x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Diş Macunu

30 Ürün
50.30 ₺
42.75 ₺

En İyi Diş Macunu Çeşitleri Gittizon'da

Diş sağlığınızı en iyi şekilde koruyabilmeniz ve sağlıklı dişlere sahip olmanız için en uygun diş macunu çeşitleri Gittizon'da sizleri bekliyor. Diş sağlığınızı korumak için dişlerinizi her gün 2 defa düzenli olarak fırçalamanız gerekmektedir. Ancak bazı durumlarda dişlerinizi yalnızca fırçalamak yeterli değildir. Çünkü kullandığınız diş macunu ürünü diş yapınıza uygun olmayabilir. Gittizon'un geniş ürün yelpazesi içerisinde Dental, Dermokil, Clinomyn ve Oral-B, Sensodyne gibi dünyaca ünlü güvenilir ve kaliteli markaların ürünleri yer almaktadır. "Sararan diş nasıl beyazlatılır, diş beyazlatıcı diş macunu, beyazlatma etkili diş macunu, karbonlu diş macunu, siyah diş macunu, florürsüz diş macunu, doktorların önerdiği en iyi diş macunu, doğal diş macunu" gibi aradığınız tüm kategorilerden ürüne en uygun fiyatlarla Gittizon üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz. Diş ve ağız yapınıza en uygun diş macunu seçenekleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Beyazlatıcı Etkili Diş Macunu Çeşitleri

Gün içerisinde çok fazla çay kahve tüketen bir kişiyseniz, dişlerinizde zamanla sararmalar ve lekeler ortaya çıkabilir. Fakat markaların ürettiği çeşitli diş macunları sayesinde mikro taneciklerle dişlerinize ekstra beyazlık sağlayabilirsiniz. Leke giderici ve beyazlatıcı diş macunlarını kullanarak bu lekelerle mücadele edebilirsiniz. Gittizon sizlere en iyi diş macunu markalarını uygun fiyatlarla sunar. Gittizon üzerinde bulabileceğiniz en iyi diş macunu çeşitleri başlıca; SENSODYNE 100 ML DİŞ MACUNU FLORÜRLÜ, IPANA SAĞLIKLI GÜLÜŞLER TÜM AİLE DİŞ MACUNU 100 ML, MARVIS SMOKERS WHITENING MİNT 85 ML, MARVIS AMARELLI LICORICE MINT 85 ML - MEYANKÖKÜ, SENSODYNE DİŞ MACUNU 50 ML BEYAZLATICI, SENSODYNE DİŞ MACUNU 50 ML TAM KORUMA BEYAZLATICI, SENSODYNE DİŞ MACUNU 75 ML TAM KORUMA,MARVIS CLASSIC STRONG MİNT , MARVIS GINGER MİNT, SENSODYNE 100 ML DİŞ MACUNU NANE, PARODONTAX GELİŞTİRİLMİŞ TAT BEYAZLATICI, SENSODYNE HASSAS BEYAZLIK, MARVIS SIGARA İÇENLER İÇİN DİŞ MACUNU ,Colgate Optik Beyaz, Signal White Now ve Ipana 3D White gibi diş beyazlatıcı ürünler olmaktadır. Beyazlatıcı diş macunu çeşitleri diş yüzeyindeki lekeleri giderirken bir yandan da tartar oluşumunu önlemektedir. Sigara lekelerini gideren diş macunu çeşitleri ve beyazlatıcı ürünler, üstün etkisini klinik testlerde bile kanıtlayarak göstermektedir. Özellikle Sensodyne Beyazlatıcı Etkili Diş Macunu ile diş yüzeyindeki lekelerinizi yalnızca üç günde bile çok yüksek oranda giderebilmeniz mümkün.

Siyah Diş Macununu Denediniz Mi?

