x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Genel Sağlık

131 Ürün
101.23 ₺
86.04 ₺
173.17 ₺
147.19 ₺
10.22 ₺
8.68 ₺
173.17 ₺
147.19 ₺
14.72 ₺
12.51 ₺
22.17 ₺
18.85 ₺
31.70 ₺
26.94 ₺
55.16 ₺
46.88 ₺
101.23 ₺
86.04 ₺

Gittizon Genel Sağlık Ürünleri Nelerdir?

Genel sağlık ürünleri, gelişimin hızlı yaşandığı sağlık teknolojileri sayesinde sağlık sorunlarıyla hayat kalitesi düşenler ve kendi sağlığını korumak isteyenler için geliştirilen ürünlerdir. Çeşitli medikal ürünleri içerisinde barındıran bu kategori çok sayıda insanın dertlerine derman olmaktadır. Sağlık sektöründe konfor standartlarını yükselten ve sağlık sorunlarından kurtulmaya yardımcı olmayı hedefleyen medikal ürünlerimiz çok geniş bir skalaya sahiptir. Yaşanan çok sayıda sağlık sorununa çözüm olarak üretilen ve tasarlanan bu ürünler sayesinde hepimizin hayatı kolaylaşmaktadır. Yüksek konfor standartları sunan bu ürünlerle sizler de yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Gittizon ailesi olarak sizlere sunduğumuz genel sağlık ürünleri kategorileri başlıca; ayak sağlık, diğer sağlık ürünleri, hijyen ürünleri, bant ve ısıtıcı ürünlerdir.

Genel Sağlık Ürünleri ile Hayat Kalitenizi Yükseltin

Sağlık sorunlarıyla boğuşan çok sayıda insan için konfor sunan sağlık ürünleri, şikayetleri azaltarak insanların yükünü hafifletmektedir. Ayrıca kendi sağlığını korumak isteyen kişiler için de önlem olarak yüzlerce kaliteli ve orijinal ürünler sitemiz üzerinden sunulmaktadır.

Gittizon Medikal Ürün Çeşitleri ve Fiyatları

 

Ayak Sağlık Ürünleri

Ayak sağlığı sektöründe teknolojinin detaylı bir şekilde kullanılmasıyla birlikte sağlık sorunları için geçici ya da köklü çözüm sağlayan tedaviler üretilmiştir. İnsanlar gün boyu ayakta kalarak, eğik durarak ya da sürekli koşturma halindeyken her türlü fizyolojik sorunla karşı karşıya kalabilmektedirler. Bu koşturmadan en çok hasar gören ayaklar için pek çok sayıda nitelikli tedavi edici ortopedik ürün bulunmaktadır. Bu çerçevede Gittizon.com siz değerli müşterilerimize ortopedik medikal sağlık ürünleri çeşitlerini sunmaktadır. Ayak medikal sağlık ürünleri, ayakların ve tüm vücudun rahat etmesini, rahatsızlık duyulan durumların ortadan kalkmasını sağlar. Ayrıca bu ürünler, oluşabilecek sağlık sorunlarını da engellemekte son derece iyilerdir.

Ayak Medikal Sağlık Ürünleri Nelerdir?

Hijyen ürünleri, kişisel bakımın ve sağlığın korunması için özel olarak üretilen ürünlerdir. Bakterilerden ve virüslerden korunmak için özel formüllerle üretilen tüm hijyen ürünlerine Gittizon.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gittizon Kişisel Hijyen Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Günlük hayatımızda kişisel hijyenimize dikkat etmek mutlaka önemlidir. Toplum içine çıkarken, ,işte ve dışarıda , toplu taşıma araçlarında ve en önemlisi kendimizi iyi hissetmek için kişisel temizliğimize dikkat etmeliyiz. Vücut temizliğimize dikkat etmek; kendimizi iyi hissetmemizin yanında, hastalıklardan korunmamızı da sağlar. Kişisel hijyenimizi korumak için birçok markanın farklı ürünlerini kullanmamız mümkündür. Yemek hazırlarken, yemekten önce ve tuvaletten sonra kişisel temizliğimizi mutlaka yapmalıyız. Gittizon sanal alışveriş mağazamız üzerinden sizlere sunduğumuz en iyi hijyen ürünlerimizle her türlü ihtiyaç anında ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kişisel Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Sabun ve diş macunu gibi temel ihtiyaç ürünlerinin dışında kişisel hijyen ürünleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Islak mendil,
 • Pamuk,
 • Maske,
 • Galoş,
 • Deodorant,
 • Eldiven,
 • Bone,
 • Dezenfektan,
 • Banyo lifi,
 • Banyo kesesi
 • Havlu eldiven
 • El ve cilt temizleyici,
 • El antiseptiği,

