x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Cımbız

12 Ürün

Cımbız Çeşitleri İle En Küçük Tüylerden Bile Kurtulun

Epilasyonda en çok kullanılan malzemelerden biri de cımbızlardır. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz; tatile, gezmeye giderken çantanıza hemen atabileceğiniz ve istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz epilasyon ürünleridir. Vücudunuzda istemediğiniz kıl ve tüylerin kolayca alınmasını sağlamaktadır. Cımbız çeşitleri özellikle yüz bölgesindeki daha minik tüylerin alınmasında tercih edilmektedir. Kaş, bıyık veya sakal gibi bölgesel olarak daha küçük tüyler alınırken ağda veya epilasyon aletleri pek kullanışlı değildir. Zaten yüzümüz çok daha hassas bir yapıya sahip olduğu için ağda gibi ürünleri kullanmak ciltte tahrişe sebep olabilmektedir. 

Cımbız Modelleri

Cımbız modelleri kişilerin ihtiyaçlarına göre şekillenen farklı tasarımlarda ürünlerdir. Yan uçlu cımbız, profesyonel düz uçlu cımbız, klasik cımbız, motif cımbız, ergonomik yan uçlu cımbız gibi pek çok modeli bulunmaktadır. Kaş şekillendirirken hangi cımbız çeşiti kolay kullanım sağlıyorsa o modeli hemen sitemizden bulabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen cımbızlar hassas ciltler için uygundur, herhangi bir zararı olmaz. İnce uçlu cımbızlar alınması zor ve ince tüylerin kırılmadan kökten alınmasını sağlamaktadır. Vücudunuzdaki batıları temizlemek için de cımbızlardan yararlanabilirsiniz. İyi ışık alan bir yerde vücudunuzdaki batıkları cımbızla temizleyebilirsiniz. Bunların dışında kirpik takma işlemlerinizi de cımbızlar yardımı ile yapabilirsiniz. 

Tüylerinizden kurtulmanın bir diğer yolu da epilasyon yaylarıdır. Epilasyon yayları kolay kullanımı ile birçok kadının tercih ettiği ürünlerdendir. Farklı modelleri ile hızlıca tüylerinizi almanızı sağlamaktadır. Özellikle kaşların üzerindeki ince tüylerden ve bıyıklardan kolayca kurtulmanızı sağlamaktadır. Evden çıkmadan beş dakika önce bıyıklarınızın çıktığını fark ederseniz hemen epilasyon yayları ile bıyıklarınızı alabilirsiniz. Kolay ve hızlı çözümler sunması ile son yılların en çok kullanılan ürünleri arasında yer almaktadır. 

Cımbız Seçimi Nasıl Yapılır?

Cımbız seçiminde ilk dikkat etmeniz gereken konu cımbızın üretildiği metaryeldir. Paslanmaz çelik ıslandığında pas tutmadığı için uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca cımbızın biraz ağır ve sağlam olması da gerekmektedir. Çok hafif ve ince olan cımbızlar kırılabilir, yamulabilir ve kısa sürede kullanışsız hale gelebilir. Cımbız uçları ve tutulan kısmın şekli de satın almadan önce bakmanız gereken özelliklerdendir. Daha önce kullandığınız modelden memnun kalmadıysanız farklı modelleri deneyerek en rahat hangisini kullandığındığınızı kıyaslayabilirsiniz.  İlk defa cımbız alacaksanız klasik cımbız ile kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Cımbız Kullanımı

Almak istediğiniz tüyün köküne en yakın noktadan cımbız ile tutmalısınız. Ardından hızlı bir şekilde tüyü çekerek istemediğiniz tüylerden kurtulabilirsiniz. Cımbız ile alınan tüyler tek tek alındığı için pek fazla acı hissettirmemektedir. Kaş, bıyık, çene, ayak, göğüs çevresinde çıkan tüm kılları cımbızlarla hızlıca temizleyebilirsiniz. Çantanızda taşıdığınız cımbızınızı ihtiyaç halinde hemen kullanabilirsiniz. Özellikle kaş şekillendirmede cımbızları kullanarak tam olarak istediğiniz kaş modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Cımbız kullanırken yüksek ışık alanlarda olmaya dikkat etmelisiniz. Tüyler çok ince olmaları sebebiyle karanlık alanlarda düzgün bir şekilde alınamaz. Bol ışıkta tüm tüyleri rahatça görerek temizliğinizi yapabilirsiniz. Cımbızınızı kullandıktan sonra su ve sabun ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Sadece pamukla da silebilirsiniz. 

En Kullanışlı Cımbız Modelleri Gittizon'da

Kıl ve tüylerinizi alırken kullanabileceğiniz en kullanışlı cımbız modelleri uygun fiyatlar ile Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. Fe cımbız çeşitleri birbirinden farklı seçenekleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Gittizon tıraş ve ağda ürünleri, tüy dökücü krem ve çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Tek tıkla satın alabileceğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilir, birkaç adımda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kişisel bakım için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sitemizden bulabilirsiniz.