x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Diş İpi ve Kürdanı

8 Ürün

Diş İpi Çeşitleri İle Sağlıklı Dişlere Kavuşun

Diş ipi çeşitleri, diş sağlığı ve diş temizliği açısından oldukça önemlidir. Diş ipi, özellikle yemek sonrası, fırçanın ulaşamadığı yerleri temizlemek ve diş aralarını arındırmak için kullanılır. Diş aralarına kaçan yemek kalıntılarını temizleyerek diş sağlığını olumlu yönde etkiler ve tartar oluşumunun önüne geçer. Diş ipi, iyi bir diş bakımı için gereken tüm özelliklere sahiptir. Herkesin diş yapısı birbirinden farklıdır ve diş aralarındaki mesafe de değişkenlik gösterir. Diş aralarını temizlemek için üretilen diş ipi çeşitleri de bunlar düşünülerek farklı boyutlarda ve kalınlıkta üretilir. Herkese uygun kalınlıkta ve boyutta üretilmesi, bu ürünü oldukça kullanışlı yapar. Kullanımı çok basit olan diş ipi çeşitlerini siz de dişinizi fırçaladıktan sonra kolayca uygulayabilirsiniz. Gittizon.com üzerinden en uygun fiyatlı diş ipi çeşitlerini ve en iyi diş ipi markalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Tek tıkla dilediğiniz marka diş ipi modellerine ulaşabilmeniz mümkün. Diş hekimlerinin sıklıkla tavsiye ettiği ağız sağlığı ürünü olan diş ipine siz de hemen günlük rutininizde yer verebilirsiniz.

Diş İpi Nasıl Kullanılır?

Diş ipi nasıl kullanılır? diye soracak olursanız; basit modellerden biri olan tek ip ürününden size bahsedebiliriz. İlk olarak yaklaşık 30-40 cm olan bir ipi alıp, iki elinizin orta parmaklarınızın çevresine sarmanız ve arada 3-4 cm kadar bir boşluk bırakmanız yeterli gelecektir. Sonrasında ipi baş parmak ve işaret parmaklarınızı kullanarak daha gergin bir hale getirerek, temizlemek istediğiniz diş aralarınıza yavaşça yerleştirdikten sonra nazikçe yukarı ve aşağı doğru hareket ettirerek diş aralarını temizleyebilirsiniz. Uygulama esnasında ipi bastırmadan hafif hafif uygulayın. Aksi taktirde diş etleriniz kanayabilir hatta yaralanabilir.

Gittizon En İyi Diş İpi ve Kürdan Çeşitleri

Diş ipi çeşitleri, içerisinde kullanılan malzemeye göre ikiye ayrılır. İlki naylon diş ipi olarak bilinir ve bu çeşit, mumlu ya da mumsuz olarak bizlere sunulur. Birden fazla naylon tele sahip olduğu için genel olarak diş araları çok sık olan kişiler için tavsiye edilmez. Diş araları sık olan kişilere, tek filamanlı ürünler önerilir. İki çeşit diş ipi de, doğru kullanıldığı takdirde dişlere zarar vermeden gerekli temizliği sağlar. En iyi diş ipi çeşitlerinin tamamına Gittizon üzerinden saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Gittizon sizlere sektördeki en iyi diş ipi markalarının ürünlerini sunmaktadır. Diş ipinin yanı sıra kürdan kullanarak da dişlerinizin arasında kalan yemek artıklarını çıkarabilirsiniz. Ancak kürdan anlık çözümler için daha uygun olacaktır. Kullanışlı ve kolay olmasından dolayı mekanlarda ve ortamlarda kürdan yardımıyla hızlıca dişlerinizin arasına kaçan yemek artıklarından kurtulabilirsiniz. Fakat uzun süreli diş bakımında diş ipi kullanmanızı öneririz. Başlıca diş ipi ve kürdan çeşitleri:

HUMBLE BRUSH TARÇIN AROMALI DİŞ İPİ 50 M, HUMBLE CORN STARCH FLOSS PİCKS MİNT 50 Lİ, ORAL-B DİŞ İPİ ESSENTIAL FLOSS MUMLU, ORAL-B ESSENTIAL FLOSS DİŞ İPİ, HUMBLE DENTAL FLOSS 50 M - AKTİF KÖMÜR, HUMBLE CORN STARCH FLOSS PİCKS CHARCOAL 50 Lİ, HUMBLE BRUSH NANE AROMALI DİŞ İPİ 50 M, ORAL-B SATİN FLOSS DİŞ İPİ 25 MT, SENSODYNE GENTLE FLOSS DİŞ İPİ, MİSİP KÜRDANLI DİŞ İPİ 32Lİ POŞET, HUMBLE BRUSH LİMON AROMALI DİŞ İPİ 50 M

Diş İpi ve Kürdan Fiyatları

Diş ipi çeşitleri sektördeki pek çok farklı firma tarafından çeşitli fiyatlar üzerinden satılabilmektedir. Kürdan çeşitleri de sektördeki firmalar tarafından farklı fiyatlar üzerinden satılabilmektedir. Gittizon.com'dan en uygun fiyatlı kürdan çeşitleri ve diş ipi çeşitlerine hemen ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlı ağız sağlığı ve diş sağlığı ürünlerine hemen ulaşmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Hızlı kargolama ve kolay iade seçenekleriyle Gittizon her zaman yanınızda. Siz değerli kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için tüm soru ve isteklerinizi değerlendiriyoruz. Tüm kişisel bakım ve kozmetik ürünlerine kampanyalı ve indirimli fiyatlarla sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.