x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Yaşlanma Karşıtı Ürünler

9 Ürün

En İyi Yaşlanma Karşıtı Ürünler Serisi Gittizon'da

Yaşlanma karşıtı ürünler kozmetik ve kişisel bakım sektörünün en çok talep gören ürünlerindendir. Anti-aging ürünler olarak da yaygın olarak isimlendirilen bu ürünler, yaşlanma sürecini yavaşlatmak için uygulanan formüllere denir. Anti-aging ürünler ile cildin yenilenmesi, hormonların dengelenmesi ve yaşlanmaya bağlı hastalıkların önlenmesi amaçlanır. Serbest radikaller, azalan hormonlar, cildin UV ışınlarına maruz kalması, hareketsiz yaşam, sigara, stres ve sağlıksız beslenme tarzları, yaşlanmayı hızlandıran en önemli faktörlerdir.

Dış etkenlerden ve yaşam tarzından doğrudan etkilenen ciltte yaşlanma belirtileri hızlıca görülebilir. Fakat yaşlanma karşıtı ürünler kullanarak yaşlanma sürecini yavaşlatmak mümkündür. Birçok farklı markanın özel formüllerle hazırladığı kozmetik bakımla cildin yaşlanma süreci yavaşlatılır. Bu ürünleri kullanmanın yanı sıra sağlıklı bir beslenme ve düzenli bir egzersiz yaşlanma hızını yavaşlatır.

Gittizon Yaşlanma Karşıtı Ürünler Serisi

Gittizon olarak, sizlerin ihtiyaç duyduğu her fiyat aralığından Yaşlanma Karşıtı Ürünler Serisi ile karşınızdayız. Yaşlanma karşıtı ürünler serimiz; yaşlanma karşıtı cilt kremleri ve yaşlanma karşıtı cilt serumlarından oluşmaktadır. Cildinizi en güzel şekilde beslemek ve yaşlanma koşullarından korumak için sektöründe ileri gelen markaların ürettiği ürünleri sizlere sunuyoruz. Yaşlanma karşıtı cilt bakımı ürünlerimiz; Göz altı, yüz, saç gibi bölgelerin kullanımına uygundur.

Gittizon, her bütçeye uygun sunduğu kişisel bakım, anne-bebek, sağlık, kozmetik ve ev bakım- temizlik kategorileriyle sizlerin ihtiyaç duyduğunuz ürünleri bir araya getirmektedir. LACINIA markasına ait yaşlanma karşıtı bakım ürünleriyle siz de cildinize iyi bakabilirsiniz.