x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Prezervatif

9 Ürün

Prezervatif Çeşitleri İle Güvenli İlişkinin Tadını Çıkarın

Bebek sahibi olmak istemeyen kişilerin ilk tercihlerinden biri prezervatiflerdir. Prezervatif çeşitleri ile cinsel ilişki sırasında kendinizi güvende hissederek rahatça ilişkinizi yaşayabilirsiniz. Cinsel ilişkide pek çok korunma yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını kadınlar kullanırken bazılarını da erkekler kullanmaktadır. Kadınlar daha çok hap, iğne vaya rahim içine koyulan araçlar ile korunurken erkekler sıklıkla kondom çeşitlerini tercih etmektedir. Penisin dışını kaplayan ve ince bir maddeden yapılan prezervatifler dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Son teknolojiler ile üretilen prezervatif çeşitleri hazzı yükseltmek için en ince şekilde üretilirken birbirinden farklı özellikleri de bulunmaktadır. 

Birbirinden Farklı Prezervatif Markası

Prezervatif üreten pek çok marka bulunmaktadır. Bu markaların büyük bir kısmı kendini kanıtlamış ve yıllardır kullanılan markalardır. Durex ve Okey gibi markalar uzun senelerdir kullanıcılarına hizmet veren ve beğenilerek kullanan markalardandır. Bunun yanında Jellia Skin ve Cosmos markaları da Gittizon'da bulunmaktadır. Daha uygun fiyatlar ile korunmak istiyorsanız bu markaları da tercih edebilirsiniz. Prezervatif markaları ürettikleri birbirinden farklı prezervatif çeşidi ile kullanıcılarını memnun etmektedir. Markaların yok ötesi, maraton, sıcak temas, kayganlaştırıcılı, ten hissi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ten hissini en fazla yaşayabileceğiniz ürünler olduğu gibi kayganlaştırıcılı prezervatifler ile kuruluk sorunu yaşıyorsanız probleminizi ortadan kaldırabilirsiniz. Erken boşalma problemi olan kişiler veya daha uzun süreli ilişkiler yaşamak isteyenler Durex Maraton gibi prezervatifleri tercih edebilmektedir. Kısacası cinsel ilişkide yaşamak istediğiniz neyse ona göre bir prezervatif seçimi yapmalısınız. 

Korunma yöntemleri arasında en çok terzih edilen ürünlerden olan ve erkeklerin kullandığı prezervatifler; cinsel ilişki sırasında aklınızın rahat edeceği, zevkinize odaklanacağınız bir rahatlık sağlamaktadır. Spermleri tamamen içinde tutan bu ürünler ile işinizi şansa bırakmamış olursunuz. 

Prezervatif Seçimi Yaparken Dikkat!

Prezervatif seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur boyutlarıdır. Prezervatif boyutu, penis boyunuza ve penisinizin genişliğine göre seçilmelidir. Çok küçük veya büyük bir prezervatif aldığınızda penisinize tam olarak oturmadığı için sızıntı yapma, yırtılma gibi negatif durumlar yaşanabilmektedir. Büyük boy prezervatifler genişlik olarak 55 mm, orta boy prezervatifler genişlik olarak 35 mm, küçük boy prezervatifler ise genişlik olarak 49 mm'dir. Aldığınız prezervatif boyu tam olduğunda gönül rahatlığı ile sevişebilirsiniz. Prezervatif satın alırken boyutlarını incelemenizi ve daha sonrasında problem yaşamamanızı öneririz. 

En İyi Prezervatif Fiyatları Gittizon'da

En iyi prezervatif fiyatları Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. En kaliteli prezervatif markaları sitemizde yer alırken ihtiyacınıza uygun kondom seçeneğini tek tıkla satın alabilirsiniz. Hızlı kargolama ile müşterilerimize sunduğumuz kondom çeşitleri en ihtiyacınız olan anda elinizde bulunsun istiyorsanız ürünleri hemen sepetinize ekleyin. Sadece prezervatifler değil tüm cinsel sağlık ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Cinsel jel ve gebelik testleri gibi cinsel hayatınız ile ilgili ürünler için Gittizon'u tercih edebilirsiniz.