x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Maske

9 Ürün

En Kaliteli Maske Çeşitleri İle Mikroplardan Korunun | Gittizon

Medikal maskeler yıllardır kullanılan ve insanların mikrop ve virüslerden korunmasını sağlayan ürünlerdir. 2020 öncesinde sıklıkla hastanelerde gördüğümüz maskeler Covid19 pandemisi ile günlük hayatımıza entegre olmuş ve çoğu ülkede zorunlu olarak kullanılmaya başlanmıştır. Doktorlar genellikle medikal maskeleri gelen hastaların taşıdıkları veya taşıma ihtimalleri bulunan virüslerden korunmak için takarken bir anda tüm dünya salgın hastalıkla boğuştuğu için maskeler hepimizin evine girmiştir.

Gün içinde bulunduğumuz sosyal ortamlardan bulaşabilecek hastalık riskini maskeler ile en aza indirebilirsiniz. Özellikle metropol bir şehirde milyonlarca insanla birlikte yaşıyorsanız maske ihtiyacınız daha da artıyor diyebiliriz. Maske çeşitleri ile siz de hasta olma riskinizi en aza indirebilirsiniz. Özel olarak üretilen medikal maskeler sizlerin kolay nefes alabileceği şekilde tasarlanmaktadır. Verimli bir şekilde nefes almanızı engellemeyen bu ürünler arasından siz de kendinize uygun maskeyi satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Medikal Maske Kullanmanın Avantajları

  1. Filtreleme özelliğine sahip olan maskeler ile kolay bir şekilde nefes alırken aynı zamanda virüs ve bakterilerin hava veya temas yoluyla size bulaşmasını engelleyebilirsiniz.
  2. Tarım işleri ile uğraşıyorsanız ilaçlama veya bahçe bakımı sırasında maske çeşitlerini kullanarak hava yolu ile size zarar verecek ilaç gibi ürünlerin bedeninize girmesini engelleyebilirsiniz.
  3. Sadece dışardan gelen virüsleri engellemek için değil sizde bulunan herhangi bir hastalığında başla kişilere geçmesini maskeler ile önleyebilirsiniz.
  4. Özellikle sağlık çalışanı iseniz ve devamlı maske kullanımına ihtiyaç duyuyorsanız uygun fiyatlı medikal maskeleri sitemizden temin edebilirsiniz.
  5. Telli maskeler ile burun kısmınızı tamamen kapatarak yüksek koruyuculuk sağlayabilirsiniz.

Maske Çeşitlerimiz Neler?

Maske çeşitleri özelliklerine göre geniş bir skalada incelenebilmektedir. 3 katlı maske çeşitleri, çocuk maske çeşitleri, 3 katlı telli çocuk maskeleri, telli cerrahi maske çeşitleri, 4 katlı cerrahi maske çeşitleri, maske çeşidi renkleri, siperlik, siyah maske gibi çok farklı çeşitlerde maskeler Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır.

Gittizon'un maske çeşitleri ile sizde güvenle nefes alabilirsiniz. Mükemmel filtreleme özelliği bulunan maskelerimiz ile her türlü mikroptan korunabilirsiniz. Hava filtreleme özelliği bulunan maskeler ile sosyal ortamlarda korkmadan nefes alabilirsiniz. Kullanım amacınıza uygun şekillerde onlarca farklı maske çeşidine Gittizon ile ulaşabilirsiniz. Hafif yapısı, kulaklarınızı ağrıtmayacak ve kolay kolay kopmayacak şekilde üretilen maskelerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Farklı tasarımları ve renk seçenekleri ile virüslerden korunurken aynı zamanda tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Kombininize uygun olarak seçebileceğiniz maske çeşitleri ile sokakta dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklar için de üretilmiş olan çocuk maskesi çeşitlerinin üzerinde bulunan çizgi film karakterleri ile çocuklarınızı maske takmaya teşvik edebilirsiniz.

Maske Fiyatları Nelerdir?

Maske çeşitleri en iyi fiyatlar ile Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. 3.18₺'den başlayan fiyatlar ile müşterilerimize sunduğumuz medikal maske çeşitlerini inceleyerek siz de ihtiyacınıza uygun ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Kullanıcı deneyimini ön planda tuttuğumuz sitemiz ile kolay alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Tek tık ile sipariş ettiğiniz ürünlerinize birkaç gün içinde ulaşarak hızlı kargolama avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca sadece maske çeşitlerine değil kişisel bakım ürünleri, anne bakım ürünleri, cinsel sağlık ürünleri gibi ihtiyacınız olan pek çok kozmetik ürününü de Gittizon'da bulabilirsiniz.