x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Haşere Öldürücü

11 Ürün

En İşlevsel Haşere Öldürücü Çeşitleri Gittizon'da

Yaşam alanlarında karşılaşabildiğimiz haşereler pek çoğumuzu rahatsız edebilmektedir. Bu haşereleri evlerimizden, iş yerlerimizden veya her türlü kapalı alandan kovmak için pek çok yöntem bulunmaktadır. Böcek, fare gibi canlılara haşere denmektedir. Siz de evlerinizde bu canlılarla karşılaştıysanız ve onları tekrar görmek istemiyorsanız haşere öldürücüleri kullanabilirsiniz. Losyon, yem, aerosol ve elektrikli cihazlar şeklinde üretilen haşere öldürücü çeşitlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki ayrı gruba ayrılan böcek öldürücüler bulunmaktadır. Kokusuz olanlar genellikle elektrikli veya yem şeklinde üretilirken, sprey halinde üretilen böcek öldürücüler genelde kokulu olmaktadır. Kokusuz olan haşere öldürücüleri kullandıktan sonra havalandırma yapmanıza gerek olmamakla birlikte kokulu haşere öldürücüleri kullandıktan sonra kendi sağlığınız için odanızı havalandırmalısınız. Bazı kişiler böcek öldürücüyü kullandıktan sonra havalandırma yapıldığında, böcek öldürücünün bir işe yaramadığını düşünmektedir. Bu düşünce oldukça yanlıştır. Bir ortamda haşere öldürücü spreyi kullandıktan sonra havalandırma yatığınızda yine o ortamdaki böcekler ölecektir.

Fare veya böcek gibi haşereler mevsimlere bağlı olarak da evlerimizde görünebilmektedir. Özellikle havalar ısındığında ortaya çıkan böcekler evlerimizin her yerini kaplayabilmektedir. Yazın çıkan böcekleri önlemek için haşere öldürücü çeşitlerini kullanabilirsiniz. Ev temizleyici ürünler içinde kullanıcılara sunulan haşere öldürücüler ile evlerinizdeki böceklerin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Haşere Öldürücü Çeşitlerimiz Neler?

ESEMMAT, RAID, INCİA,GÜLŞAH, DETAN, REXGEL, TRUKİD ve FARMİN gibi en kaliteli haşere öldürücü çeşitlerini üreten markaların tüm ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Haşere öldürücü çeşitleri; 

  • Böcek yemi 
  • Güve önleyici
  • Kokusuz sineksavar
  • Sinek kovucu sprey
  • Naftalin tablet
  • Karınca yemi
  • Sinek kovucu losyon
  • Hamam böceği ve karınca jeli
  • Elektrikli sinek kovucu tablet
  • Fare zehri

Karınca yemi, böcek yemi, fare zehri ve yukarıda bahsettiğimiz tüm haşere öldürücü çeşitleri ile evinizde, iş yerinizde, okulunuzda kurtulmak istediğiniz tüm haşerelerin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Haşere Öldürücü Fiyatları

Haşere öldürücü çeşitleri en iyi fiyatlar ile Gittizon'da. 15.53₺'den başlayan haşere öldürücüler ile böcek ve fare gibi canlıları evinizden uzaklaştırabilirsiniz. Uygun fiyatlı haşere öldürücüler ile fazla para harcamadan ev temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ev bakım ve temizlik ürünlerimiz arasında yer alan kağıt ürünleriyüzey temizlik, mutfak & banyo & temizlik, oda ve araba kokusu gibi ürünler ile ev temizliğinizi tamamlayabilirsiniz. Geniş çalışma ekibimizin yoğun çalışmaları ile ihtiyacını olan ürünleri en kısa sürelerde sizlere ulaştırmak için tempolu bir şekilde çalışmaktayız. Hızlı kargolama ile gönderdiğimiz ürünlerimize kısa süreler içinde ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz sorular olduğunda sitemizde bulunan canlı destek hattından yararlanabilirsiniz. Gerek ürünlerle ilgili bilgilendirmelerde gerekse kargo durumunuz ile ilgili sorularınızda canlı destek hattımıza yazabilir, sorularınızın yanıtlarını istediğiniz zaman hemen alabilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerinden anne bebek bakım ürünlerine, bebek hediyeliklerinden tırnak bakım setlerine, cinsel sağlık ürünlerinden vitamin çeşitlerine ihtiyacınız olan tüm ürünlere sitemizden temin edebilirsiniz.