x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Roll-on ve Stick

8 Ürün

Birbirinden Farklı Roll-on ve Stick Modelleri Gittizon'da

İnsanlar sosyal birer varlık oldukları için birbirlerine karşı bazı sorumlulukları bulunmaktadır. Birbirimize karşı sorumluluklarımızın başında kişisel temizlik gelmektedir. Kişisel bakımlarımızı gerçekleştirerek topluma karşı olan sorumluluğumuzu da yerine getirmekte ve salgın hastalıkların en az düzeyde olmasını sağlamalıyız. Düzenli duş alarak, ellerimizi yıkayarak kişisel bakımlarımızı yapabileceğimiz gibi cildimizin de daha güzel kokmasını sağlayabiliriz. Hayatın yoğun koşturmacası içinde terlediğimiz için terimiz kötü kokular oluşturabilir. Yaydığımız bu kötü koku çevremizdeki insanları rahatsız edebilir. Vücudumuzun ürettiği kötü kokuları engellemek için roll-on ve stick çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. 

Özellikle bazı insanlar diğer kişilere göre çok daha fazla ter kokusu sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Ter kokuları çok daha fazla kötü kokan insanlar, bakımlarına biraz daha fazla dikkat etmektedir. Yaz aylarında havaların ısınması insanların ter kokmasına sebep olurken kış aylarında da kat kat giyinip bir yerlere gittiğimiz için yine ter kokumuzun oluşumuna sebep olmaktayız. Kısacası yaz-kış demeden güzel kokmak istiyorsanız roll-on çeşitleri ile bunu başarabilirsiniz. 

Daha Etkili Sonuçlar İçin Temiz Cilde Kullanın

Ter kokusunu engellemek insanların yaptığı en büyük yanlışlardan biri stick, roll on, parfüm gibi ürünleri ter koktuktan sonra kullanmalarıdır. Hali hazırda ter kokan biri kötü kokusunun üzerine roll-on kullandığında, roll on'un kokusu ve ter kokusu karıştığı için iyice kötü kokmaktadır. Bu gibi ter kokusu engelleyici ürünler temiz vücuda uygulandığında etkili sonuçlar vermektedir. Duştan çıktıktan sonra tercih ettiğiniz roll-on'u kuru teninize uygulamalısınız. Böylece ter üretiminiz başladığında kullandığınız roll-on ter tanelerinizi içine alarak kötü kokunun oluşumunu baştan engelleyecektir. Ter kokunuzu engellediğinizde toplum içinde kendinizi çok daha rahat ve özgüvenli hissedebilirsiniz. İş yerinizde, toplu taşımada, oturduğunuz bir kafede gönül rahatlığı ile hareket edebilirsiniz. Kollarınızı rahatça kaldırabilir, herhangi bir yere uzanırken kendinizi kötü veya rahatsız hissetmezsiniz. 

En Kaliteli Roll-on Çeşitleri

Roll-on seçimi yapmak için kendi zevklerinizi ve tercihlerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Kadın ve erkekler için özel olarak formüle edilmiş olan ürünler arasından, siyah ve beyaz kıyafetlerinizin renklerini bozmayacak şekilde üretilmiş roll-on çeşitleri, daha soft veya antibakteriyel roll-on'lar, hassas ciltlere uygun olarak üretilen stick'ler ve çok daha fazlasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca hangi kokulardan hoşlandığınız veya teninize hangi kokuların daha çok yakıştığı da roll on seçerken dikkat etmeniz konulardandır. Hiç sevmediğiniz bir kokuyu alırsanız daha sonra kullanmak istemeyebilirsiniz. Peki en çok tercih edilen roll-on markaları nelerdir?

  1. Gilette
  2. Nivea
  3. Dove
  4. Lady Speed Stick
  5. Rexona

En Uygun Roll-on Fiyatları Sitemizde

Gittizon ile en uygun fiyatlı ve kaliteli roll-on çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen ter kokusu önleyici markaların yer aldığı sitemizde hızlı kargolama ile ürünler kısa süreler içinde müşterilerimize teslim edilmektedir. Kullanıcı deneyimini ön planda tuttuğumuz sitemizde siz de tek tıkla kolay alışverişin tadını çıkabilirsiniz. Kişisel bakımınız için ihtiyaç duyacağınız krem, ağız bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, kadın hijyen ürünleri ve çok daha fazlasını Gittizon'da bulabilirsiniz. Ürünler ile ilgili merak ettiğiniz soruları bizi arayarak veya canlı yardım kısmına yazarak bize iletebilirsiniz. Böylece ürünü satın almadan önce ürünler ile ilgili bir bilgi sahibi olabilirsiniz.