x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Göğüs Pedi ve Koruyucu

3 Ürün

Göğüs Ucu Pedi ve Göğüs Koruyucu Ürün Çeşitleri

Anne ve bebek arasındaki bağı kuvvetlendiren emzirme sürecinde çoğu zaman zorlu dakikalar geçirilebilir. Emzirme süreci bebeğin sağlıklı gelişimi için son derece önemli olduğundan bu dönemdeki tüm zorlukları kolaylaştırmak gerekir. Bebek dünyaya gözlerini açtığı andan itibaren anne sütü içme içgüdüsüyle doğar. Annesiyle bağ kurmaya ve açlık ihtiyacını gidermeye çalışan bebek rahat ve konforlu bir şekilde meme ememezse huysuzlanır ve annenin göğüs ucunu acıtabilir. Eliyle sıkabilir, dişleriyle yaralayabilir. Tüm bu olumsuzluklardan sonra bebek de anne de huzursuz ve rahatsız dakikalar geçirir. Annenin bu süreçte yavrusunu rahatça emzirmesi ve göğsünün her defasında yaralanıp acımaması için sektördeki pek çok firma çeşitli ürünler geliştirmektedir. Gittizon sektördeki en iyi anne bakım ürünlerini üreten markaların ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunar. Kaliteli ve uygun fiyatlı tüm anne bakım ve anne bebek ürünleri için hemen Gittizon'u ziyaret edin.

Göğüs Ucu Yara Kremi | Artık Acısız Emzirebilirsiniz

Anneler bebeklerini emzirdikleri ilk zamanlar ya da sonraki dönemlerde göğüs ucunda yaralar oluşmaya başlayabilir. Bu yaralar genellikle meme ucunda ve memenin etrafındaki kahverengi bölgede görülür. Doktorunuzdan, bir doğum koçundan ya da ebelerden bu konuda destek alarak yara oluşumunun azalmasını sağlayabilirsiniz. Emziren anneler için özel olarak üretilen göğüs ucu bakım kremi çeşitlerine göz atarak da bu yaraların büyümesini ve daha da açılmasının önüne geçebilirsiniz. Yaranız henüz tazeyken tekrar emzirdiğinizde var olan yara daha da açılarak canınızı çok yakabilir.

Hamilelik ve Doğum Çatlaklarına Son

Hamilelik süreci kadınların vücudunda pek çok değişime sebep olur. Vücudun değişim süreci hem doğum olana kadarki süreçte hem de doğumdan sonraki dönemde devam eder. Hamile kadınların ve annelerin en çok şikayet ettikleri konu ise çatlaklardır. Karında, kollarda, kalçada ya da vücudun herhangi bir yerinde oluşan çatlaklardan rahatsızlık duyulabilmektedir. Annelerin yeni çatlak oluşumunda hemen kullanarak çatlaklardan kurtulabileceği çatlak yağı ve çatlak kremleri Gittizon'da en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Süt Akıtmayan Göğüs Pedi Çeşitleri | Kıyafetlerinizi Gönül Rahatlığıyla Giyebilirsiniz

Emzirme döneminde annelerin yaşadığı ve rahatsızlık duyduğu bir başka durum ise göğüsten süt sızmaları olmaktadır. Göğüsten süt sızmaları elbette ki çok doğaldır. Bebek daha anne karnındayken annenin göğüsleri süt için hazırlanır. Bebeği beslemek için hazır olan süt kimi zaman annenin göğüslerinden sızabilmektedir. Süt sızdığı için kıyafetler ve iç çamaşırı sürekli olarak ıslanabilmektedir. Bu problemden kurtulabilmek için emziren annelere özel üretilen göğüs ucu pedi çeşitlerine Gittizon üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Göğüs pedi göğüste takılı kaldığı müddetçe göğüs ucu kuru kalır ve sızdırma yapmaz. Bakteri oluşumunu önleyen göğüs pedi çeşitlerinin tamamı Gittizon'da sizleri bekliyor.

Emziren Anne Göğüs Koruyucu Çeşitleri Gittizon'da

Emziren annelerin göğüslerinde tahriş ve hassasiyet olabildiğinden bahsetmiştik. Meme ucu emzirme döneminde iyice hassaslaşır ve yaralanmaya müsait bir hale gelir. Anneler bebeği emzirirken hem hassasiyetten dolayı hem de meme ucunda oluşan yaralardan dolayı oldukça zorlanır. Bu gibi durumları yaşayan anneler için göğüs ucu koruyucular üretilmektedir. Göğüs ucu koruyucu çeşitleri, annenin emzirme esnasında acı duymasını engeller. Tahriş olmuş ve hassasiyet gösteren göğüs uçları için tasarlanmış olan bu konforlu ürünler sayesinde anne, göğüs ucundaki yaralar iyileşene kadar bebeğini göğüs koruyucu aparat ile beslemeye devam edebilir.

"Nasıl Kolay Emzirebilirim" Diyen Anneler İçin Tüm Emzirme Ürünleri Gittizon'da

Her kadının göğüs yapısı birbirinden farklıdır. Kimi göğüs uçları bebeklerin emebilmesi için uygun olmayabilir. Genellikle göğüste çok süt birikmesi gibi durumlarda meme uçlarının düzleşmesi ya da içeriye dönmesinden dolayı yaşanabilen durumlardır. Annenin strese girmemesi ve bu dönemi kolayca atlatabilmesi için bu işi kolaylaştıran meme ucu çıkarıcı aparatlar üretilmektedir. Gittizon üzerinde sizlere sunduğumuz; meme ucu çıkaran aparat, meme ucu koruyucu, süt sızdırmayı engelleyen göğüs pedi, çatlak yağı ve çatlak kremi çeşitlerine ve tüm anne emzirme ürünlerine en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Anne ve bebek sağlığı göz önünde bulundurularak hassasiyetle üretilen ürünlerin tamamına göz atmak için tıklayın.