x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Diş Beyazlatma Ürünü

5 Ürün

Diş Beyazlatma İçin Tercih Edebileceğiniz En İyi Ürünler

Beyaz dişler ile güzel bir gülüşe sahip olmayı herkes istemektedir. Günümüzde en çok yapılan kişisel bakım rutinleri arasında ağız bakımı yer almaktadır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa fırçalanan dişler ile çok daha sağlıklı ve uzun ömürlü dişlere sahip olabilirsiniz. Diş çürüklerini, diş eti çekilmelerini ve kötü ağız kokusunu günlük olark dişlerinizi fırçaladığınızda çözeceğiniz gibi diş beyazlatma için daha fazla bir çabaya girmeniz gerekebilir. Gün içinde devamlı olarak tükettiğimiz yiyecek ve içecekler veya sigaralar dişlerde lekelerin oluşmasına sebep olabilmektedir. Dişlerde oluşan lekeler insanlarda özgüven eksikliğini ortaya çıkarabildiği için onların gönül rahatlığıyla gülmelerini bile engelleyebilmektedir. Gülmek sadece bir fiziki davranış olmayıp psikolojimiz ile de çok bağlantılı olduğu için sağlıklı dişlere sahip olarak psikolojimizi de daha iyi bir hale getirebiliriz. Dişlerde oluşan lekeler sadece gün içinde tüketilen yiyeceklerle ilgili değil genetik sebeplerle de olabilmektedir. Bazı kişilerin diş renkleri daha sarı tonlarda veya lekeli olabilir. İşte gerek genetik sebeplerle gerek tükettiklerimizle alakalı olan diş sararmaları veya lekeleri için diş fırçalama dışında ekstra ürün kullanmalıyız. Peki dişlerimi beyazlatmak istiyorum, en iyi diş beyazlatma ürünü nedir, en iyi diş beyazlatma markaları hangileridir diye düşünüyorsanız yazımızın devamını okuyarak aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. 

Diş Beyazlatma Ürünlerimiz Neler?

  • Diş Tozu
  • Diş İçin Doğal Sakız
  • Tooth Mousse 
  • Beyazlatıcı Tablet
  • Diş Mendili
  • Diş Jeli

Diş Tozu Ne İşe Yarar?

Diş tozu diş beyazlatmada en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Dişlerde oluşabilecek tartar ve plağı engellemekte, aynı zamanda temizliğini sağlamaktadır. Sigara, çay ve kahvenin oluşturduğu lekeleri kolayca çıkarabilmektedir. Dişlerinizin çok daha beyaz ve parlak bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız Fe diş tozu kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Fe diş tozu florür etkisi sebebiyle diş minesini güçlendirmektedir. Özel olarak formüle edilen diş tozu içeriğinde bulunan aromaları ile gün boyunca ferah ve güzel bir nefese sahip olmanızı sağlamaktadır. Diş tozu kullanımı daoldukça basittir. Diş fırçanızı ıslakken diz tozuna batırdıktan sonra dişlerinizi fırçalamalı ve daha sonra bol su ile ağzınızı çalkalamalısınız. Böylece çok daha beyaz ve güzel bir gülüşe kolayca erişebilirsiniz. 

Humble Brush Doğal Sakızlar

Diş sağlığını korumak için özel olarak geliştirilmiş ürünlerdir. %100 organik ürünler olup sakız bazında üretilmektedir. Nane, limon gibi pek çok farklı aroması bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz aromayı seçerek hemen doğal sakızları satın alabilirsiniz. Ağızda oluşan kötü kokuları engellemekte kullanılan doğal sakızlar aynı zamanda diş beyazlığına da katkı sağlamaktadır. Şekerli sakızları çiğnemek yerine Humble Brush'ın bu özel sakızlarını çiğneyerek ağız sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. Hayvansal herhangi bir içeriği bulunmayan doğal sakızlar vegandır. 

Protez Dişler İçin En İyi Seçenek Corega Beyazlatıcı Tablet

Diş protezleri aynı doğal dişlerimiz gibi sarararak lekelenebilmektedir. Coregatam da bu noktada protez dişlerin temizliği için en kaliteli diş beyazlatma tabletini kullanıcılarına sunmaktadır. Antibakteriyel olarak üretilen diş beyazlatıcı tablet ile diş lekeleri %89 oranında temizlenmektedir. Yiyecek ve içecekler sebebiyle diş protezinizde oluştan lekeleri temizlemek için Corega'yı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolay olan tablet, bir bardak ılık suya atıldıktan sonra gece boyunca protezin içinde kalması ile bekletilmelidir. Sabah solüsyondan çıkardığınız diş protezini, yumuşak bir diş fırçası ile fırçalamalı ve bol su ile diş protezinizi çalkalamalısınız. Protez diş temizliğinde en kaliteli ürünleri üreten Corega markasının üzünlerini Gittizon'dan kolayca satın alabilirsiniz. Gece boyunca beyazlatıcı tabletin bulunduğu diş protezindeki bakteriler %99.99 ortadan kalkmaktadır. 

Diş Beyazlatma Ürünü Fiyatları

Diş beyazlatma ürünleri en iyi fiyatlarla Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. Diş beyazlatma ürünleri ile bembeyaz ve sağlıklı gülüşlere kavuşabilirsiniz. Corega, Humble Brush ve Fe gibi en iyi diş beyazlatma markalarını tercih ederek diş beyazlığınızı garanti altına alabilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren dişlerinizdeki beyazlığı gözle görünür bir şekilde fark edeceğiniz ürünler ile özgüveni yüksek bir şekilde gülüşlerinizi saklamanıza gerek kalmaz. Sosyal ortamlarda kendinizi çok daha iyi hissetmek için tercih edeceğiniz diş beyazlatıcı ürünler sitemizin hızlı kargolama imkanları ile kısa sürelerde sizlere ulaştırılmaktadır. En kaliteli diş beyazlatıcı ürünleri tek tıkla Gittizon'dan kolayca sipariş edebilirsiniz.