x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Hijyen Ürünleri

14 Ürün

Eldiven ve Dezenfektan Çeşitleri İle El Sağlığınızı Koruyun

Yaptığımız temizliklerde veya gün içinde, hijyen ürünlerine ihtiyaç duymaktayız. Hijyen ürünleri ile işlerimizi kolaylaştırdığımız gibi sağlığımızı da koruyabilmekteyiz. Hijyen ürünleri özellikle temizliklerde ihtiyacımız olan eldiven, el antiseptiği,  el ve cilt temizleyicileri içermektedir. Eldiven çeşitleri temizliklerde veya yemek yaparken kullanılırken; el antiseptikleri özellikle pandemiden sonra gün içinde devamlı kullandığımız hijyen ürünleri arasında karşımıza çıkmaktadır. 

Hijyenik Eldiven Çeşitleri

Hijyenik eldivenler; ev eldiveni (ev işlerinde kullanılan eldivenler), pudrasız eldiven, pudrasız nitril eldiven, lateks muayene eldiveni, çok amaçlı eldiven, kayser eldiven, pudrasız cerrahi eldiven olmak üzere pek çok çeşidi bulunmaktadır. Sağlık, gıda ve temizlik sektörlerinde kullanılan eldiven çeşitleri ile ellerinizi bakteri ve mikroplardan koruyabilirsiniz. Farklı sektörler için ayrı ayrı özelliklerde üretilen eldivenleri ihtiyacınıza uygun olacak şekilde seçebilirsiniz. 

Lateks Eldivenler

Gıda sektöründe en çok kullanılan eldivenlerdendir. Farklı renkleri bulunan eldivenlerin en çok beyaz rengi tercih edilmektedir. Pudralı lateks eldiven ve pudrasız lateks eldiven olarak iki şekilde üretilmektedir. Pudralı olan lateks eldiven ellerinizin terlemesini engeller. Giyip çıkarması kolaydır. Elastik bir yapıya sahip olan lateks eldivenler ince bir yapıya sahip oldukları için yemek yaparken ürünleri kolayca kavramanızı sağlamaktadır. Bunun yanında ince yapıda oldukları için kolayca yırtılabilirler. Isıya karşı dayanıklı olmayan bu eldivenler doğal lastik olarak adlandırılan lateks ismiyle bilinmektedir. 

Lastik Bulaşık Eldiveni

Lastik bulaşık eldiveni elleri hassas olan veya sürekli bulaşık yıkayan kişiler tarafından tercih edilen ürünlerdendir. Sadece bulaşık yıkarken değil temizlik yaparken de kullanılabilir. Gün içinde birkaç kere de olsa elleri suya ve kimyasal temizlik ürünlerine maruz kalan kişilerin ellerinde kuruluk veya çatlama gibi yan etkiler oluşabilir. Ayrıca temizlik yaparken kullanılan kimyasal temizleyiciler ellere zarar vererek cilt hastalıklarına sebep olabilmektedir. Cildinizi temizlik ürünlerinin yan etkilerinden korumak için bulaşık eldivenlerini tercih edebilirsiniz. Sağlam bir yapıya sahip olan eldivenler tek kullanımlık değildir. İşiniz bittikten sonra eldiveni çıkarıp yıkayarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Kişisel temizliklerinizde de yine bu eldivenleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş teknolojiler üretilen eldivenlerin üst kısımları objeleri tutarken de kullanıcılara kolaylık sağlıyor. 

Pudrasız Eldiven

Pudrasız eldivenler mısır nişastası içermez. Pudralı eldivenlere kıyasla daha sağlam bir yapıları vardır ve cilt sağlığı için daha avantajlıdır. Vinil eldiven olarak da bilinen pudrasız eldivenler daha sağlam olmasının yanında objeleri tutarken pudralı eldivenler kadar rahatlık sağlamaz. Bunun yanında temizlik ve gıda sektöründe kullanılabilmektedir. Uzun süreli kullanımlar için uygundur. 

En İyi Hijyenik Eldiven Markaları

En iyi hijyenik eldiven üreten markalar Beybi, WİNLYEX, ULUSOY olarak karşımıza çıkmaktadır. El ve cilt sağlığı için kullanabileceğiniz pudrasız eldiven en ucuz şekilde Gittizon'da yer almaktadır. Siz de temizlik yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz eldiven çeşitlerini tek tıkla sipariş edebilirsiniz. 

El Antiseptiği, El ve Cilt Temizleyici 

El dezenfektanı son yıllarda en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Daha önceki yıllarda da kullanılan el temizlik ürünü olan el antiseptikleri pandemi ile satış rekorları kırmıştır. El ile bulaşan hastalıklara en büyük çözümlerden biri olan el ve cilt temizleyiciler yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz şekilde üretilmektedir. Çantanıza alıp sürekli olacak kullanabileceğiniz ürünleri büyük boyutlarda daha uygun fiyatlar ile alarak küçük boyutlu kaplarınıza boşaltabilirsiniz. Gittizon'dan satın alabileceğiniz en iyi dezenfektan çeşitleri hızlı kargolama ile aynı gün sipariş ettiğiniz aynı gün yola çıkmaktadır.