x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Diş Pastası

4 Ürün

En İyi Diş Pastası Çeşitleri Gittizon'da

 

Diş Pastası İle Bembeyaz Dişlere Sahip Olun

Diş pastası, sigara, çay, kahve gibi ürünleri çok fazla tüketen kişilerde meydana gelen diş sararmalarını, diş lekelerini beyazlatmak için tercih edilen bir üründür. Bu tip sorunu olanlar için diş pastası ürünlerini kullanmak uygun bir tercih olacaktır. Sektörde çeşitli diş ürünleri satan markalar farklı mililitre ürünü tek ya da set olarak satabilmektedir. Dişleri beyazlatmaya ve parlatmaya yarayan diş beyazlatma tozu çeşitleri, sigara içen kişiler için üretilmiş diş pastası ve anti tartar karşıtı diş pastası ürünleri bir arada avantajlı fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Set olarak satılan diş beyazlatma ürünleri, diş tartarları, diş çürümeleri ve bakterilere karşı savaşırlar. Böylece dişlerin doğal beyazlıkta görünmesine katkıda bulunurlar. Diş beyazlatıcı ürünler içeriğinde; triclosan ve diğer etken maddeleri barındırırlar. Bu maddeler sayesinde dişlerde oluşan kahve, çay ve sigara lekeleri ve sararma önlenir. Mentol aroması sayesinde ağız içiniz uzun süre ferah kalır. Diş pastası çeşitlerinin formülündeki maddeler diş minesine zarar vermez. Tam tersine diş beyazlatma ürünleri, diş minesini güçlendirir. Diş pastası; dişlerimizdeki hassasiyeti azaltır, dişlerde parlaklık ve beyazlık katar. İçeriğinde bulunan florürün etkisiyle diş minelerinin kuvvetlenmesine katkıda bulunur. Diş pastası, diş macunu yerine de kullanılabilir. Diş pastası; diş macunu ile aynı diş fırçalama aralıklarında kullanılabilir.

Gittizon En İyi Diş Pastası Çeşitleri

Diş pastası ürünleri, diş fırçasına sıkılarak diş macunu gibi uygulanır. Günde 2-3 kez diş beyazlatma ve parlatma ürünlerini kullanarak dişleri eski beyazlığına döndürmek mümkün. Gittizon.com sizlere en uygun fiyatlı ağız bakım ve diş beyazlatma ürünlerini sunmaktadır. En doğal diş beyazlatma ürünleri, en iyi diş pastası çeşitleri, en iyi diş macunları, en iyi ağız bakım ürünleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Gittizon üzerinden başlıca:

Diş Pastası Özellikleri Nelerdir, Ne İşe Yarar?

Diş beyazlatma tozları, diş pastası ve diş beyazlatma jelleri gibi ürünler kahve, sigara, çay gibi ürünleri kullanan kişilerin dişlerinde lekelenme, sararma meydana geldiğinde dişleri eski beyazlığına kavuşturmak için tercih edilmekte olan ürünlerdir. Diş beyazlatma tozu ve diş beyazlatma jellerinin yanı sıra dişlerde tartar oluşumunu engellemek amacıyla üretilmiş diş tartarı karşıtı ürünler de sitemiz üzerinde mevcuttur. Diş pastası, diş macunu gibi diş fırçasına sürülerek kullanılır. Böylece diş üzerindeki lekeleri giderirken dişi beyazlatıcı etki eder. Ürün günde en az 2 kez kullanılmalıdır. Diş pastası ürünleri dişleri beyazlatırken diş minesini güçlendirir.

En İyi Diş Pastası Fiyatları

Gittizon.com üzerinden en kaliteli ve en doğal diş beyazlatma ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Online mağazamız üzerinden; diş beyazlatma tozları, diş beyazlatma jelleri, diş pastası gibi ürünleri kahve, sigara, çay gibi ürünleri sıklıkla tüketiyorsanız hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca dişlerinde lekelenme, sararma meydana gelen kişiler de dişlerini eski beyazlığına kavuşturmak için bu ürünleri tercih edebilir. Gittizon üzerinden en kaliteli diş pastası ürünleri, ağız bakım ürünleri, diş beyazlatıcı ürünler, tartar önleyici ürünler ve sektörün en iyi diş sağlığı markalarına saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlı kozmetik ve kişisel bakım ürünleri için Gittizon'u ziyaret etmeyi unutmayın. Kolay iade ve birçok güvenli ödeme seçeneği ile Gittizon yanınızda!