x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Islak Tıraş

5 Ürün

En İyi Tıraş Bıçakları ve Tıraş Bakım Ürünleri Gittizon'da

Tıraş unsuru, günlük hayatta temiz kalmak, rahat etmek ve kamusal alanlarda çalışmak için sıklıkla başvurulan bir yoldur. Ancak tıraşla ilgili konular söz konusu olduğunda kullanıcıların aklına bazı hususlar takılmaktadır. Bu soru işaretlerinden bazıları ise şu şekildedir; tıraş köpüğü nasıl kullanılır, tıraş sonrası bakım nasıl yapılır, tıraş nasıl yapılır, tıraş bıçağı ne işe yarar, en iyi tıraş bıçağı hangisidir, en kaliteli jilet markası, hangi tıraş bıçağı daha iyi kadın, 3 bıçak mi 5 bıçak mi, normal bir tıraş bıçağı kaç kez kullanılır? Tüm soru işaretlerinizin yanıtlarını sırasıyla vereceğiz. Tıraş amaçlı ürünün üzerinde veya iç kısmında bulunan kullanma kılavuzundan veya internet üzerinden çeşitli araştırmalar yaparak konu hakkında kendiniz de bilgi sahibi olabilirsiniz. Genellikle her ambalajın üzerinde kullanım talimatı bulunmaktadır. Tıraş yapmak amacı ile kullanılabilecek çok çeşitli şekillerde ve değişik malzemelerden üretilen pek çok ürün piyasada mevcuttur. Örneğin; tıraş bıçakları bunların başında gelmektedir. Jiletler diye de tabir edilen bu ürünler bireyler açısından sıklıkla tercih edilmektedir. jiletler, kişilere acı vermeden pratik bir şekilde tüyleri temizledikleri için milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Ancak bu ürünleri kullanan cilt yapıları birbirinden farklı olduğu için bazı ciltlerde hassasiyete neden olabilmektedir. Hassas cilde sahip kişilerin tıraş bıçağı seçiminde jel başlıklı ve hassas ciltler için tıraş bıçaklarını kullanmaları daha iyi olacaktır.

Hangi Tıraş Bıçağı Daha İyi?

Kullanıcıların en sık sorduğu sorulardan başka bir tanesi ise, hangi tıraş bıçağı/hangi jilet daha iyidir? 3 bıçak mı 5 bıçak mı daha iyidir? Öncelikle söylemek gerekiyor ki, jel başlıklı tıraş bıçakları kayganlık oluşturdukları için daha iyidir. Tüylerinizi kısaltırken jel kısmı eriyip akar ve vücutta bu şekilde kayganlık yaratarak tıraş işlemini kolaylaştırırlar. Ayrıca üç bıçak yerine beş bıçak, cildin daha pürüzsüz ve sıkışmanın %30'dan fazla azalması anlamına gelir. Yani sinekkaydı tıraş ya da konforlu, pürüzsüz ve acısız bir tıraş deneyimi yaşamış olursunuz.

Normal Bir Tıraş Bıçağı Kaç Kez Kullanılır?

Kullananların en sık sorduğu sorulardan bir tanesi de bir tıraş bıçağının ortalama ne kadar süre kullanıldığıdır. Kullanıcı deneyimleri göz önüne alındığında bir jilet ortalama 3-5 tıraş deneyimine kadar kullanılıyor. Ayrıca daha temiz kullanımla ve jiletin kalitesine göre de bu süre değişmektedir. Tıraş olma şekli, sakal sıklığı ya da tüy sıklığı tıraş bıçağının/tıraş makinesinin kullanım ömründe önemli etkenlerdir.

En Kaliteli Jilet Markası Hangisidir | Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Kullanıcılarımızın en çok sorduğu sorulardan devam edecek olursak, en iyi tıraş bıçağı hangisidir, hangi kadın tıraş bıçağı en iyisidir, en iyi erkek tıraş bıçağı çeşitleri nelerdir sorularına göz atalım. İyi bir tıraş deneyimi için Gilette ürünlerine göz atmanızı öneririz. Jilet ve tıraş bıçağı sektöründe liderliğini koruyan Gilette marka tıraş bıçaklarının tamamı size en iyi tıraş deneyimini sunacaktır.

Erkekler için tıraş bıçağı seçeneklerinden en iyileri: GILLETTE FUSION POWER BIÇAK serisi, GILLETTE SKINGUARD serisine göz atabilirsiniz. Özellikle Gillette Fusion5 Proglide Flexball sinekkaydı tıraş deneyimi için son derece iyi bir seçim olacaktır. Ürün, zorlu yüz kıvrımlarına meydan okumanın yanında neredeyse tüm kılları kusursuz bir şekilde almaktadır.

Kadınlar için en iyi tıraş bıçağı seçeneklerine bakacak olursak: En iyi kadın tıraş bıçakları satan marka olan Gilette yine bu konuda liderliğini koruyor diyebilirim. Esnek başlıkları, kolay kullanımlı tıraş bıçakları, jel başlıklı tıraş bıçakları, 3 bıçaklı tıraş bıçakları, 5 bıçaklı tıraş bıçakları seçenekleriyle her bütçeye ve her ihtiyaca yanıt veriyor diyebiliriz. Özellikle Gillette Venus Breeze Kadın Tıraş Makinesi kadınların inanılmaz derecede memnun kaldığı bir üründür. 5 bıçaklı olması ve tüm tüyleri derinlemesine temizlemesi, kıvrımlara göre hareket etmesi, jel başlığı sayesinde acı hissini sıfıra indirmesi, aynı şekilde jel başlığının eriyerek kayganlık yaratmasıyla harika bir pürüzsüzlük hissi sunmaktadır. Basit ve kolay kullanım için Gillette Venüs Simply 3 Poşet 4'lü ürününü tercih edebilirsiniz. 3 bıçaklı jilet tercih etmek isterseniz Gillette Venus Riviera Kullan At Tıraş Bıçağı 2 li ürününü tercih edebilirsiniz. Bu ürün size kolay kullanım sunmanın yanında tıraş esnasında eriyen aloe vera jeli sayesinde kaygan bir zemin hazırlar. 3lü bıçağı sayesinde pürüzsüz ve yumuşacık bir tene sahip olmanıza yardımcı olur.

En İyi Tıraş Ürünleri Fiyatları

Hızlı ve pratik kullanım sunan kadın ve erkek jilet çeşitleriyle dilediğiniz anda ihtiyacınızı giderebilirsiniz. İhtiyaç duyulan her anınızda Gittizon.com üzerinden jilet çeşitlerini temin edebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ve indirimli tıraş bıçakları için online sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Tıraş anında ihtiyaç duyduğunuz tüm erkek tıraş bıçakları, kadın tıraş bıçakları, tıraş sonrası bakım ürünleri, tıraş sonrası nemlendirici losyon, en iyi tıraş sonrası losyonu, mentollü tıraş sonrası losyon, tıraş sonrası kolonya çeşitleri Gittizon'da sizleri bekliyor. Tüm kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine sitemiz üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz. Hızlı kargolama ve 7/24 alışveriş imkanıyla her zaman yanınızdayız.