x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Bebek Beslenme ve Emzirme

31 Ürün
86.45 ₺
73.48 ₺
25.89 ₺
22.01 ₺

En İyi Bebek Beslenme ve Emzirme Ürünleri Gittizon'da

Gittizon en iyi bebek beslenme ve anne emzirme ürünlerini siz değerli kullanıcılarımıza sektördeki en iyi fiyatlarla sunmaktadır. Gebelik başladığı andan itibaren vücudunuz hızla değişmeye başlar. Rahim, bebeğin büyüyüp gelişmesi için gerekli hazırlığı yaparken, vücut da ihtiyacı olan maddeleri bebeğe vermek için hazırlanır. İşte bu süreçte, annenin takviye edici gıdalarla hem kendi vücudunun ihtiyaçlarına yetişmesi hem de bebeğine ekstra besin maddelerini sağlaması gerekir. Bebek doğduktan sonra ise annenin serüveni başlar. Annelerin yavrularına verdiği mucizevi besin olan anne sütü sayesinde, bebek tüm gelişim sürecinde ihtiyaç duyduğu besin ögelerini alır. Bu yolculukta annelerin yanında olabilmek ve onlara büyük bir kolaylık sağlamak için anne emzirme ürünlerini sizlerle buluşturmaktayız.

En İyi Emzirme Ürün Çeşitleri

Emzirme esnasında annelerin ve bebeklerin çeşitli zorluklar yaşaması gayet normal bir durumdur. Annenin sütü zaman zaman çok, az ve normal gelebilir. Emzirme esnasında annenin sütünün gelmemesi ya da çok az miktarda gelmesi bebeğin huysuzlanmasına ve annenin canının yanmasına sebep olabilir. Bebek huysuzlandıkça annenin göğsünü daha çok çekiştirerek anneye acı verecektir. Bu gibi problemlerin önüne geçmek ve anne-bebeği huzura kavuşturmak amacıyla üretilen çok sayıda ürün mevcuttur. Özellikle, süt artırıcı çay, süt artırıcı şerbet gibi ürünler annelerin sütünü artırabilir. Annenin emzirme esnasında meme ucunun çıkmamasından dolayı göğüs ucu çıkarıcı ürünler, sütün göğüs ucundan kıyafete akmaması için göğüs ucu pedi ürünleri, süt sağmaya yarayan manuel süt sağma pompası ve elektronik süt sağma pompası, göğüs ucunun tahriş olmasını gideren ve göğüs çatlaklarını önleyici krem çeşitleri,antikolik  süt saklama poşeti gibi hayat kurtarıcı ürünler Gittizon'da en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

En İyi Bebek Beslenme Ürün Çeşitleri

Bebeklerin yeterli besin maddelerini alabilmeleri için anne sütünden ayrıldıktan sonra bol vitamin ve mineral içeren ürünler tüketmeleri gerekir. EVOLVIA NUTRIPRO PLUS bebek devam sütüHÜNNAP KEÇİ SÜTLÜ BEBE BİSKÜVİSİ 400 GR bu özel ürünler arasında sayılabilir. Bebeklerin besinleri daha kolay tüketip nesneleri kavrayabilmeleri ve kendi beslenme alışkanlıklarını yavaş yavaş oluşturabilmek için WEE BİBERON KULPLU ve AKITMAZ KULPLU BARDAK ANTİKOLİK ürünlerine hemen göz atabilirsiniz.

Emzirme Ürünleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek ürünleri seçerken ürünler içerisinde ilk aramanız gereken, bebeğin sağlığına zararlı olmamasıdır. Bu koşul, yalnızca bebek ürünleri seçerken değil, aynı zamanda emzirme ürünleri seçimi yaparken de geçerli olmalıdır. Emzirme ile ilgili bir ürün tercih ettiğinizde, doğrudan olmasa da dolaylı olarak bebeğinize etki edebilir. Bebeğinizin hassas cildinin zarar görmemesi için doğal pamuk ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde göğüs ucunuz için kullandığınız kremlerin içeriğine mutlaka dikkat etmelisiniz. Toksik ve zararlı maddeler içermemelidirler. Çünkü krem kalıntıları göğüs ucunuzu silseniz bile bebeğinizin gıdasıyla karışıp vücuduna girebilir. Bebeğinizin ve kendi sağlığınız için kaliteli ve doğal içerikli tüm ürünlere Gittizon üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

En İyi Emzirme Ürünleri & Bebek Beslenme Ürünleri Fiyatları

Gittizon.com üzerinden dilediğiniz anne ve bebek beslenme ürünlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. En doğal içerikli bebek beslenme ürünleri, en iyi ve uygun fiyatlı anne emzirme ürünleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Sektördeki en uygun fiyatları sizlere sunmanın yanında hızlı kargolama ve ücretsiz iade seçeneklerimizle siz değerli müşterilerimiz için her detayı düşünüyoruz. Tüm anne bakım, bebek bakım, bebek beslenme ürünleri ve en iyi bebek sağlık ürünleri Gittizon'da sizleri bekliyor.