x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

İntim Bakım Ürünü

2 Ürün

En İyi Genital Bölge Temizlik ve Bakım Ürünleri

Bir çoğumuz için özel bölgenin temiz tutulması önemlidir. Genital bölgenin düzenli olarak bakımının yapılması sağlık açısından büyük önem taşır. Her zaman söyleriz, genital bölgelerin temizliği yalnızca saf su ile yapılmalıdır. Ağır kimyasallar ve aromalar içeren ürünler genital bölgenizi güzel kokutabilir ancak bu özel bölgeyi tahriş edecektir. Ancak sektördeki markalar tarafından son derece başarılı ve genital bölgeyi tahriş etmeden nazikçe temizleyen ürünler geliştirilmektedir. Genital bölge temizlik ürünleri, özel bölgenin temiz ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. İntim ürünleri de denilen bu ürünlere rutinleriniz arasında yer verirseniz cinsel sağlığınızı koruyabilir ve genital temizliğinizi nazikçe tamamlamış olursunuz.

Özel bölge temizliği yaparken önemli olan nokta, bu bölgenin hassas ve nazikçe temizlenmesidir. Sizler de intim ürünleri seçiminde mutlaka ürünlerin doğal içerikli ve sentetik maddeler içermemesine dikkat etmelisiniz. Düzenli olarak temizlenen genital bölgede koku da zamanla kaybolur. Ancak bu bölgenin kendine has bir florası olduğunu unutmayın. Sürekli olarak genital bölge ürünü değiştirmek, ağır kokulu ürünler tercih etmek genital bölgenin doğal dengesini bozabilir.

En İyi Genital Bölge Temizlik Ürünleri Çeşitleri

Kadın ve erkek olmak üzere her birey genital hijyen bakım ürünlerini kullanabilmektedir. Ancak sağlığınızı kötü yönde etkilememesi ve genital bölgeyi tahriş etmemesi için kaliteli özel bölge temizlik ürünleri kullanmalısınız. En çok tercih edilen ürünler arasında yer alan genital bölge beyazlatıcı ürünleri kullanarak herhangi bir sebepten dolayı rengi koyulaşmış olan genital bölgenizi tekrar beyazlatarak eski görünümüne kavuşturabilirsiniz. Özellikle kadın genital bölgesinde kaşıntı sıklıkla meydana gelmektedir. Bu kaşıntı mantar enfeksiyonu sonucunda kaşınma ve kızarıklık olarak ortaya çıkabilmektedir. Mantar ve kaşıntı önleyici özel bölge kremlerini tercih ederek bu şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Elbette ki bu tür şikayetleriniz için doktor muayenesine gitmenizi öneririz. Bunun dışında genital bölgenin rahatsız edici derecede kokması, terlemesi gibi şikayetlerle de intim genital bölge temizleme ürünleri tercih edilmektedir. Peki başlıca genital bölge temizleme ürünleri nelerdir? Bunlar;

Intim Ph Dengeli Yıkama Jeli, genital bölge koku mantar akıntı giderici jel, genital bölge aydınlatıcı, genital bölge yıkama jeli, intim bakım yağı, genital bakım spreyi, genital bölge losyonu, genital bölge deodorantı, dış genital bölge temizleme spreyi, genital bölge ıslak mendili, anti hpv jel,  dış genital bölge bakım mendili gibi ürünlerden oluşmaktadır. Gittizon.com üzerinden dilediğiniz genital bölge temizlik ürünlerini ve intim ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Gittizon'un sizlere sunduğu başlıca genital bölge temizlik ve hijyen ürünleri:
  • GVYNA INTIM SIVI 200 ML HASSAS,
  • MON ETOILE FEMININE CLEASING WASH İNTİM ŞAMPUAN 200 ML
  • MON ETOILE FEMININE ULTRA CLEANSING DOUCHE VAJINAL DUŞ 100 ML
  • MON ETOILE FEMININE FRESHENING İNTİM SPREY 100 ML
  • SEBAMED INTIM TEMİZLEYİCİ 200 ML
  • GVYNA INTIM SIVI 200 ML FRESH

Genital Bölgenin Güzel Kokması İçin Çözümler

Gün içerisinde hepimiz terleriz. Bu gayet normal bir durumdur. Günlük performansımız ve koşturmamız içerisinde ter kokumuzdan hem kendimiz hem de çevremizdekiler rahatsız olmasın diye bazı ürünler kullanırız. Aynı durum genital bölge için de geçerlidir. Bazı kişiler genital bölgenin doğal olarak yaydığı kokudan rahatsızlık duyabilir. Bu durumlarda ise genital bölge parfümleri tercih edilmektedir. Bu parfümler, cinsel ilişki esnasında partnere hoş koku hissettirmek ve hazzı artırmak için de kullanılabilmektedir. Sektöründe başarılı olan pek çok firma bu konudan rahatsız olan kadın ve erkekler için ürünler üretmektedir. Ürünleri cinsel ilişkiden önce ya da günlük hayatta kullanan kişiler parfümün yaydığı hoş kokudan oldukça hoşnut olmaktadırlar. Ancak her zaman söylediğimiz gibi, gerçekten ciddi bir rahatsızlığınız yoksa, ya da mantar gibi durumlardan dolayı oluşan kötü kokuların dışında, özel bölgeniz için çok nazik ürünler kullanmalısınız. Hatta doktorların çoğu, genital bölgenin yalnızca su ile temizlenmesi gerektiğini savunmaktadır. Çünkü genital bölge oldukça hassastır ve flora açısından asidik PH değerine sahiptir. Dolayısıyla vajen bölgesi için kullanılan uygunsuz ve sert maddeler içeren parfümler, kremler, ıslak mendiller nedeniyle bölge zamanla deforme olabilmektedir. Siz de genital bölge hijyen ürünlerini tercih ediyorsanız, özellikle içeriğini kontrol ederek nazik ürünleri kullanmalısınız.

Genital Temizlik Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Genital bölge temizlik ürünleri arasından dilediğiniz ürüne en uygun fiyatlarla ulaşmak için hemen Gittizon.com'u ziyaret edebilirsiniz. Sizlere online alışveriş sitemiz üzerinden sunduğumuz tüm intim bakım ürünlerine tek tıkla kolayca ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ve kampanyalar için Gittizon'u ziyaret etmeyi unutmayın.