x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Oda ve Araba Kokusu

2 Ürün

Kendinizi Tazelenmiş Hissettirecek Oda ve Araba Kokusu Çeşitleri Gittizon'da

Ev ve araba gibi yaşamımızı geçirdiğimiz kapalı alanlarda çöplerden, havalandırma eksiklerinden veya çeşitli kokuların karışması ile kötü ve istemediğimiz kokular oluşabilmektedir. Ayrıca araçlarda kötü mazot kokusu da bizi seyahatlerimiz sırasında rahatsız hissettirebilmektedir. Yaşam alanlarımızdaki bu kötü kokuları engellemek için oda ve araba kokularını kullanmak kendimizi çok daha iyi hissetmemize sebep olacaktır. Kokular insanların psikolojilerini etkileyen en büyük etkenlerdendir. Kötü kokuların olduğu alanlarda kendinizi çok daha sıkışmış ve bunalmış hissederken, güzel kokulu bir alana girdiğinizde kendinizi çok daha pozitif hissedebilirsiniz. Kokuların insanlar üzerindeki psikolojik etkilerine örnek olarak güzel bir kahve kokusu, deniz kokusu veya çiçek kokuları aldığımızda bizde uyanan güzel hislerden bahsedebiliriz. 

Oda ve Araba Kokularımız Neler?

Oda kokularının çıktığı ilk yıllarda insanları etkilemek için daha ağır ve ortamda varlığını hissedeceğimiz kokular üretilmekteydi. Bu kokular yıllar içinde çok daha fresh, taze ve doğal kokulara yerini bıraktı diyebiliriz. Yeni üretilen kokular ile ev ortamınız güzel kokmasına rağmen sizi rahatsız edecek ölçüde ağır kokular barındırmamaktadır. Adeta kendinizi bir okyanus kenarında veya çiçek bahçesinde hissetmenizi sağlayacak olan doğal kokular ile yaşam alanlarınızın mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. 

Oda ve araba kokusu çeşitleri orman kokusu, orkide kokusu, lavanta kokusu, temizlik kokusu ve çiçek bahçesi kokusu olarak çeşitlenmektedir. En sevdiğiniz kokuyu seçerek evinizde ve arabanızda bu kokuları kullanabilirsiniz. Sprey çeklinde oda kokularının kullanımı da oldukça kolaydır. Havaya ve yerlere birkaç fıs sıkarak oda kokularını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oda ve Araba Kokusu Fiyatları

Kaliteli oda ve araba kokuları 13.87₺'den başlayan fiyatlar ile Gittizon'da. Onlarca farklı oda spreyi ile Gittizon, orman kokusundan temizlik kokusuna kadar geniş bir yelpazeyi sizlere sunmaktadır. Hızlı kargolama ile kullanıcılarımıza teslim ettiğimiz oda ve araba kokularını tek tık ile sipariş edebilirsiniz. Sadece oda kokularına değil yüzlerce farklı markanın kişisel bakım ürünlerine de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri ve anne-bebek ürünleri en iyi fiyatlar ile yine kullanıcılarımıza sitemiz üzerinden sunulmaktadır. Türkiye'nin en güvenilir alışveriş sitesi olma yolunda hızlı adımlar ile ilerleyen Gittizon ile siz de kaliteli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.