x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Gıda Takviyesi ve Vitamin

69 Ürün
95.81 ₺
81.44 ₺
47.78 ₺
40.61 ₺

En Doğal Gıda Takviyesi ve Vitamin Çeşitleri Gittizon'da

İnsan bedeni çeşitli vitamin ve minerallere ihtiyaç duyan bir yapıdadır. Bu vitaminler yiyeceklerden veya gündeşten alınabilmektedir. Vitaminler yeterli düzeyde vücuda alınmadığında çeşitli hastalıklar ortaya çıkabilmektedir. Özellikle günümüz insanı dengeli beslenmediği, fazla fast food tükettiği ve yeterli güneş alamadığı için ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri vücuduna sağlayamamaktadır. Böyle durumlarda insanlar hasta olabilmekte, hatta hastanelere bile düşebilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyor, sağlıklı bir bedene ve zihne sahip olmak istiyorsanız en iyi gıda takviyesi ve vitamin çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken konu gıda takviyeleri ve vitaminlerin herhangi bir gıda türü yerine kullanılması veya bir öğün olarak tüketilmesi uygun değildir. Gıda takviyeleri adı üstünde tükettiğiniz yiyeceklere ek olarak aldığınızda vücudunuza fayda sağlamaktadır.

Vitamin eksikliği insanların kendilerini yorgun hissetmeleri, mutsuz hissetmeleri, devamlı uykulu olma veya fazla üşüme gibi farklı farklı etkiler ortaya çıkarabilmektedir. Bu gibi sorunlara sahipseniz siz de bir dahiliye doktoruna giderek kan değerlerinizi ölçtürebilir, eksik olan vitaminlerinizi ve kan değerlerinizi öğrenebilirsiniz. Sonuçlarınızı aldıktan sonra eksik vitaminlerinizi takviye edebilirsiniz. Besin takviyeleri tablet, kapsül, toz veya sıvı hallerde bulunabilmektedir. Siz de tüketmek istediğiniz türü seçtikten sonra vitamininizi hemen Gittizon üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Gıda Takviyesi ve Vitamin Çeşitlerimiz Neler?

Multivitamin

Multivitamin çeşitleri vücudunuzun çok daha dirençli bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. İçinde bulunduğunuz stresli hayatı biraz daha kolay yaşayabilmenizi sağlayan multivitaminler ile hem zihin hem de beden sağlığınızı daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca multivitamin çeşitleri hastalıklara karşı çok daha dayanıklı hale gelmenizi sağlamaktadır. Özellikle bağışıklık sistemi düşük ve kolayca hasta olan kişiler multivitaminler ile daha dirençli bir hale gelmektedir. Multivitaminleri düzenli bir şekilde kullanarak karşılaşabileceğiniz hep çok hastalıktan kurtulabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirecek en iyi multivitamin çeşitleri Gittizon'da yer almaktadır. ARGİVİT, PHARMATON, APEXIS,DULCOSOFT,PREGNACARE vitamin üretiminde öncü markaların multivitamin çeşitleri ile çok daha sağlıklı olabilirsiniz.

Vitamin

Vücudunuzdaki vitamin eksikliklerini, vitamin takviyeleri ile alarak daha dirençli bir yapıya sahip olabilirsiniz. Dengeli bir şekilde beslenemiyor ve kendinizi sağlıksız hissediyorsanız öncelikle yeme içmenize dikkat etmeli, aynı zamanda vitaminler ile de ihtiyacınız olan ek desteklerinizi sağlamalısınız. Çocuklar için vitamin çeşitleri, yetişkinler için vitamin çeşitleri herkesin talebine uygun bir şekilde üretilmektedir. Tablet, serum, damla veya kapsül şeklinde üretilen vitaminleri siz de tercihinize göre seçerek satın alabilirsiniz. B12 vitamini, C vitamini, D3 vitamini, K2 vitamini gibi tüm vitamin çeşitlerine sitemiz üzerinden tek tık ile ulaşabilirsiniz.

