x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Diş Fırçası

45 Ürün
46.11 ₺
39.19 ₺

Diş Fırçası Çeşitleri İle Sağlıklı Dişlere Sahip Olun!

Ağız sağlığını korumak için kullanılan ürünlerin başında diş fırçaları gelmektedir. Gün içinde yediğimiz ve içtiğimiz yiyecekler dişlerimizin arasında kalıntılar bırakarak diş çürümelerine sebep olmaktadır. Diş çürümesini önlemek için günde iki defa dişlerin fırçalanması gerekmektedir. Diş fırçalamak için kaliteli bir diş fırçası ve diş macunu satın alarak ağız sağlığınızı koruyabilirsiniz. Diş bakımı ile ilgilenmeyen kişilerde fiziksel ve psikolojik sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Sağlıksız dişler bir süre sonra dökülebilir, ağrı yapabilir ve dış görünüşünüzün de bozulmasına sebep olabilir. Bu sebeple ağız bakımınızı en iyi şekilde yapmanızı öneririz. Gittizon'da bulunan onlarca farklı markanın diş fırçalarını kolayca sipariş edebilirsiniz. Listerine, Vepa, Banat, Humble Bruch, Colgate, Jack N' Jill, Oral-B, Sensodyne, Steriball gibi pek çok markanın diş fırça çeşidi sitemizde yer almaktadır. Siz de en kaliteli diş fırçası seçeneklerini Gittizon'dan tek tıkla satın alabilirsiniz. 

Peki kendiniz için doğru diş fırçasını nasıl seçersiniz? Diş fırçalarının özellikleri kişilerin tercihlerine göre çeşitlenmektedir. Eğer hassas dişleriniz ve kanayan bir diş etiniz varsa sert fırçalar kullanmanız dişlerinize daha fazla zarar verebilir. Yumuşak ve orta sertlikte diş fırçalarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanında daha doğal diş fırçaları ile hem doğayı hem de kendi sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Çocuklar İçin Diş Fırçası Seçenekleri

Çocuklar küçük yaşlardan itibaren diş fırçalama alışkanlığı kazandığında ileriki yaşlarda bu alışkanlığı daha fazla sürdürebilmektedir. Her yaşlarda ağız ve diş bakımı önemli olduğu için çocuklarınıza diş fırçalama alışkanlığı kazandırmanızda fayda var. Çocuklara diş fırçalamayı sevdirmek için çocuk diş fırçalarını tercih edebilirsiniz. Çocuklar için özel olarak hazırlanan bu fırçalar rengarenk ve desen desen sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Çocuğunuzun dikkatini çeken ve onun seveceği tarzda bir diş fırçası ile diş fırçalama sürecini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bebeğinize ilk olarak parmak diş fırçası alarak diş temizliğini kendisinin ve sizin daha kolay yapmasını sağlayabilirsiniz. Parmağınıza geçireceğiniz parmak diş fırçası ile bebeğinizin yeni çıkmış dişlerini temizleyebilirsiniz. Parmak diş fırçaları doğal yapıları ile bebeklerin sağlığına zarar vermez. BPA içermeyen parmak diş fırçalarını hemen satın alabilirsiniz. Ardından da saplı çocuk diş fırçalarına geçebilirsiniz. Çocuklar dişlerini fırçalarken kullandıkları macunları yutabilmektedir. Bu sebeple yetişkinlerin ve çocukların kullandıkları macun çeşitleri farklıdır. Çocuklar için özel olarak üretilen macunlar doğal içerikli olup, aromaları da çocukların beğenebilecekleri şekilde formüle edilmektedir. Siz de çocuğunuz için en doğal ve sğlıklı diş macununu aldıktan sonra ağız bakımını yapabilirsiniz. 

Doğal Diş Fırçaları İle Doğayı Koruyun!

Diş ve ağız bakımınızı yaparken kullanılan ürünlerin öneminden bahsetmiştik. Sadece kendi sağlığınız için doğanın sağlığı için de diş fırçası seçerken vegan ürünleri tercih edebilirsiniz. Vegan diş fırçaları hammadde olarak doğal içeriklerle üretilmektedir. Plastik kullanımını her geçen gün azaltmaya çalışırken plastik içermeyen diş fırçası tercihi geleceğimiz için doğru bir karardır. Doğal diş fırçaları sadece yetişkinler için değil çocuklar için de üretilmektedir. En kaliteli vegan diş fırçalarına Humble Brush ve Jack N' Jill markalarını tercih ederek ulaşabilirsiniz. Mısır koçanı gibi doğal içeriklerden üretilen diş fırçaları doğada kısa sürede kaybolma özelliğine sahiptir ve çevre dostudur. Plastik ürünler kullanmak yerine doğal ürünler ile kendi sağlığınızı da koruyabilirsiniz. 

Diş Arası Fırçası Neden Kullanılmalı?

Diş arası fırçaları dişlerin arasında biriken yemek artıklarını temizlerken kullanılmaktadır. Diş ipinin aksine çok daha derinlemesine temizlik sağlayan diş arası fırçalarını Gittizon'dan satın alabilirsiniz. Diş eti çekilmelerinde hastaların diş aralarında oluşan boşluklar da yine bu ipler ile kolaylıkla temizlenebilmektedir. Aynı zamanda diş teli veya protez kullanan kişilerin de yine diş arası fırçaları ile ağız bakımlarını daha detaylı bir şekilde sağlamaları mümkün hale gelmiştir. 

Seyahatlerin Vazgeçilmez Parçası "Diş Fırçası Kabı"

Diş fırçası kapları özellikle seyahatlerde kullanılan, diş fırçalarını mikrop ve bakterilerden koruyan ağız bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra kaliteli diş fırçası kabına koyarak fırçanızı istediğiniz yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Hijyenik olan bu yöntemle yanınızda taşıyabileceğiniz diş fırçanızı gün içinde yemek yedikten sonra da kullanarak dişlerinizin bembeyaz ve temiz olmasını sağlayabilirsiniz. 

Kaliteli Diş Fırçası Fiyatları

En kaliteli diş fırçalarını Gittizon'dan uygun fiyatlara alabilirsiniz. Tek tıkla kolay alışverişin tadını çıkarabileceğiniz sitemizden kişisel bakım ürünlerine, anne bakım ürünlerine, sağlık ürünlerine ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Ürünlerle alakalı merak ettiklerinizi sitemizin canlı yardım kısmından öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine merak ettikleriniz için telefon ile de bize ulaşabilirsiniz. Hızlı kargolama ile müşterilerimize sağladığımız avantajlarımızı sizde sipariş ederek hemen deneyimleyebilirsiniz.