x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Pamuk

4 Ürün
17.23 ₺
14.64 ₺
10.93 ₺
9.29 ₺
9.19 ₺
7.81 ₺
4.81 ₺
4.09 ₺

En Kaliteli Pamuk Çeşitleri Uygun Fiyatlar İle Gittizon'da

Kişisel bakımımızı yaparken her zaman elimizin altında bulunan ve her an ihtiyacımız olan ürünlerin başında pamuk çeşitleri gelmektedir. Pamukları makyaj temizliği, oje silme, pansuman yapma gibi farklı farklı pek çok alanda kullanmaktayız. Evimizde her an bulunması gereken bu ürünü almayı unuttuğumuzda cilt bakımı gibi pek çok işimizin aksadığını hepimiz fark etmişizdir. Peki bu kullanışlı ürünün özellikleri nelerdir?

Pamuk bitkisinin liflerinden oluşturulan ürünlerdir. Özellikle tekstil sektöründe kullanılan bu ürün binlerce yıldır insanlar tarafından kullanılmaktadır.   Yumuşak bir dokuya sahip olan pamuklar pek çok alanda değerlendirilmektedir. Eğer siz de pamuğa ihtiyaç duyuyorsanız en kaliteli pamuk çeşitleri Gittizon'da.

Pamuk Çeşitleri Nelerdir?

Pamuk çeşitleri kullanım alanınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Bütün bir halde pamuklar satılırken, cilt temizliği veya makyaj temizleme için ayrıca kare veya yuvarlak formlarda da pamuklar üretilerek kullanıcılara sunulmaktadır. Kare ve yuvarlak şekillerde olan pamukları  makyaj ve cilt temizleme esnasında daha kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ayrıca pamukların kaliteleri de kullanırken performansını etkilemektedir. Bazı pamuklar çok kalitesiz oldukları için sert bir yapıda olabilirler. Bu pamuklar ile cilt temizliği yaparken yüzünüzde kızarıklıklar ve hassasiyet oluşabilir. Özellikle göz çevrenizde kullandığınız pamukların kaliteli ve yumuşak bir dokuya sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Gittizon ile en yumuşak pamuklara ulaşmanız mümkün.

Pamuk Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

  1. Makyaj temizleme sırasında temizleme jelini pamuğa dökerek yüzünüzü silebilirsiniz.
  2. Cilt temizliği sonrasında tonik kullanmak istiyorsanız toniği pamuğa dökerek cildinize uygulayabilirsiniz.
  3. Makyaj yaptığınızda makyajınızın taşan kısımlarını pamuk ile temizleyebilirsiniz.
  4. Manikür ve pedikür sırasında pamuk kullanabilirsiniz.
  5. Oje silerken asetonu pamuğa dökerek ojelerinizi kolayca silebilirsiniz.
  6. Ayak parmaklarına oje sürerken pamuklar ile parmak aralarınızın açık kalmasını sağlayabilirsiniz.
  7. Gözlerinizde ağrı olduğunda bir parça pamuğu çay ile ıslatarak göz kapaklarınızın üstüne koyabilirsiniz.
  8. Kaş alımı sırasında yüzünüzdeki tüyleri silmek için pamuk kullanabilirsiniz.
  9. Saçınızı boyarken boyanın cildinize bulaşmaması için pamuğa vazelin sürerek yüzünüz ve saç dibiniz arasında bir sınır oluşturabilirsiniz.
  10. Düşme veya yaralanma durumlarında, yaraya pansuman yaparken pamuk kullanabilirsiniz.

Pamuk Fiyatları

Pamuk çeşitleri en iyi fiyatlar ile Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. Gittizon kişisel bakım, anne ve bebek bakım, cilt bakım gibi alanlarda kullanıcılarına en kaliteli internet alışveriş deneyimi sunmaktadır. Kullanıcı deneyiminin ön planda tutulduğu sitemiz ile siz de tek tık ile alışveriş yapabilirsiniz. Aradığınız pek çok markanın ürününe kolayca sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca hızlı kargolama avantajlarımız ile müşterilerimize sunduğumuz ürünlere çok kısa süreler içinde ulaşabilirsiniz.