x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Bant ve Isıtıcı Ürünler

39 Ürün
12.39 ₺
10.53 ₺
14.28 ₺
12.14 ₺
17.98 ₺
15.28 ₺
19.87 ₺
16.89 ₺
13.34 ₺
11.34 ₺
12.42 ₺
10.56 ₺
27.92 ₺
23.73 ₺

En İyi Bant ve Isıtıcı Ürünler Gittizon'da

Isıtıcı bant çeşitleri ve pedler özellikle kişilerin vücudunda ağrı ve kramp durumlarında oldukça etkili çözümler sunar. Bu işlevlerinin yanı sıra, el ve ayak üşümesi sorunu yaşayanlar için soğuk havalarda oldukça kurtarıcı olmaktadırlar. Isıtıcı bant kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, uygulamanın doğru durumlarda yapılması olacaktır. Burkulma ya da incinme gibi durumlarda yapacağınız sıcak uygulamalar meydana gelen hasarın artmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu gibi durumlarda ilgili hekime danışmanız doğru olacaktır.

En İyi Bant ve Isıtıcı Ürün Çeşitleri

Isıtıcı Bant Çeşitleri ile Anında Çözüm

Isıtıcı bantların temel kullanım amacı, uygulanan bölgenin ısınmasını ve bu ısınma etkisi ile bölgenin rahatlamasına yardımcı olmaktır. Isıtıcı bantlar anlık olarak oldukça büyük rahatlık sağlar. Ancak kalıcı bir çözüm olmadıklarını söylemekte yarar var. Ayrıca ısıtıcı bant kullanılacak bölgenin bu uygulama için uygunluğundan emin olmak gerekir. Örneğin, yalnızca ısınmak amacıyla kullanılan el ve ayak pedleri soğuk havalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Gittizon.com üzerinden tüm el ve ayak ısıtıcı pedlere tek tıkla uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ağrı ve kramp etkisinin azaltılması amacıyla kullanılan ısıtıcı bant çeşitleri temiz ve kuru bölgeye uygulanmalıdır. Bu uygulama şekli, bantların yüksek performans göstermesi açısından önemlidir.

Yakı Çeşitleri ile Ağrıları Azaltın

Yakı, ısıtarak bölgedeki ağrıyı azaltmaya yardımcı olan ısıtıcı pedlerin yaygın isimlerinden biridir. Ağrı azaltan yakı kullanımı özellikle sırt ağrıları ve bel ağrıları olduğunda tercih edilmektedir. Yakı uygulanan bölgenin kullanım süresi boyunca yerinden oynamamasını sağlamak amacıyla uyku öncesinde kullanılması daha uygun olacaktır. Ağrı azaltan bant çeşitleri ve ped çeşitleri, diğer adıyla yakı; genellikle bel yakısı ya da sırt yakısı şeklinde kullanıcılara sunulmaktadır. Bunların yanı sıra soğuk ve sıcak uygulamalar için soğuk, sıcak kompress bant çeşitleri mevcuttur. Bu bant çeşitleri, buzdolabında muhafaza edildiğinde soğuk olarak uygulanabilmektedir. Ağrı ve kramp hissini azaltmak, burkulma ve incinme gibi soğuk uygulama gerektiren durumlara müdahale etmek bu bant çeşitleri ile mümkündür. Dilerseniz de uygun durumlarda ısıtarak sıcak şekilde uygulayabilirsiniz.

Üşüyen El ve Ayaklar İçin Sıcak Su Torbası

Özellikle kış aylarında üşüyen elleriniz ve ayaklarınız için sıcak su torbası kullanabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmezi olan sıcak su torbası, bazen regl ağrılarını, bazen bel ağrılarını, bazen üşüyen elleri ve ayakları ısıtmaktadır. El ve ayak üşümesinin önüne geçmek için ısıtıcı bant çeşitlerini de kullanabilirsiniz. İster ısıtıcı bant çeşitlerini isterseniz de sıcak su torbası çeşitlerini kullanarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Gittizon.com üzerinden en iyi ısıtıcı bant çeşitleri, en iyi sıcak su torbası çeşitleri ve en iyi ağrı kesici yakı çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Ağrı azaltan yakı çeşitleri ile sırt ağrılarınızı ve bel ağrılarınızı minimuma indirebilirsiniz. Ağrılarınızı hafifletmek ve kış aylarını konforlu geçirmek için tüm ısıtıcı bant ve sıcak su torbası çeşitlerimize göz atabilirsiniz. Sektördeki en uygun fiyatlar ve en kaliteli kişisel bakım ürünleri için Gittizon'u ziyaret etmeyi unutmayın.