x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Cinsel Sağlık

18 Ürün
32.24 ₺
27.40 ₺
36.89 ₺
31.36 ₺
80.96 ₺
68.81 ₺
104.49 ₺
88.82 ₺

En Kaliteli Cinsel Sağlık Ürünleri Gittizon'da

Cinsel sağlık ürünleri, cinsel hayatınız sırasında kullanabileceğiniz, gerek hazzınızı artırmaya gerekse daha güvenli bir ilişki yaşamanızı sağlayan ürünlerdir. Cinsellik insanların temel ihtiyaçlarındandır ve doğanın genel akışı içinde bizlerin yaşadığı özel anlardır. Dürtülerimiz ile hareket ederken yanlış durumlarla veya hastalıklarla karşılaşmamak için cinsel sağlık ürünlerini kullanmalıyız. Cinsellik sadece fizyolojik değil psikolojik yaşantımızı da etkilemektedir. Bu sebeple aktif bir cinsel hayata sahip olan kişilerin psikolojik olarak da daha sağlıklı olduklarını söyleyebiliriz. Peki bize pek çok yönden iyi gelen cinsellik sırasında hangi ürünleri kullanmalıyız? Hangi cinsel sağlık ürünleri ile çok daha keyif alabiliriz? İşte bu sorularınızın cevapları yazımızda.

Cinsel Sağlık Ürünlerimiz Neler?

Prezervatif

Cinsel sağlık ürünleri arasında en fazla tercih edilen ürünlerden biri prezervatiflerdir. Kadın veya erkek fark etmeksizin, istenmeyen gebelikleri önlemek için prezervatif kullanımı oldukça önemlidir. Koruyuculuğu oldukça yüksek olan prezervatifleri kullanarak gebe kalma riskinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle cinsel ilişki sırasında kendinizi çok daha rahat ve güvende hissetmenizi sağlayacak olan prezervatifler ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Sadece istenmeyen gebelikleri önlemede değil, cinsel yollarla bulaşabilen hastalıkları da önlemede prezervatif çeşitleri oldukça etkilidir. Günümüzde milyonlarca insanın kullanmayı tercih ettiği prezervatifler yıllar içinde geliştirilmiş ve farklı isteklere de hitap edebilir duruma gelmiştir.

Prezervatif çeşitleri arasında yer alan; Durex Yok Ötesi, Okey Ultra Hisset gibi ürünler ile prezervatif yokmuş gibi hissederek birlikteliğinizi taçlandırabilirsiniz. Okey Rötar ile cinsel birlikteliğinizin daha uzun sürmesini sağlayabilir, Okey Çifte Haz ile partnerinizle birlikte zevkin doruklarına ulaşabilirsiniz. Bu ve bunun gibi pek çok farklı prezervatif çeşidini Gittizon üzerinden inceleyebilir, tek tık ile satın aldığınız cinsel sağlık ürünlerine hemen ulaşabilirsiniz.

Gebelik Testi

Gebelik testi, kadınların hamile olup olmadıklarını öğrenmelerini sağlayan test çubuklarıdır. Çoğu kadın hamile olduğundan şüphelendiği zaman ilk iş gebelik testi ile bu durumu kontrol etmektir. Doğruluk oranları oldukça yüksek olan bu ürünler ile doktora gitmeden hızlı bir şekilde gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Çok kolay bir şekilde uygulama yapılabilen testleri kullanırken hiçbir zorluk yaşamazsınız. Küçük kutular halinde satılan gebelik testini kullandıktan sonra belli bir süre bekleyerek gösterge alanında çıkan çizgilere göre hamilelik durumunuzu anlayabilirsiniz. İdrardaki hormon seviyesini ölçerek bir sonuç ortaya çıkaran gebelik testi çeşitlerine Gittizon'dan ulaşabilirsiniz. Gebelik testlerinin sağlığa zararlı herhangi bir yanı bulunmamaktadır. Regl döneminiz geciktiyse ve doktora gitmeden hemen bir sonuca ulaşmak istiyorum diyorsanız gebelik testlerini kullanabilirsiniz. Test sonucunuz pozitif olarak görünüyorsa bu durumun gerçekliğini tam olarak kanıtlamak için hastaneye giderek bir de orada kan testi yaptırmanızı öneririz. Testler her ne kadar doğruluk oranı yüksek olsa da hata payına da sahiptir o yüzden farklı markalardan birkaç tane gebelik testi alarak kullanmanız sonuçlar açısından çok daha sağlıklı olacaktır.

Cinsel Jel

Cinsel ilişkiniz sırasında dönem dönem vajinada kuruluk yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumun önüne geçmek, sağlıklı ve keyifli bir cinsel hayata sahip olmak istiyorsanız cinsel jelleri kullanabilirsiniz. Cinsel jeller; kayganlaştırıcı ve masaj jeli olarak sizlere sunulmaktadır. Cinsel bölgenizde kullandığınızda herhangi bir sağlıksal probleme sebep olmazlar. Prezervatif gibi diğer cinsel sağlık ürünleri ile birlikte kullanılabilmektedirler. Özellikle vajinada yaşanan gerginlik ve kuruluk cinsel yaşamın kalitesini oldukça düşürmektedir. Kadın için de erkek için de zor geçen bir sevişme pek de keyifli geçmeyeceği için cinsel jelleri hemen sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Cinsel Sağlık Ürünü Fiyatları

Cinsel sağlık ürünleri en iyi fiyatlar ile Gittizon'da kullanıcılar ile buluşmaktadır. Uygun fiyatlı prezervatif çeşitleri, kayganlaştırıcılar ve gebelik testlerine 11.86₺'den başlayan ücretler ile ulaşabilirsiniz. Hızlı kargolama ile kullanıcılarımıza ulaştırdığımız ürünlerimiz kısa süreler içinde sizlere ulaşmaktadır. Cinsel hayatınızın kalitesini artırmak için kullanacağınız cinsel sağlık ürünlerini sitemizden kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca kişisel bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, bebek sağlık ürünlerine de tek tık ile ulaşabilirsiniz.