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen ve alıştığımız diş macunu renklerinden farklı olarak siyah renkte üretilen diş macunlarını denediniz mi? İçerisinde ömür özleri içeren siyah diş macunu çeşitleri yarattıkları beyazlıktan dolayı oldukça sık tercih ediliyor. Çarpıcı bir beyazlık yaratan bu ürünler diş etlerini besleyerek güçlendirilmesine yardımcı olmaktadır. Ağızdaki kötü kokuları büyük oranda gidermekte ve bakterilerin sebep olduğu diş plaklarını derinlemesine temizlemektedir. Ayrıca ağız içindeki pH dengesini de sağlayan kömür özlü diş macunları için; COLGATE DİŞ MACUNU 75 ML NATURAL EXTRACTS AKTİF KÖMÜR, BİO ASİA KÖMÜR DİŞ MACUNU 130 ML,COLGATE MAC. 75ML OPTİK BEYAZ KÖMÜR,  COLGATE MAC. 75ML OPTİK BEYAZ KÖMÜR+FIR.360 GOLD, HUMBLE DENTAL FLOSS 50 M - AKTİF KÖMÜR, HUMBLE BRUSH ODUN KÖMÜRÜ AROMALI YETİŞKİN DİŞ MACUNU çeşitlerine göz atabilirsiniz.

En Sevilen Diş Macunu Çeşitleri Gittizon'da

Her yaş aralığını hedefleyen sektörün en güçlü diş macunu markaları olan; Humble Brush, Sensodyne Diş Macunu Çeşitleri, Oral-B Diş Macunu Çeşitleri, Marvis Diş Macunları gibi sayısız marka ve sayısız ürün Gittizon üzerinde en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Yoğun diş et problemleri yaşıyorsanız Parodontax diş macunu çeşitlerini kullanarak diş etlerinize gerekli tedaviyi uygulayabilirsiniz. Eğer hassas bir diş eti yapısına sahipseniz Sensodyne diş macunu çeşitleri ile diş etlerinizi nazikçe onarabilirsiniz. Çocuklar için ise  çilek, muz, karadut gibi meyve özlerinden elde edilen doğal ürünler seçebilirsiniz. Çocuklara uygun en iyi çocuk diş macunları; EST DİŞ MACUNU 75ML ÇOCUK (2-6) KARADUT, ORAL-B ÇOCUK DİŞ MACUNU PE. STAGES 75 ML, SENSODYNE DİŞ MACUNU 50 ML PROMINE ÇOCUK, ORAL-B ÇOCUK DİŞ MACUNU PRO EXPERT STAGES 75 ML STAR WARS, DK DENT DİŞ MACUNU 50ML ÇOCUK AHUDUDU+FIRÇA

Çocuk ve Bebekler İçin En İyi Diş Macunu Çeşitleri

Diş çürükleri özellikle çocukluk çağında meydana gelen rahatsızlıklar arasında yer almaktadır. Eğer zamanında tedavi edilmezse kronik bir hale gelerek yemek yeme, konuşma hatta öğrenme ile ilgili sorunlara bile yol açabilir. 5-11 yaş arasındaki beş çocuktan birinde, en az bir adet tedavi edilmemiş çürük görülmektedir. Bakterilerin çoğalması için uygun ortam yaratan karbonhidrat ve şeker içeren yiyeceklerin sık tüketilmesi diş çürüklerine neden olabilmektedir. Dolayısıyla hem çocukların beslenmesine dikkat ederek hem de tam koruma sağlayan çocuk diş macunu çeşitlerini kullanarak diş sağlıklarını korumalarına yardımcı olabilirsiniz.

Gittizon En İyi Diş Macunu Fiyatları

Gittizon.com üzerinden sektördeki önemli markaların en iyi diş macunu çeşitlerine hemen ulaşabilirsiniz. Doktorların tavsiye ettiği diş macunları, diş çürüklerini önleyen diş macunları, beyazlatıcı diş macunları ve leke gideren diş macunları çeşitlerinin tamamına sitemiz üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat aralığına sahip diş macunları, hızlı kargolama ve iade garantisi ile Gittizon her zaman yanınızda.