x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Tıraş, Ağda ve Epilasyon

27 Ürün
18.08 ₺
15.37 ₺
19.65 ₺
16.70 ₺
17.91 ₺
15.23 ₺
11.99 ₺
10.19 ₺
19.12 ₺
16.25 ₺
20.71 ₺
17.60 ₺

En İyi Tıraş, Ağda ve Epilasyon Ürünleri Gittizon'da

Tıraş bıçakları, ağda ve epilasyon ürünleri beden temizliği ve günlük yaşam için son derece önemlidir. Günlük yaşantımızda en önem vermemiz gereken konuların başında gelen kişisel bakım, kendimizi temiz hissetmemizi ve güzel bir görünüme kavuşmamızı sağlar. En çok kullanılan kişisel bakım ürünlerinden olan tıraş bıçakları ve aletleri, ağda ve epilasyon ürünleri günümüz teknolojisi de kullanılarak pek çok farklı şekilde üretilmektedir. Son derece gelişmiş teknolojilerle üretilen bu ürünler kadınlar ve erkekler için pek çok farklı seçenekle karşımıza çıkıyor. Bizler de Gittizon ailesi olarak tüm farklı tıraş, epilasyon ve ağda ürünlerini bütçenizi de göz önünde bulundurarak sizlere sunuyoruz.

Gittizon'un Sunduğu Tıraş, Ağda ve Epilasyon Ürünleri

1. Islak Tıraş Ürünleri

Islak tıraş ürünleri, yüzü ıslatarak, dilenen sabun, krem, jel, köpük gibi ürünlerle sakalın ya da cildin farklı bölgelerinin kesici tıraş aletleri yardımıyla kısaltılmasını sağlar. Bu ürünler çok fazla marka tarafından farklı ciltlere uygun olarak üretilmektedir. Hassas ciltler, kuru ciltler, normal ciltler gibi farklı seçeneklerle kullanıcılara sunulmaktadır. Gittizon.com'da kolaylıkla bulabileceğiniz en iyi ıslak tıraş ürünlerimiz; Nivea, Gilette, Derby gibi ünlü markaların ürünlerinden oluşmaktadır.

2.  Ağda ve Tüy Dökücü Ürünler

Ağda ve tüy dökücü ürünler, özellikle kadınların çok yoğun bir şekilde kullandıkları kişisel bakım ürünleridir. Özellikle ağda kullanımı tüylerin kökünden alınması ve geç uzamasını sağladığı için çok sayıda kişi tarafından kullanılır. Kuru, normal ve hassas ciltler olmak üzere farklı yapıdaki cilt tiplerinde en ideal sonucu yakalamak için çok sayıda ürün geliştirilmiştir. Gittizon üzerinden sizlere en uygun fiyatlarla sunduğumuz ağda ve tüy dökücü ürünlerimiz; Lapitak, Bioder, Veet, Çamsakızı, Lapiden gibi sektöründe bilinen markaların ürünleridir.

3. Cımbız Ürünleri

Cımbız, kişisel bakım ürünleri arasında küçük yapısı ve işlevselliğinden dolayı çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilir. Günümüzde markalar, kullanıcıların cımbızlardan en iyi sonucu elde etmeleri için yan uçlu, düz ve klasik modellerde cımbızlar üretmektedir. Gittizon internetten kolay alışveriş sitemiz üzerinden FE markasına ait cımbız çeşitlerine tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Tıraş, Ağda ve Epilasyon Ürünleri Fiyatları

En uygun fiyatlı tıraş bıçakları, ağda ürünleri, yaylı cımbız, tüy dökücü ve tüy azaltıcı gibi epilasyon aletleri çeşitlerine Gittizon üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Sizler için en iyi markaları ve fiyatları bir araya getirdiğimiz online alışveriş sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman 7/24 alışveriş yapabilirsiniz. Her fiyat aralığında ürün çeşitlerimiz ve dilediğiniz tüm kişisel bakım ürünleri için sitemizi hemen ziyaret edebilirsiniz.