x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Güneş Ürünü

23 Ürün

Kaliteli Güneş Ürünleri İle Cildinizi Koruyun

Cilt bakımına önem veren kişiler düzenli olarak ciltlerini temizlemekte ve krem kullanmaktadır. Cildimiz dışardan gelen etkilerle birebir maruz kaldığı için cilt bakımı ile onu koruyabiliriz. Kullandığımız ürünlerle cildimizde oluşabilecek leke, kırışıklık, sivilce gibi deformasyonları önleyebilir veya ortadan kaldırabiliriz. Cilt bakım ürünleri seçilirken markaya, kullanılan içeriklere ve cilt tipinize dikkat ederek alışveriş yapmalısınız. Ayrıca yiyip içtiklerinize de özen göstermelisiniz. Yediğimiz içtiğimiz ürünlerin tamamı bedenimizde çeşitli etkilere sebep olmaktadır. Fazla yağlı ve fast food olarak adlandırılan yiyecekleri devamlı tüketmeniz halinde cildinizde sivilceler, yağ bezeleri oluşabilmektedir. Cilt bakımında doğru ürünleri tercih ederek daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. Cilt bakımında günlük olarak kullanılan ürünlerden biri de güneş kremleridir. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarının zararlı etkileri artmakta ve ciltte lekeler, yanıklar oluşabilmektedir. Bunun yanında güneş kremleri kış aylarında da günlük olarak kullanılmaktadır. Kaliteli güneş ürünleri ile cildinizin çok daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Yaz Ayları İçin Etkili Güneş Kremleri

Kış aylarında da günlük olarak güneş kremi kullanmamız gerektiğinden bahsetmiştik. Bunun yanında yaz aylarında güneşin etkileri artacağı için daha yüksek koturuyuculu güneş kremlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Özellikle yazlık yerlerde denizin de etkisi ile ciltte daha fazla yanıklar oluşabilmektedir o yüzden sadece yüz bölgesine değil tüm cilde güneş kremi uygulanmalıdır. UV ışınlarından korunmanın en iyi yollarından olan güneş kremlerini kullandıktan sonra elbette yine de kendinizi çok fazla güneşe maruz bırakmamalısınız. Ayrıca gün içinde iki üç defa güneş kreminizi tazelemeli ve gün içinde cilt tarafından emilen kremi yenilemelisiniz. Özellikle denize girip çıktıktan sonra kremlerin etkisi azalmakta ve yeniden kremlerin kullanılması gerekmektedir. 

Deri kanseri gibi hastalıklar güneşten ortaya çıkan ultraviyole ışınlar sebebiyle de olabilmektedir. Bu ışınlar kış aylarında bile %80 oranında yayılmaktadır. Güneş kremleri ile güneşin bu kötü etkilerinden korunabilirsiniz. El, kol, bacak, yüz tüm vücut için kullanabileceğiniz güneş kremleri de bulunurken sadece yüz için özel formüle edilmiş güneş kremleri de bulunmaktadır. Ayrıca cilt tipiniz de güneş kremi seçerken etkilidir. Yağlı, kuru veya karma bir cilde sahip olabilirsiniz. Kendi cilt tipinizi analiz ettikten sonra güneş kremi seçimi yapmanızda fayda vardır. Aksi takdirde çok yağlı bir cilde sahipseniz ve yağlı bir güneş kremi satın aldıysanız cildiniz iyice yağlanarak çekilmez bir hale gelebilir. Bu sebeple güneş kremi seçerken cilt tipinizi göz önünde bulundurmalısınız. 

Gittizon Güneş Ürünü Çeşitleri

MR & MRS TANNIE, MESOXY , LYN, DUCRAY, TRUKİD, AVENE, SEBAMED, NIVEA, BİONİKE gibi birbirinden ünlü markanın güneş ürünlerine Gittizon'dan kolayca ulaşabilirsiniz. Kendiniz için en uygun özelliklerde güneş kremlerini seçtikten sonra cildinizi güneşten korumanız mümkün hale gelir. 

  • Yüz Bronzlaştırma Suyu
  • Bronzlaştırıcı Losyon
  • Güneş Koruyucu Losyon
  • Güneş Koruyucu Yüz Kremi
  • Çok Yönlü Güneş Kremi

Sadece kendiniz için değil bebekleriniz için de güneş koruyucu ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz. Bebek ve çocukların ciltleri çok daha hassas olması sebebiyle bebek güneş kremleri özel olarak formüle edilmektedir. Ayrıca bu ürünler ile bebeklerinizin cildini güneşten koruyabileceğiniz gibi onların ciltlerine zarar vermemiş olursunuz.  

Güneş Ürünlerinin Fiyatları

Güneş ürünlerinin tamamı en iyi fiyatlarla Gittizon'da yer almaktadır. Gittizon yüksek koruyuculuğa sahip güneş kremleri ve bronzlaştırıcı ürünleri birbirinden farklı markalar ile sizlere sunmaktadır. Türkiye'deki kolay alışverişin yeni adresi olan Gittizon ile siz de aradığınız tüm kişisel bakım ürünlerini satın alabilirsiniz. Kolay kullanımlı tasarımları ile aradığınız ürünleri hızlıca bulabilir, tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Hızlı kargolama avantajlarımız ile sipariş ettiğiniz ürünler hemen sizlere teslim edilmektedir. Geniş çalışma ekibimiz ile ürünlerle alakalı merak ettiklerinize bizi arayarak ve canlı destek hattımıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz.