x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Şampuan

45 Ürün

En İyi Şampuan Çeşitleri Gittizon'da

Saç bakımındaki en önemli adımlardan ilki hiç şüphesiz ki saç şampuanıdır. Saçın ve saç derisinin nazikçe temizlenmesi için tercih edilen şampuanlar, saç temizliğinin klasik rutinidir. Saç sağlığınız açısından, kendinize uygun en iyi şampuan çeşitlerini tercih etmelisiniz. Her zaman saç tipine ve saç gereksinimlerine uygun şampuan tercihi yapılması, etkili bir saç bakım rutini yaratmak için gereklidir. Gittizon.com üzerinden en kaliteli şampuan çeşitlerini indirimli fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

Saç Temizliğinde İlk Adım: Şampuan

Kendiniz için doğru şampuanı tercih etmek, ve birbiriyle uyumlu ürünleri beraberinde kullanmak saç bakım rutininizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Saç  bakım rutininizin önemli bir parçası olan şampuan seçimine dikkat etmeniz gerekiyor. Şampuanların içeriğindeki maddeler genellikle sert temizleyicilerdir. Doğal bitki özlü şampuan tercih ederseniz, hem saçlarınıza kökten uca bakım yapmış olursunuz, hem de cilt sağlığınıza dikkat etmiş olursunuz. Şampuan çeşitleri; kadın şampuanı, erkek şampuanı, bebek şampuanı ve çocuk şampuanı olarak kategorilendirilir. Saç derisinin ve saç yapısının özellikleri göz önünde bulundurularak yapılan bu kategorilendirme, şampuan seçiminde göz önünde bulundurulmalıdır. Saç bakımında yalnızca şampuan ile temizlik yapmak yeterli değildir. Dolayısıyla; saç tipine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun saç bakım kremi, saç serumu, saç maskesi gibi ek bakım ürünlerini rutininize eklemelisiniz.

Saç Tipine Özel Şampuan Çeşitleri

Her saç tipine uygun şampuanların üretildiğinden bahsetmiştik. Saç tiplerine göre şampuan seçimi yapılırken saçın ve saç derisinin genel yapısı ve saçın özel bir gereksinime sahip olup olmadığı değerlendirilmelidir. Örneğin; Kuru saçlar için şampuan tercihi yapılırken şampuanın nemlendirici özelliğinin bulunması gerekir. Boyalı saçlar için şampuan seçimi yaparken, yoğun onarıcı etkisi ile ön plana çıkan ürünler tercih edilmelidir. Yağlı saçlar için şampuan tercihinde saçın ve saç derisinin yağ dengesini sağlayacak içeriklerle formüle edilen şampuan çeşitleri önerilir. İnce telli saçlar için şampuan seçiminde dolgunlaştırıcı ve hacim kazandırıcı etkili şampuan çeşitleri en iyisidir. İnce telli saçlar daha kolay kırılabildiği ya da yıpranabildiği için bu bu tür saçlar için destek sunan şampuanlar da iyi bir seçenektir. Elektriklenme önleyici şampuan seçimi de saçı sıklıkla elektriklenen kişiler için yoğun olarak kullanılmaktadır. Boyalı saçlar için boya aktıktan sonra kötü bir renk oluşmaması ve özellikle sarı renk  boyalarda rengin turuncuya dönmemesi için kullanılan renk koruyucu mor şampuan çeşitleri tercih edilebilir. Bunlar dışında, saç dökülmelerine karşı şampuan çeşitleri en çok kullanılan çeşitler arasındadır. Genetik faktörler ya da stresten kaynaklı saç dökülmelerini azalttığı kanıtlanan doğal içerikli şampuan çeşitlerini bu problemle karşı karşıya kaldıysanız kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen şampuan çeşitlerinden bir diğeri ise kepeğe karşı şampuan çeşitleri olmaktadır. Siz de kepekle baş edemiyorsanız Gittizon üzerinden en iyi kepek önleyici şampuan çeşitlerine hemen göz atabilirsiniz.

En Kaliteli Şampuan Fiyatları

Sektörde başarısını kanıtlayan onlarca iyi şampuan markası vardır. Ancak doğru şampuan tercihini yaparken pek çok çeşit denemeli ve kararınızı buna göre vermelisiniz. Saç bakım rutininize ekleyebileceğiniz çeşitli saç bakım yağları, saç kremleri, keratin şampuan, konazol şampuan, doğal şampuan, tuzsuz şampuan ve sülfatsız şampuan seçeneklerine hemen göz atabilirsiniz. Saç bakımınızı eksiksiz tamamlamanıza yardımcı olacak yüzlerce indirimli ürün için Gittizon'u ziyaret etmeyi unutmayın. Saç bakım tercihiniz için en iyi ürünleri sizlere sunan sitemiz üzerinden kampanyalı ürünleri tükenmeden hemen satın alabilirsiniz. Saç bakım setleri sayesinde hemen capcanlı ve ışıldayan saçlara sahip olun.