x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Sağlık

262 Ürün

Kendinizi Çok Daha Zinde Hissetmenizi Sağlayacak Sağlık Ürünleri Gittizon'da

Gün içindeki yoğun tempoda hepimiz fazla enerji harcayarak bazı zamanlarda kendimizi kötü hissedebilmekteyiz. İşe gitmek, çocuklarla ilgilenmek veya ev işi yapmak size de artık zor geliyorsa enerjinizi yükseltecek sağlık ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli sağlık ürünleri ile kendinizi çok daha iyi hissedebilir, pozitif bir şekilde hayatınızı sürdürmeye devam edebilirsiniz. Elbette sadece sağlık ürünlerini kullanmak yeterli gelmeyecektir. Bunun için önce uyku ve yemek alışkanlıklarınızı değiştirmeli, ardından ek takviyeler ile desteklemelisiniz. Daha sağlıklı bir hayata sahip olmak için ihtiyacınız olan sağlık ürünlerinin tamamını Gittizon'da bulabilirsiniz. Gittizon sağlık ürünleri arasında yaş aralığınıza uygun, doğal içerikli yüzlerce farklı markanın ürünlerine ulaşabilirsiniz. En kaliteli markaların bulunduğu sitemizde siz de ihtiyacınıza uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Peki sağlık ürünlerinin içinde neler var?

Sağlık Ürünlerimiz Neler?

Günlük hayatınızda devamlı olarak kullandığınız veya dönemsel olan ihtiyacınız olan tüm ürünler Gittizon'da yer almaktadır. Bunlar;

Cinsel Sağlık Ürünleri

Cinsel hayatınız içinde kullanabileceğiniz cinsel sağlık ürünleri en iyi fiyatlar ile sitemizde yer almaktadır. Okey ve Durex prezervatif çeşitleri, kayganlaştırıcı jel, mesaj jeli, gebelik testi gibi pek çok ürün yer almaktadır. Cinsel yolla bulaşabilecek hastalıkların oranın bu ürünler ile azaltabileceğiniz gibi yakın zamanda çocuk yapmak gibi bir planınız yoksa en kaliteli prezervatif çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca cinsel ilişkinizi daha keyifli ve heyecanlı bir hale getirmek istiyorsanız cinsel jel çeşitlerini kullanabilirsiniz. Hazzınızı yükseltmenizi sağlayan tüm bu ürünleri sitemiz üzerinden tek tık ile satın alabilirsiniz.

Sporcu Besini & Supplementler

Sporcular çok hareket etmeleri sebebiyle fazla enerji harcamaktadırlar. Harcadıkları bu enerjileri karşılamak için bazen takviyelere ihtiyaç duyabilmektedirler. Yemeklerden yeterince alınamayan besin ihtiyaçları, sporcu besini ve suplementler ile karşılanabilmektedir. Sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan bu ürünler ile günde üç dört öğünde alacağınız besini tek bir öğünde alabilirsiniz. Bunun yanında bu ürünler bir öğün yerine tüketmek için uygun değildir. Normal bir şekilde tükettiğiniz öğünlere ek olarak tüketmeniz gerekmektedir. Siz de yoğun bir spor antrenmanına sahipseniz sporcu besini ve suplement çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Gıda Takviyesi ve Vitamin

Besinlerden yeterli seviyelerde alamadığınız vitamin ve mineralleri, gıda takviyesi ve vitamin çeşitleri ile destekleyebilirsiniz. Vitaminler ile bağışıklık sisteminizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Bu ürünleri kullanarak kendinizi çok daha iyi hissedebileceğiniz gibi enerjiniz de eskisine kıyasla katlanacaktır diyebiliriz. Sadece kendiniz için değil çocuklarınız için de özel olarak üretilen çocuk vitaminleri, çocuk vitamin şurupları, propolis arı sütü polen çiğneme tableti gibi ürünleri de kullanabilirsiniz. Collagen takviyeleri, D3 VE K2 spreyler, keçi boynuzu özleri ve pastiller gibi aradığınız tüm gıda takviyelerine sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Genel Sağlık

Sağlıksal sorun yaşadığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz boğaz spreyi, öksürük şurubu, burun aspiratörü, gazlı bez, yara bandı, pudrasız eldiven ve batticon gibi ürünlerin tamamına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Acil durumlarda kullanmanız gerekebilecek genel sağlık ürünlerini satın alarak evinizin bir köşesinde tutmanızı öneririz. Böylece acil ihtiyaçlarınızda bu ürünleri aramanıza gerek kalmaz. Ayak sağlık ürünleri, hijyen ürünleri, bant ve ısıtıcı ürünleri tek tık ile satın alabileceğiniz gibi hızlı kargolama avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hasta Bezi ve Temizlik

Hasta bezi ve temizlik ürünleri mesane pedi ve yatak koruyucu gibi malzemelerdir. Bu ürünler ile yatalak veya yerinden kolay kalkamayan hastalarınızın tuvalet ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlarken etrafın kirlenmemesini sağlayabilirsiniz. En kaliteli hasta bezi ve temizlik ürünlerine Gittizon ile ulaşabilirsiniz.

Medikal Ekipman

Medikal ekipman çeşitleri sağlığınızı korumanız için üretilmiş olan ürünlerdir. Vücudunuzun farklı bölgelerinde oluşabilecek rahatsızlıkları medikal ürünlerle önleyebilir veya tedavi edebilirsiniz. Medikal ekipmanlar nelerdir?

  • Kemik koruyucu yastık
  • Jel topuk pedi
  • Boyun korsesi
  • Kulaktan ateş ölçer
  • Klasik korse
  • Tansiyon aleti
  • Parmak lastiği ve çok daha fazlası Gittizon'da.

Maske

Covid 19 pandemisi ile dünyadaki tüm insanların hayatına giren maskelerin kullanımı çoğu ülkede hala devam etmektedir. Üç katlı beyaz maske, dört katlı siyah cerrahi maske, 3 katlı telli cerrahi çocuk maskesi, siperlik ve medikal maske çeşitlerinin tamamına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sağlık Ürünü Fiyatları

Sağlık ürünleri en iyi fiyatlarda Gittizon'da. Sadece 0.65 kuruştan başlayan sargı bezi çeşitleri ile tüm sağlık ürünlerini en uygun fiyatlar ile sitemizde bulabilirsiniz. Kullanıcı deneyimini ön planda tutarak hazırladığımız eticaret sitemiz ile kaliteli alışverişin keyfine varabilirsiniz. Tek tık ile satın alabileceğiniz sağlık ürünlerine hemen sahip olabilirsiniz. Genç ve dinamik çalışma ekibimizin çalışmaları ile tüm ürünlerinize en kısa süreler içinde hızlıca ulaşabilirsiniz.