x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Saç Fırçası ve Tarak

18 Ürün
59.12 ₺
50.25 ₺
7.23 ₺
6.15 ₺
29.77 ₺
25.31 ₺
15.92 ₺
13.53 ₺
85.68 ₺
72.83 ₺
16.73 ₺
14.22 ₺
52.52 ₺
44.64 ₺
62.61 ₺
53.22 ₺
61.50 ₺
52.28 ₺
61.50 ₺
52.28 ₺
52.49 ₺
44.61 ₺
17.44 ₺
14.82 ₺
12.97 ₺
11.02 ₺
17.44 ₺
14.82 ₺
17.91 ₺
15.23 ₺

En Kullanışlı Tarak ve Fırça Çeşitleri Gittizon'da

Saç için tarak ve fırça çeşitleri günümüzde neredeyse herkes tarafından kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Saçlar taranmadığı zaman birbirine karışarak daha sonra kesime kadar gidecek problemlere sebep olabilir. Düğüm olan saçlarınızı açamazsanız saçlarınızı kesmek zorunda kalabilirsiniz. Zaten genelde kimse saçları birbirine girip düğüm oluncaya kadar beklemeden günlük olarak saç bakımını yapmaktadır. Saçlarınızın dümdüz olmasını veya buklelerinizin belirgin ve canlı durmasını istiyorsanız saçlarınızı tarayarak bunu başarabilirsiniz. Tarak ve fırçaları saçınız ıslakken veya kuruyken istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken konu saçınız kuruyken çok fazla taramamanız gerektiğidir. Kuru saçlar tarandığında saç uçlarında kırılmalar olabilir. Bu sebeple saçınız kuruyken taramak istediğinizde elinize biraz su alarak saçlarınızın hafif nemli olmasını sağlamalısınız.

Farklı Saç Tipleri İçin Üretilen Taraklar

Tarak seçerken saç tipi ve yapısına dikkat edilmelidir. Farklı saç tipleri için özel olarak üretilmiş onlarca tarak ve fırça çeşidi bulunmaktadır. Gelişen teknolojiler ile üretilen kaliteli tarak çeşitleri saçları kırmayan, tararken saç diplerinde masaj etkisi yaratan veya kolay kullanımlı şekilde üretilmektedir. Saçlarınızdaki karışıklıkları düzeltmek için kullanacağınız taraklar ile aynı zamanda saçlarınızda oluşabilecek elektriklenmeyi de engelleyebilirsiniz. İyon teknolojisine sahip bir şekilde üretilen taraklar saçlarınıza iyi gelecek. 

Tarak Çeşitleri Neler? 

Yapılarına ve şekillerine göre pek çok tarak çeşidi bulunmaktadır. En çok kullanılan tarakların başında klasik saplı ve geniş dişli taraklar gelmektedir. Karışık olan saçların açılmasında tercih edilen bu model özellikle çocuklar ve yaşlılar tarafından kullanmaktadır. Islak ve kuru saçlar için ideal bir tarak seçimidir. Ayrıca kıvırcık saçlı olan kişiler saçlarındaki dalgaların bozulmaması ve kabarmaması için geniş dişli tarakları tercih etmektedir. 

Özel günlerin kurtarıcısı fön tarakları. Genellikle saçlara fön çekilirken ihtiyaç duyulan taraklardır. Özel günlerde veya günlük olarak kendimizi iyi hissetmek istediğimizde saçlarımıza fön çekeriz. Daha dolgun görünen ve güzel buklelere sahip olmak için ihtiyacımız olan sadece iki ürün vardır; fön makinası ve fön tarağı. Evinizde kendiniz kolayca saçlarınıza şekil vermek istiyorsanız hemen bir fön tarağı alabilirsiniz.

İnce telli ve düz saçlar için önerilen ince dişli tarak çeşitleri. Sık ve ince dişli taraklar, genellikle ince telli saçlara sahip kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu taraklar saçların çok daha rahat açılmasını sağlarken su gibi pürüzsüz saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Ayrıca saç uçlarınızın kırılmasını da engeller. 

Hepimizin korkulu rüyası bit tarağı. Özellikle çocuklar küçük yaşlarda sosyalleştiklerinde temizliğe daha az dikkat ettikleri için bitlenme yaşayabilmektedir. Bitleri temizlemek için ince uçlu ve saç diplerini daha rahat ayırmayı sağlayan bit tarağı özel olarak üretilmiştir. 

Kıvırcık saçlı kişilerin vazgeçilmezi afro taraklar. Birbirine paralel şekilde dizilmiş dişlere sahip olan afro taraklar dalgalı ve kıvırcık saçlı kişilerin en çok tercih ettiği taraklardandır. Saçların içine kolayca giren afro taraklar saçınızı tararken saçlarınızı çekiştirmenize gerek kalmadan kolayca taramanızı sağlamaktadır.

En İyi Fiyatlar İle Tarak ve Fırçalar

Uygun fiyatlı tarak ve fırça çeşitlerini Gittizon'dan kolayca sipariş edebilirsiniz. Kişisel bakımınızın vazgeçilmez bir ürünü olan tarakları duş sırasında, sonrasında veya saçlarınız kuruyken kullanabilirsiniz. Gittizon en kaliteli kişisel bakım ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Siz de kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşamak için Gittizo'u tercih edebilirsiniz. Ürünlerle ilgili merak ettiklerinizi bizi arayarak veya canlı destek hattımıza yazarak öğrenebilirsiniz. Saç bakımında ihtiyaç duyacağınız saç serum ve yağı, şampuan ve saç kremi gibi ürünlerin tamamını yine sitemizden sipariş edebilirsiniz.