x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Hijyenik Ped

16 Ürün
43.01 ₺
36.55 ₺

Hijyenik Kadın Pedleri ile Özel Günlerinizde Rahat Edin

Kadınların regl dönemlerinde ihtiyaç duydukları en önemli ürünlerin başında hijyenik ped çeşitleri gelmektedir. Hijyenik kadın pedleri regl döneminde kadınların vajinasından gelen kanı hapsederek etrafa bulaşmasını önlemektedir. Birbirinden farklı tasarımda, çeşitte ve özellikle olan kadın pedleri kişlerin tercihlerine göre şekillenmektedir. Adet döneminde kadınların kendilerini daha rahat hissetmeleri için pek çok özelliği bulunan bu pedler ile güvende olabilirsiniz. Regl dönemlerinde çoğu kadının tercih ettiği hijyenik ped çeşitleri iç çamaşırlara takılarak kullanılmaktadır. Sıvı emme kapasitesi yüksek olan kadın pedleri aynı zamanda farklı cilt tiplerine göre de seçilebilmektedir. Adet dönemlerini yoğun bir şekilde geçiren kadınlar uzun ve gece pedi çeşitlerini tercih ederken daha az kanama ile dönemlerini geçiren kadınlar kısa veya normal boyutları kullanabilmektedir. Onlarca farklı markanın ürettiği kadın pedi çeşitleri Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. Kadın pedlerinin kullanımı da oldukça kolaydır. Pedlerin üzerinde bulunan ve iç çamaşırlarına sabitlenmelerini sağlayan kısımlar kağıttan bir koruma ile paketlenir. Kullanmadan önce bu kağıtları yapıştırıcıdan ayırarak iç çamaşırınızın üzerine yerleştirmeli, ardından yapışkan kısımları çamaşıra yapıştırmalısınız. 

Günlük Pedler

Pedler sadece adet dönemlerinde değil günlük olarak da kullanılmaktadır. Kadınlarda gün içinde vajinal akıntı yaşanmaktadır. Bu akıntı iç çamaşırlarına bulaştığında koku yapabilmekte veya ıslaklığa sebep olmaktadır. Islaklık ve kokudan rahatsız olan kişilerin ilk tercihi günlük kadın pedleridir. Gün içinde defalarca iç çamaşırınızı değiştirmeniz yerine günlük pedinizi değiştirerek %100 hijyen sağlayabilirsiniz. Kolay kullanıma sahip olan günlük pedleri yanınızda da rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Günde birkaç kere pedinizi değiştirerek tamamen kuru ve temiz bir bölgeye sahip olabilirsiniz.  

Özel Üretimleri İle Kötü Kokuyu Hapsederler

Özel olarak üretilen kadın pedleri hoş kokuları ile de kullancılarını mutlu etmeye devam etmektedir. Kötü kokuları hapseden özel üretimleri ve birbirinden farklı çiçek kokularının bir araya gelmesi ile oluşturulan hoş kokuları regl döneminizde kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlamaktadır. Kanatlı ve kanatsız olmak üzere farklı seçenekleri olan pedlerden kendinize en uygun pedi seçerek tek tıkla satın alabilirsiniz. Adet döneminizde hem kanınızın sızıntı yapmaması hem de kötü kokuların oluşmaması için kokulu kadın pedlerini seçebilirsiniz. 

Hijyenik Ped Çeşitleri

Kadın pedi çeşitleri; günlük ped, uzun ped, gece pedi, extra gece pedi ve normal ped olarak Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. Peki kadın pedi çeşitlerinin özellikleri nelerdir? 

  • Normal kadın pedlerinin diğer ped çeşitlerine kıyasla emiciliği çok fazla değildir. Genellikle reglin son günlerinde tercih edilen bu pedler aynı zamanda regl dönemini çok fazla yoğun geçirmeyen kadınların da tercih ettiği bir modeldir. Diğer pedlere kıyasla boyut olarak da daha küçük olması sebebiyle kullanan kişilerin çok rahatsız olmamasını sağlamaktadır. 
  • Uzun kadın pedleri; Normal pedlerden daha uzun ve emiciliği fazladır. Yine de ultra hijyenik veya gece pedlerine kıyasla; reglin fazla yoğun olmadığı zamanlarda tercih edilebilir. 
  • Gece kadın pedleri; Gece yaşanabilecek sızıntıları engellemek için en fazla tercih edilen ürünlerdir. Esnek bir yapıya sahip olmaları sebebiyle gece hareket ederken kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar.  

Hijyenik Ped Fiyatları

Hijyenik pedler en iyi fiyatlarla Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. Orkid ve Kotex markalarının ürettiği kadın pedlerini en ucuz fiyatlarla satın alabileceğiniz sitemizden sipariş vermeniz de oldukça kolaydır. Sepete eklediğiniz ürünleri tek tıkla hızlıca satın alabilirsiniz. Hızlı kargolama ile müşterilerimize gönderdiğimiz ürünlerimiz sayesinde müşterilerimiz uzun süreler boyunca ürünlerini beklemek zorunda kalmazlar. Siz de gittizon.com ile kaliteli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.