x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Kolonya

24 Ürün
63.90 ₺
54.31 ₺

En Güzel Kokulu Kolonya Çeşitleri Gittizon'da

Kolonyalar, hoş kokuları, ferahlık veren içerikleri ve dezenfektan özellikleriyle her evin baş tacıdır. Günlük hayatta, bayramlarda, evde misafir ağırlanan özel günlerde ikram edilen kolonya çeşitlerinin geleneksel Türk kültüründe önemli bir yeri vardır. Günümüzde bir klasik haline gelen Limon kolonyasının dışında, sektöründe başarılı olan çoğu marka, farklı kokulara ve içeriklere sahip kolonyalar üretmektedir. Sizler de birbirinden güzel kokulu kolonya çeşitlerine tek tıkla sahip olmak istiyorsanız Gittizon.com'u hemen ziyaret edebilirsiniz.

Kolonya Çeşitleri ve En Güzel Kokular

Kolonya çeşitleri kullanıcıların en kolay kullanabileceği şekilde üretilir. Bu çeşitler arasında en kullanışlı olanlar sprey kolonya ve fısfıs kolonyalardır. Fısfıs ve sprey kolonyalar kullanıcıya fayda sağlamak için ergonomik biçimde tasarlanır. Jel kolonyalar ise daha çok dezenfektan niyetiyle kullanılmaktadır. Kolonya çeşitlerini ister ellerinizi dezenfekte etmek için, ister ferahlamak için, isterseniz güzel kokmak için, isterseniz keskin kokusunu koklayarak kendinize gelmek için, dilerseniz de yüzeyleri dezenfekte etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Kolonya, içerisindeki alkol sebebiyle sıkıldıktan hemen sonra uçmakta ve geriye güzel kokusunu bırakmaktadır. Kolonyalar kullanım amaçlarına göre farklı boyutlarda üretilmektedir. Sık sık kolonya kullanan bir kişiyseniz litrelik ve aile boyu kolonyaları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de küçük boy şişe alıp litrelik kolonyanızdan istediğiniz zaman şişenizi doldurabilirsiniz. Kişisel bakımınız ya da şahsi kullanımınız için istiyorsanız; küçük boy kolonya, mini boy kolonya, şişelerini tercih edebilirsiniz. Küçük boy kolonyanızı ister cebinizde, ister çantanızda taşıyarak dilediğiniz an kullanabilirsiniz.

Doğa anadan ilham alınarak üretilen kolonya çeşitlerinin tamamı, doğanın bize sunduğu mucizeleri içerisinde taşır. Kokular, içerisinde taşıdıkları bitkinin, çiçeğin ya da meyvenin ismini taşıyabilirler. Hırçın denizlerin ferahlatan tuzlu kokusuna okyanus esintisi adı verilirken, yemyeşil ormanlarda yetişen tropikal meyvelerin de kokulara isminin verildiği görülebilir. Mandalina kolonyası, çikolatalı kolonya, zeytinyağlı kolonya, vanilyalı kolonya, Bodrum mandalinası kolonya, ferahlatan kolonya, naneli kolonya, lavantalı kolonya, manolya kolonya, yasemin kolonyası, japon çiçeği kolonyası, kiraz çiçeği kolonyası, okyanus ferahlığı kolonyası, yeşil çaylı kolonya, limon kolonyası, portakallı kolonya, tarçınlı kolonya, zencefilli kolonya, mentollü kolonya, gül kolonyası, siyah gül kolonyası, çam kolonyası, tütün kolonyası gibi yüzlerce çeşite sahip, doğal içerikli kolonyalar üretilmektedir. Gittizon.com üzerinden en uygun fiyatlı kolonya çeşitlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ve kampanyalardan yararlanmak için hemen sitemizi ziyaret edin.

En Uygun Kolonya Fiyatları

Kolonya çeşitleri arasından en sevdiğiniz kokuları deneyerek tercih edebilirsiniz. 120 ml kolonya, 250 ml kolonya, 50 ml kolonya, 500 ml kolonya, 1 kilo kolonya, 30 ml kolonya gibi farklı boyutlarda kolonya seçenekleri sitemiz üzerinde sizlere sunulmaktadır. Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri, selin kolonyası, Rebul kolonyaları, Rosense kolonyaları, Dalin kolonyaları, Duru kolonyaları gibi sektöründe başarılı kolonya markalarını tercih edebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden dilediğiniz en iyi kolonya markasını tek tıkla sipariş edebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ve hızlı kargolama seçenekleriyle Gittizon her zaman yanınızda.