x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Ev Bakım ve Temizlik

33 Ürün
61.34 ₺
52.14 ₺
28.27 ₺
24.03 ₺
54.75 ₺
46.54 ₺

Ev Bakım ve Temizlik Ürünleri

Ev bakım ve temizlik ürünleri, evlerimizin genel bakımını yaparken ihtiyaç duyabileceğimiz pek çok farklı ürünü içermektedir. Yüzey temizleyici, antibakteriyel sıvı sabun, lavabo açıcı, böcek yemi gibi ev temizliğinde kullanabileceğiniz yüzlerce farklı ürün bulunmaktadır. Ev bakım ürünlerini kullanarak evinizin çok daha temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Yaşamımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimizin gerek sağlığımız gerekse psikolojimiz açısından temiz olması oldukça önemlidir. Atalarımızın dediği "aslan yattığı yerden belli olur" sözü de, ev ve kişisel temizliğimize vurgu yapan ve kişiliğimizin bile bu şekilde ortaya çıkaracağını anlatan bir atasözüdür. Kısacası ev bakım ve temizliğimize dikkat etmeli böylece psikolojik ve fizyolojik sağlığımızı korumalıyız. Sonuçta kimse evine girdiğinde çöplük gibi bir yerle karşılaşmak istemez. Peki ev bakımında ihtiyaç duyacağımız ürünler nelerdir?

Ev Bakım ve Temizlik Ürünlerimiz Neler?

Kağıt Ürünleri

Yere bir şeyler döküldüğünde, burnumuz aktığında, çantanızda veya evinizin bir köşesinde devamlı olarak bulunan ürünlerin başında kağıt ürünleri gelmektedir. Kağıt ürünler ıslak mendil ve kuru mendillerden oluşmaktadır. Yanınızda taşıyabileceğiniz küçük paketli ıslak mendiller ve kuru mendiller ile sokakta ihtiyaç duyduğunuz anda bu mendillere hemen çantanızdan ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı mendilleri Gittizon'dan alarak temizlik ürünlerinize ekleyebilirsiniz.

Haşere Öldürücüler

Yaşam alanlarımızda oluşabilen haşeler pek çoğumuzu rahatsız edebilmektedir. Fare, böcek, karınca gibi canlıların evimizde dolaşması ev temizliği açısından pek de sağlıklı değildir. Siz de ev veya iş yerlerinizde bir anda ortaya çıkan bu canlıların evinizden gitmesini istiyorsanız haşere öldürücüleri kullanabilirsiniz. Böcek kovucu losyon, böcek yemi, güve önleyici, sineksavar sprey, naftalin tablet, karınca yemi, hamam böceği ve karınca jeli, fare zehri gibi tüm haşere öldürücü ürünlere sitemiz üzerinden tek tık ile ulaşabilirsiniz.

Yüzey Temizlik

Ev ve iş yerlerinizde tüm yüzeyler için uygun olan yüzey temizlik ürünlerini kullanabilirsiniz. Yüzeylerinizdeki kirleri, lekeleri ve tozları yüzey temizleyiciler ile hızlıca temizleyebilirsiniz. Saatlerce temizlikle uğraşmanıza gerek kalmadan kısa süre içinde yerlerinizin tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca yüzey temizleyici ürünlerimiz arasında bulunan antiseptik solüsyon ile yüzeylerde bulunan mikropları öldürebilirsiniz. Dezenfektan olan bu solüsyonlar sıklıkla hastanelerde kullanılmaktadır.

Mutfak banyo temizlik

Mutfak ve banyo temizlik ürünleri evlerimizde en çok kullandığımız temizlik ürünlerindendir. Özellikle banyo veya mutfaklarda bulunan lavabolarınız tıkandığında lavabo açıcılar ile boralarınızda bulunan ve tıkanmasını sağlayan maddelerin çözünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan antibakteriyel jeller ile özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde ellerinizde  bulunabilecek mikropların ölmesini sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm mutfak ve banyo temizlik ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Oda ve araba kokusu

Oda ve araba kokuları yaşam alanlarımızın mis gibi kokmasını sağlayan ürünlerdir. Evlerimizde veya arabalarımızda oluşabilen sigara, çöp gibi kötü kokuları oda spreyleri ile ortadan kaldırabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz oda ve araba kokusu çeşitleri orman, lavanta, bahçe gibi çok farklı kokuları sizlere sunulmaktadır.

Ev Bakım ve Temizlik Ürünü Fiyatları

Ev bakım ve temizlik ürünleri en uygun fiyatlarla Gittizon'da. Islak mendillerden böcek ilaçlarına, lavabo açıcılardan yüzey temizleyicilere, oda kokularından sinek kovar çeşitlerine ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ev bakım ürünlerini tek tık ile Gittizon'dan sipariş edebilirsiniz. Sadece ev temizlik ürünlerine değil kişisel bakım ürünlerine, anne bakım ürünlerine, bebek emzirme ve besleme ürünlerine sitemiz üzerinden hızlı kargolama avantajları ile evinize kadar getirtebilirsiniz.