x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Makyaj

8 Ürün

En İyi Makyaj Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları Gittizon'da

Makyaj ürünleri, günümüzde kadın-erkek ayırt edilmeksizin çok büyük bir kitle tarafından tüketiliyor. Kadınların yoğunluklu olarak kullandığı bu ürünler gerek sivilce izlerini gerekse de cilt lekelerini kapatmakta oldukça başarılıdır. Ciltte güzel bir doku ve görünüm elde etmek isteyen kadınlar için bir kurtarıcı olan makyaj ürünleri çok uzun yıllardır dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Makyajın en önemli detaylarından birisi ise göz ve çevresine yapılan makyajdır. Havalı, masum, dikkat çekici, baştan çıkarıcı, göz alıcı, büyülü, buğulu, dumanlı... Hayal ettiğiniz her görünüme uygun göz makyajı var diyebiliriz. Göz makyajının yanı sıra; ışıltılı, doğal, porselen, canlı, ıslak görünümde bir cilde sahip olmak için de pek çok ten ürünü mevcuttur. Gittizon üzerinden en kaliteli, orijinal ve en iyi makyaj ürünlerine tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Gittizon'da Sizlere Sunduğumuz Makyaj Ürünleri

1- Göz Makyajı Ürünleri

Dikkat çekici bir görünüme kavuşmak isteyen kadınların büyük bir kısmının en önem verdiği konuların başında göz makyajı geliyor. Göz makyajı; gidilecek yere, saate, mevsime ve birçok farklı değişkene göre farklılık gösterir. Kullanılan ürünlere göre; havalı, masum, doğal, dikkat çekici, baştan çıkarıcı, göz alıcı, büyülü, buğulu, dumanlı görünmek mümkün. Günlük makyaj daha çok dumanlı göz makyajı ile tamamlanabilir. Ancak şık bir gece daveti için buğulu göz makyajı çok iyi bir seçim olacaktır. Göz makyajı yapmak için tek bir ürün kullanabilirsiniz. Ancak birden fazla ürünle hayal ettiğiniz sonuçları elde etmek ve tamamlayıcı bir göz makyajı yapmak mümkün olacaktır. Göz makyajı ürünleri başlıca; göz farı, göz kalemi, eyeliner ve maskaradır. Bu ürünlerin hepsinin ayrı bir görevi vardır. Maskara; kirpikleri uzatmak, kıvırmak, dolgunlaştırmak ve gürleştirmek için kullanılır. Göz farı; göz kapağına renk ya da ışıltı vermek için kullanılır. Göz kalemi; gözleri ortaya çıkarmak ve farklı estetik görüntüler yaratmak için kullanılır. Eyeliner; kirpik diplerine çizgi çekmek için kullanılır. Makyajın etkisini ve vurgusunu artırır. Gittizon.com üzerinden onlarca çeşit göz makyajı ürünü arasından en uygun fiyatlı ve en iyi göz makyaj ürünlerine hemen ulaşabilirsiniz.

2- Dudak Makyajı Ürünleri

Dudak makyajı ürünleri, dudakların daha dolgun gözükmesi, daha parlak gözükmesi ya da daha mat gözükmesi, doğal renklerde görünmesi ya da koyu ve ilgi çekici renklerde görünmesi için üretilen dudak ürünleridir. Bu ürünler arasında ilk sırada ruj gelir. Likit, mat, yarı mat, parlak gibi pek çok çeşidi vardır. Bu ürünlere ek olarak bir de destekçi dudak ürünleri vardır. Bu ürünler ise dudak kalemleridir. Dudak kalemleri dudağa kontür vermek, dudağı şekillendirmek ya da dudağı olduğundan daha büyük göstermeye yarar. Dudak kalemiyle beraber kullanılan ruj son derece hoş bir görünüme kavuşur. En uygun fiyatlı ruj çeşitleri ve en iyi dudak kalemlerine Gittizon.com üzerinden hemen sahip olabilirsiniz.

3- Ten Makyajı

Ten makyajı, yüz hatlarının ortaya çıkmasını sağlarken cilde kusursuz bir görünüm sağlar. Yüze mat, parlak, ışıltılı, doğal, canlı ya da ıslak bir görünüm sunan ten ürünleri yüzlerce farklı marka tarafından piyasaya sunulmaktadır. Bu ürünler içerisinde başlıca; fondötenler ve BB / CC kremler vardır. Bu ürünler sizi makyaja hazırlayarak cildinizin kusursuz görünmesini sağlar. Bazı durumlarda tam kapatıcılık sağlamazsa diğer göz altı kapatıcısı ya da yüz için kapatıcıları kullanabilirsiniz. Sektörün en iyi makyaj markalarını sizlerle buluşturduğumuz Gittizon üzerinden onlarca çeşit ten makyaj ürünümüze en uygun fiyat üzerinden sahip olabilirsiniz.

4- Makyaj Aksesuarları

Makyaj aksesuarları, makyaj yaparken ya da sonrasında ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bunlar başlıca; makyaj süngeri,  makyaj fırça seti, cımbız, kaş makası, kaş fırçası ve kirpik fırçası,  makyaj temizleme pedleri, kirpik kıvırıcı, makyaj çantası, makyaj fırçaları ve makyaj aynası olarak çeşitlenmektedir. Makyaj yaparken ya da makyajınızı temizlerken size yardımcı olacak bu ürünlere Gittizon.com üzerinden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

5- Tırnak Ürünleri

Tırnak bakım ürünleri nelerdir? Bunlar başlıca; tırnak makası, tırnak törpüsü, oje kurutucu, tırnak eti pensi, tırnak bakım yağı, oje kurutucu, tırnak cilası, oje çıkarıcı, aseton gibi ürünler tırnak bakım ürünleri çeşitlerini oluşturur. Tırnak bakım ürünleri; tırnağı şekillendirmek ve yapısını korumak için kullanılır. Aynı zamanda tırnağa renk katmak için yüzlerce çeşitte ve yapıda ojeler de piyasaya sunulmaktadır. Gittizon.com üzerinden en iyi tırnak bakım ürünleri, en uygun fiyatlı oje çeşitleri ve uygun fiyatlı oje çıkarıcı - aseton çeşitlerine hemen ulaşabilirsiniz.