x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Oyuncak

3 Ürün

En İyi Fiyatlar İle Bebek Oyuncakları Gittizon'da

Bebek oyuncakları, bebeklerinizin güzel vakit geçirmesini sağlarken aynı zamanda onların el ve göz koordinasyonlarını geliştiren ürünlerdir. Bebek bakımı sırasında kullanabileceğiniz kozmetik ve sağlık ürünleri onlar için ne kadar önemli ise oyuncaklar da o kadar önemlidir. Özellikle anne ve babalar için bebeklerinin ağlaması oldukça kötü bir durumdur. "Karnı mı ağrıyor, acıktı mı, gazı mı var?" diye düşünürken bebeğinize vereceğiniz bir oyuncak ile aslında herhangi bir sorunu olmadığını sadece sıkıldığını bile anlayabilirsiniz. Siz de bebeğiniz için en doğru oyuncaklara Gittizon'dan ulaşabilirsiniz.

Bebek Oyuncakları

Bebekler dünyayı algılamak için duyma, görme ve dokunma duyularını daha fazla kullanmaktadır. Hatta belli bir yaş aralığında çocukların her bulduklarını ağızlarına götürerek ne olduğunu anlamaya çalıştığına hepimiz şahit olmuşuzdur. Bu sebeple sağlığa zararlı içerikleri bulunmayan oyuncaklar seçmeye dikkat etmeliyiz. Ayrıca bebeklerin dikkatini çekebilecek renkli ve sesli oyuncakları tercih etmelisiniz. Gittizon'da bebeğiniz için en onlarca farklı çeşit bebek oyuncağını bulabilirsiniz.  

Bebek Oyuncağı Çeşitleri

Bebek oyuncağı çeşitleri arasında silikon diş halkası, diş kaşıma oyuncağı gibi ürünleri bulabileceğiniz gibi beşiğin veya oyun alanının üzerine takabileceğiniz sesli oyuncaklar da bulunmaktadır. Özellikle bebekleriniz diş çıkarmaya başladığı zamanlarda diş etleri çok kaşınacağı için diş kaşıma oyuncakları onların rahatlamasını sağlayan ürünlerdir. Sesli ve hayvan figürlü oyuncaklar ise bebeğinizin dikkatini çeken, onların bir süre de olsa oyalanmasını sağlayan oyuncaklardır. Son yıllarda iyice popüler hale gelmiş olan bebek oyun alanlarının üstüne bu sesli oyuncakları taktığınızda, bebeğiniz yattığı yerden ellerini uzatarak bile bu oyuncaklar ile oynayabilir. 

Bebek Oyuncağı Fiyatları 

Bebek oyuncakları en iyi fiyatlar ile Gittizon'da sizlere sunulmaktadır. 6.42₺'den başlayan fiyatlar ile satın alabileceğiniz oyuncak çeşitlerini siz de sitemizi ziyaret ederek  inceleyebilirsiniz. Rengarenk bebek oyuncakları, diş kaşıyıcı oyuncaklar, peluş sesli oyuncaklar ve çok daha fazlasını tek tık ile sipariş edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile alacağınız bu oyuncaklar ile bebeklerinizin keyifli vakitler geçirmesini sağlayabilirsiniz. Sadece bebek oyuncaklarına değil bebek bakım ürünlerine, bebek kozmetik ürünlerine, bebek sağlık ürünlerine de sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.