En sık kullanılan kişisel hijyen ürünü ıslak mendillerdir. Islak mendiler; hassas ciltler için, normal ciltler için, ciltle uyumlu, alkollü- alkolsüz ıslak mendil, izotonik su içeren, ph seviyesi cilt ile uyumlu ürünler olmak üzere pek çok farklı çeşitte üretilmektedir. Ellerinizi yıkayamadığınız anlarda, piknik yaparken, suyun olmadığı anlarda, kirli gördüğünüz nesneleri silmek ve kirli görünen alanları temizlemek için elzem bir üründür.

Bant ve Isıtıcı Ürün Modelleri ve Fiyatları

Isıtıcı Bant Çeşitleri Ağrıları Ortadan Kaldırır

Isıtıcı bantlar, kişilerin ağrı ve yorgunluğunu gidermek için tasarlanmıştır. Ağrı kesici bantlar, vücudun çeşitli bölgelerine farklı sıcaklıkların uygulanmasına yardımcı olan çok faydalı ve hayat kalitesini artıran ürünlerdir. Vücudun ağrılı kısmına ısı uygulandığında kan damarlarının genişlemesi sayesinde ağrı veya diğer rahatsızlıkların azaltılmasını amaçlayan ısıtıcı bant modelleri, çeşitli boyutlarda ve markalarda sizlere sunulmaktadır. Gittizon.com internetten alışveriş mağazamız üzerinden 7/24 en hızlı şekilde sipariş vererek ihtiyacınız olan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Isıtıcı Bant Ne İşe Yarar?

Yerli ve yabancı ısıtıcı bant markaları tarafından sunulan ürünler, regl dönemlerinden kas ağrılarına kadar her türlü sorunun hafiflemesine yardımcı oluyor. Siz de hemen şimdi, bütçenize uygun ürünleri keşfedebilmek için, ısıtıcı bant fiyatları ve çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Isıtıcı Bant Çeşitleri ve Fiyatları

Isıtıcı bant çeşitleri, sektördeki pek çok farklı firmaya göre değişiklik göstermektedir. En uygun ısıtıcı bant ve en iyi ağrı kesici bant fiyatlarına Gittizon üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

İhtiyacınız Olan Diğer Sağlık Ürünleri Nelerdir?

Sağlıklı içeriğe sahip olan ürünler vücudunuzun daha iyi bir görünüme kavuşmasını sağlar. Günlük yaşamınızı kolaylaştıracak bu ürünler, yaşam kalitenizi en hızlı şekilde artıracak. Ortopedik anlamda sizlere kolaylıklar sağlayarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ürünler bel ve sırt ağrısı gibi hayatınızı zorlaştıran ve sizi kötü etkileyen rahatsızlıklardan kurtarmaktadır.

Diğer Sağlık Ürünleri Nelerdir?

 • Horlama giderici,
 • Kulak delme küpesi,
 • Kulak tıkayıcı,
 • Sargı bezi,
 • Limon aromalı boğaz spreyi,
 • Jel kompres,
 • Muayene eldiveni,
 • Antiseptik çözelti,
 • Göz pedi

Sağlık Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markalar tarafından geliştirilen onlarca seçenek ile hayatınızın her anında konfora sahip olabileceksiniz. Ortopedik anlamda size konfor sunan onlarca ürüne, yaşamınızı kolaylaştıran tüm sağlık ve hijyen ürünlerine Gittizon.com üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Geliştirilen tüm ürünler sağlığınız ve konforunuz göz önüne alınarak üretilmektedir. Güvenilir ve hızlı alışverişin adresi Gittizon üzerinden hemen alışverişe başlayabilirsiniz.