x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Ortopedi Ürünleri

10 Ürün

En İyi Ortopedik Ürün Çeşitleri Gittizon'da

Ortopedik ürün çeşitleri, kişilerin hem tedavileri için hem de destek amaçlı özel kullanım için üretilmiştir. Medikal ortopedik ürünler vücudun farklı bölgeleri için çeşitli destek amacı görürler. Ortopedik ürünler yaşa bakılmaksızın her yaş grubunda gerekli görüldüğünde kullanılabilir. Doktorun önerdiği şekilde kullanılan ortopedik ürünler, hem kullanım kolaylığı, hem de rahatsızlığın iyileşmesine katkıda bulunmasından dolayı sıklıkla tercih edilir. Her yaş aralığına ve her probleme karşı ortopedi medikal firmaları özel ürünler geliştirmektedir. Gittizon.com adresine en iyi ortopedik ürünler ve uygun fiyatlar için hemen göz atabilirsiniz. Aşağıda yer vereceğimiz kategoride; en iyi ortopedik dizlik markası, diz güçlendirici dizlik, diz ağrısı için dizlik fiyatları, yük azaltıcı dizlik, ortopedik dizlik, menisküs yırtığı için dizlik, en iyi ortopedik yastık markaları, en iyi ortopedik bileklikler, ortopedik korse çeşitleri, ortopedik terlikler ve ayakkabılar ve diğer ortopedik destekleyici ürün çeşitlerine hemen ulaşabilirsiniz.

Ortopedi Ürünleri Çeşitleri | Ortopedik ürünler Nelerdir?

Ortopedi ürünleri pek çok kategoriye ayrılmıştır. Medikal ortopedi ürünleri pek çok iyi marka tarafından üretilerek kullanıcılarına ulaşmaktadır. En çok kullanılan ortopedi ürünlerinin başında ortopedik bileklikler gelir. El bilekleri için olan ortopedik ürünler, bilekteki romatizmal veya dolaşım bozuklukları, el-bilek kanalı hastalıkları için üretilmişlerdir. Ortopedik lenfödem kollukları, bunyonların tedavisinde kullanılan ateller, ayak bilek sargıları, ayak ve el atelleri ve destek sargıları da bu kategoride yer alır. Ortopedik dizlikler ise, farklı nedenlerden rahatsızlık veren organın tedavisini sağlamak ve desteklemek için kullanılır. Bel ağrısını da geçirmeye yarayan manyetik dizlikler, son yılların en iyi teknolojileriyle üretilmektedir. Dizin patellaya gelen bölümü özel bir malzeme ile desteklenmiş ve ortası açılmış tarzda tasarlanan anti alerjik ve anti bakteriyel neoprenden üretilen dizliklerse; diz travmaları, diz ekleminin tüm iltihabi durumlarında, diz kireçlenmelerinde ve spor aktivitelerinde kullanılır.

Gittizon üzerinden tek tıkla temin edebileceğiniz medikal ortopedi ürünleri:

Tüm Ortopedi Ürün Çeşitlerine Hemen Ulaşmak İçin Tıklayın.

Ortopedik Ürünlerin Faydaları

  • Ortopedi ürünleri hepimizin hayatını kolaylaştıran ürünlerdir. Ayrıca tedavi sürecini de son derece hızlandıran pek çok farklı fonksiyona sahip özel üretilen ürünlerdir.
  • Kas ve iskelet sistemi rahatsızlıklarını önlemek, olan rahatsızlıkları hafifletmek ve tedavi etmek üzere kullanılır.
  • Ani ve yanlış hareketler sonucu oluşacak durumları önler
  • Bazı bölgelere daha fazla binen ağırlığı hafifletir ve dengeler.
  • İyileşme sürecini hızlandırır.
  • Acıyı ve ağrıyı azaltır.
  • Duruş şeklini mükemmel hale getirir.
  • Tüm ortopedi ürünleri mutlaka doktor tavsiyesi üzerine kullanılmalıdır.

En Uygun Ortopedi Ürünleri Fiyatları

Gittizon online satış sitemiz üzerinden dilediğiniz ortopedi ürünlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. En iyi kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini sunduğumuz sitemiz üzerinden "diz ağrısı için dizlik fiyatları, diz güçlendirici dizlik yorumları"na da ürün yorumları ve puanlar kısmından ulaşabilirsiniz. Medikal ürünlere ihtiyaç duyan hastalara özel olarak üretilen; ayak korsesi fiyatları, en iyi dik duruş korsesi çeşitleri, kamburluk önleyici korse, en iyi el ateli, en iyi ortopedik yastıklar, yük azaltıcı dizlik çeşitleri, en iyi dizlik çeşitleri gibi özel ortopedik ürünlere en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.