x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Cinsel Jel

5 Ürün

Cinsel Jel Çeşitleri İle Hazzınızı Artırın

Cinsel jeller, cinsel hayatınızı renklendirmeye yarayan araçlardan biridir. Kayganlaştırıcı olarak da bilinen cinsel jeller kadınların yaşadığı kuruluk problemini ortadan kaldırarak kendi zevklerine daha fazla odaklanmalarına yardımcı olmaktadır. Cinsel hayatta yaşanan kuruluk fiziksel ve psikolojik olmakla birlikte günümüzde çok yaygındır. Kayganlaştırıcılar genital bölgede kullanılıyor olması sebebiyle doğal içeriklerle üretilmektedir. Yine de alacağınız kayganlaştırıcının içeriğine bakarak vücudunuzda herhangi bir reaksiyon oluşturup oluşturmayacağına dikkat etmelisiniz. Kadınlar ve erkekler için cinsel hazzı artıran kayganlaştırıcılar ile siz de  farklı kullanım şekilleriyle tercih edebilirsiniz. 

Cinsel Jel Ne İşe Yarar?

Cinsel jeller çeşitli sebeplerle insanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu sebeplerden bazıları; anal seksin kolaylaşması, kuruluk sorunlarının ortadan kalkması, ön sevişmenin kaliteli bir hale getirilmesi, daha fazla zevk vermesi ve daha güvenli bir cinsel ilişki sağlaması olarak sıralayabiliriz. Sebepleri inceleyecek olursak:

  1. Vajinal birleşmenin yanı sıra pek çok çift anal seks yapmayı tercih etmektedir. Cinsel ilişki sırasında vajinadan gelen sıvının ilişkiyi kolaylaştırmasının yanında anal sekste böyle bir ıslanma gerçekleşmez. Bu sebeple ilişki sırasında kayganlaştırıcı kullanımı neredeyse bir ihtiyaçtır. Kayganlaştırıcı kullanarak daha sağlıklı ve acısız anal ilişki yaşayabilirsiniz.
  2. Cinsel ilişki öncesinde vajinada gerçekleşen ıslaklık sayesinde ilişki yaşanması kolay ve mümkün hale gelmektedir. Bazı zamanlarda psikolojik ve fiziksel olarak gerçekleşmeyen bu ıslaklık sonucunda cinsel ilişki haz vermeyen hatta zorla yapılmaya çalışılan bir hal alabilir. Bu durum ilişki sırasında kadın ve erkeği negatif olarak etkilemektedir. Bu problemi dönemsel olarak yaşıyorsanız cinsel jeller işinizi kolaylaştırabilir. Kayganlaştırıcılar ile kendinizi daha fazla haz almaya odaklayabilirsiniz. Kadınlardaki orgazm olma hali de yine kayganlaştırıcılar ile kolaylaşabilir. Kısacası kayganlaştırıcılar ile aldığınız zevki artırabilirsiniz. 
  3. Kayganlaştırıcılar sadece cinsel ilişki sırasında değil masaj yaparken de kullanılabilmektedir. Vücudun rahatlamasını sağlarken aynı zamanda cildinizi kaygan bir hale getirdiği için masaj yapmayı kolaylaştırmaktadır. Ön sevişmenizi de masajla taçlandırarak ilişkinizi canlı tutabilirsiniz. 
  4. Sadece ikili ilişki sırasında değil kendi başınıza geçirdiğiniz vakitlerde de kayganlaştırıcıların zevk veren özelliğinden yararlanabilirsiniz. Mastürbasyon yaparken daha fazla haz almak istiyorsanız cinsel jel çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Seks oyuncakları kullanıyorsanız bu oyuncakları kaygan hale getirebilirsiniz.  
  5. İlişkide kuruluk yaşayan kişiler sevişmeye devam ettiklerinde sürtünmeden kaynaklı olarak ciltte tahriş oluşabilmektedir. Cilt sağlığınız için zararlı olan bu durumu yine kayganlaştırıcılar ile ortadan kaldırabilirsiniz. Tamamen kayganlaşan cildinizde tahriş olma durumunu sıfıra indirebilirsiniz. 

En İyi Kayganlaştırıcı Çeşitleri

Farklı farklı özellikleri bulunan cinsel jelleri isteğinize göre seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cinsel sağlığınızın önemi için kaliteli kayganlaştırıcılar tercih etmelisiniz. Türkiye'nin en kaliteli cinsel jel üretici markalarından biri Durex'tir. Durex ile cinsel hazzınızı artırırken aklınızda soru işaretleri kalmaz. Sağlığınız için herhangi bir zararı bulunmayan Durex ürünleri ile ilişkinizden zevk alırken "sağlığımı negatif olarak etkiliyor mu?" diye düşünmenize gerek kalmaz. Durex Play Strawberry ile çiçek tadında bir ilişki yaşayabilirsiniz. Durex masaj jeli ve Durex Play kayganlaştırıcı gibi ürünlerin pek çoğunu sitemizden tek tıkla satın alabilirsiniz. 

Kayganlaştırıcı Fiyatları

Kayganlaştırıcı çeşitleri en uygun fiyatlar ile Gittizon'da yer almaktadır. Hızlı kargolama avantajlarımız ile ilişki öncesinde hemen sipariş ettiğiniz kayganlaştırıcınıza ulaşabilirsiniz. Özellikle utangaç kişilerin prezervatif, gebelik testi veya kayganlaştırıcı gibi ürünleri almaları zor olabilmektedir. Siz de kendinizi daha rahat hissetmek istiyorsanız tek tıkla hemen cinsel ürünleri Gittizon'dan satın alabilirsiniz. Ürünler ile ilgili merak ettiklerinizi ve kargo durumunuzu bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Büyük çalışma ekibimiz ile sizlere en kaliteli sanal alışveriş deneyimini yaşatmak için çalışmaktayız.