Balık Yağları

Balık yağları insanlar için oldukça önemli olan gıda takviyelerindendir. Bedenimizin kendi kendine üretemediği Omega3'ü mutlaka ek gıda olarak almamız gerekmektedir. Özellikle beynimizin çalışmasını etkileyen Omega 3 ile çok daha hızlı düşünen, hafızası daha kuvvetli olan insanlardan olabiliriz. Ayrıca balık yağları sadece zihne iyi gelmekle kalmayıp kalp ve damar rahatsızlıklarına da iyi gelmektedir. Kilo verimini de hızlandıran Omega3'leri siz de zayıflamaya çalışırken tüketebilirsiniz. Balık yağları tüm yaşlarda kullanılabilmektedir. İster çocuğunuz için ister kendiniz için isterseniz de büyükleriniz için satın alarak onların çok daha sağlıklı zihne sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Bitkisel Ürünler

Bitkisel ürün çeşitleri doğal hammaddelerden üretilen ek gıdalardır. Keçiboynuzu özü pekmezi, sızma zeytin yağı ve D3 vitamini ile oluşturulan damla gibi içerikleri bulunan bitkisel ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriklerinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan bu ürünler ile siz de daha sağlıklı olabilirsiniz. Ek gıda çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında bitkisel ürünler gelmektedir. Gittizon ile en kaliteli bitkisel ürünlere ulaşabilirsiniz.

Diğer Takviyeler

Gittizon'da bulunan diğer takviyeler; NEWLIFE C PLUS TABLET, IMUREX PROPOLİS ÇİĞNEME TABLETİ, DYNABEİLLE İSVEÇ ŞURUBU , BACTOBLİS ORAL PROBIOTIK, SUPRADYN ENERGY FOCUS TABLET gibi dünyaca ünlü markaların ürettikleri en kaliteli gıda takviyelerini içermektedir.

Mineral

Mineral takviyeleri ile metabolizmanızın daha düzenli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Daha fazla enerji üretmenizi sağlayan ek mineraller ayrıca kas gelişiminize de katkı sağlamaktadır. Pastil ve ampul şeklinde üretilen mineralleri kullanarak sindirim sisteminizin çok daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle sporcularda yaşanabilen kas ağrıları, kramp gibi problemler mineral eksikliklerinden kaynaklanmaktadır. Siz de böyle sorunlar yaşıyorsanız, elleriniz titriyorsa veya kendinizi devamlı uykulu hissediyorsanız mineralleri kullanarak daha enerjik hissedebilirsiniz. Kas ağrısı ve kramp gibi problemlerinizi bu şekilde çözebilirsiniz.

Kolajen

Yaşımız ilerledikçe cildimizdeki kırışıklıklar artmakta, derimiz yer çekiminin etkisine yavaş yavaş karşı koyamamakta ve sarkmalar yaşamaktadır. Bunların temel sebebi kolajen üretiminin vücutta üretiminin azalmasıdır. Kolajen takviyesi ile derinizdeki sarkma, kırışıklık gibi cilt bozulmalarını önleyebileceğiniz gibi güneş lekelerinin de azalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca eklem ağrıları, saç dökülmeleri ve kemik ağrıları için de kolajen kullanılmaktadır. Siz de çok daha genç bir cilde sahip olmak ve eklem ağrılarınızdan kurtulmak istiyorsanız kolajen kullanabilirsiniz.

Gıda Takviyesi ve Vitamin Fiyatları

Gıda takviyesi ve vitamin çeşitleri en iyi fiyatlar ile Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. 15₺'den başlayan gıda takviyesi çeşitlerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı vitaminler ile vücudunuzun ihtiyacı olan ek takviyeleri alarak çok daha zinde, sağlıklı ve enerjik hissedebilirsiniz. Doğal gıda takviyeleri mevcutta tükettiğiniz öğünlerin yanında kullanarak gerek vücut gerekse zihin sağlığınızı daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Tüm bunların yanında Gittizon ile en kaliteli kişisel bakım ürünleri, anne bebek bakım ürünleri ve sağlık ürünlerini de kolayca sipariş edebilirsiniz.