x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Gebelik Testi

4 Ürün

En İyi Gebelik Testi Çeşitleri ve Fiyatları Gittizon'da

 

Gebelik Testi & Hamilelik Testi

Gebeliğin oluşup oluşmadığını belirlemek için kişiler kendi başlarına bazı testler uygulayabilirler. Bu testler arasında en yaygın olanlar kan testleri ve idrar testleridir. Kan testi sadece hastanede yapılan bir testken, idrar testi evde de yapılabilecek türden bir test olmaktadır. Hamilelik testi, kadınların hamile olup olmadıklarını anlamak amacıyla kullandıkları bir yöntemdir. İdrar ile yapılan gebelik testinde, döllenmiş yumurtaların zigot hücreleri tarafından üretilen HCG değerleri ile kişinin hamile olup olmadığı tespit edilir. Bu yöntem 1930’lardan günümüze kadar kullanılan önemli bir yöntemdir. HCG değerleri gebelik belirtisi olarak son derece önemlidir. HCG değerleri yumurtaların döllenmesinden 8 ila 10 gün sonra idrar ve kan yoluyla belirlenebilmektedir. Dolayısıyla gebeliğin ilk haftasında ve çok erken döneminde yapılan testlerde HCG değerlerinin yanlış sonuç verme ihtimali yüksektir. Evde hamilelik testi çeşitleri genel olarak lateral akım teknolojisinden faydalanılarak kullanıcılara sonuçlar verir. Sizin hayatınızı etkileyecek anlardan birini yaşarken doğru sonuç almanız önemlidir. Hamilelik sürecinin erkenden farkına vararak buna göre yaşam düzeninizi şekillendirebilirsiniz.

Gebelik Testi (Hamilelik Testi) Çeşitleri

Gebelik testi çeşitleri birçok farklı marka tarafından üretilmektedir. Aktif ve korumasız bir cinsel yaşamınız varsa regl döneminiz geciktiğinde hamile kalmış olma ihtimaliniz yüksektir. Özellikle kadınların yumurtlama döneminde aktif olarak korumasız cinsel ilişki yaşamaları hamilelik ihtimalini yükseltir. Böyle bir ihtimal söz konusuysa şüphelerinizi doğrulamak için en kısa sürede bir gebelik testi yapmanızı öneriyoruz. Gittizon.com online kişisel bakım marketimiz üzerinden "Hemen erken gebelik testi satın al" işlemi yaparak gebeliğinizi test edebilirsiniz. Gebelik testi yöntemleri 2 çeşittir. 1.si kan ölçümü ile yapılan gebelik testi, 2.si evde yapılan gebelik testleri. Klasik gebelik testi (hastanede yapılan) kandaki Beta HCG hormonunun düzeyini ölçtükten sonra kesin bir şekilde hamile olup olmadığınızı belirler. Evde yapılan hamilelik testi ise; idrardaki beta HCG hormonunu ölçerek gebe olma ihtimalinizi %99 oranda yanıtlar. Klasik gebelik testi modelleri genel olarak yapıldıktan 3 dakika içinde sonucu verir. Bu testleri kendinizi en güvenli hissettiğiniz alanda yani evinizde kolayca yapabilirsiniz.

Gittizon.com online kozmetik ve kişisel bakım mağazamız üzerinden dilediğiniz marka hamilelik testi çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sektördeki tüm markaların ürünlerini en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunmaktayız.

Sitemiz üzerinde bulabileceğiniz başlıca gebelik testi çeşitleri:

En İyi Gebelik Testi Hangisidir?

Kullanıcılarımızın en sık sorduğu sorulardan bir tanesi ise "en güvenilir hamilelik testi hangisidir, en iyi hamilelik testi hangisidir" sorusu olmaktadır. Yapılan araştırmalara ve kullanıcı değerlendirmelerine göre tespit ettiğimiz veriler sonucunda en güvenilir ve en iyi hamilelik testi çeşitlerini sizler için sıraladık:

  • Gebelik şüphesi duyduğunuzda beklenen adet tarihinden 6 gün öncesinde bile sonuç veren "Predictor Early hamilelik testi satın alarak"  adetin geciktiği günde sadece 1 dakikada %99 oranında sonuç alabilirsiniz.
  • Miratech Erken Gebelik Testi yine ölçüm güvenilirliği oldukça yüksek olan ve kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir markadır.
  • Ölçüm güvenilirliğinin %99 olduğunu iddia eden bir gebelik testi markası da Day's Comfort'dır. Kullanıcıların yoğun olarak tercih ettiği ve memnun kaldığı sektörde yaygın olarak satılan bir markadır.
  • En iyi gebelik testleri arasında sayabileceğimiz bir diğer marka ise Laboquick markasıdır. %99 doğruluk oranı olduğunu iddia eden marka, kullanıcıların en çok tercih ettiği gebelik testlerini üretmektedir. Ayrıca test, ultra hızlı hamilelik testleri arasında yer alıyor. Bu nedenle cinsel ilişkiden 5 gün sonra hamileliği tespit edebildiği belirtilmektedir.

2022 Gebelik Testi | Hamilelik Testi Fiyatları

Gebelik testi fiyatları yıldan yıla artmakla beraber değişiklik göstermektedir. 2022 hamilelik testi fiyatları sitemiz üzerinde yer almaktadır. Gittizon.com üzerinden 2022 en iyi gebelik testleri ve 2022 en uygun fiyatlı gebelik testi çeşitlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Online mağazamız üzerinden çok uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz en iyi gebelik testi çeşitleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Web sitemiz üzerinden gebelik testlerine 5 tl den- 25 tl ye kadar olan indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz.