x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Balık Yağları

3 Ürün

Balık Yağı Çeşitleri Gittizon'da

İnsan vücudu bazı vitaminleri üretebilirken bazı vitaminleri dışardan takviye olarak alması gerekmektedir. Omega-3 vitamini vücudumuza dışardan takviye ile almamız gereken vitaminlerdendir. Omega3 vitaminini vücuda sağlamanın en iyi yolu balık yağı kullanmaktır. Beynin gıdası olarak adlandırılan balık yağı ile çok daha hızlı çalışan bir zekaya sahip olabilirsiniz. Balık yağlarının içinde sadece Omega3 değil A ve D vitaminleri gibi çeşitli takviyeler de bulunmaktadır. İnsan vücuduna saymakla bitmeyen yararı bulunan balık yağları 7'den 70'e herkes tarafından kullanılabilir. Unutkanlık, konsantrasyon bozukluğu, dikkat eksikliği gibi zihinsel olarak yaşanan bazı sorunların çözüme kavuşması için kullanılan balık yağları beyninizi güçlendirmenizi sağlamaktadır. Ayrıca kilo verirken zorlanan kişiler tarafından da tercih edilen vitaminlerden biridir. Kişilerin daha kolay kilo vermesine katkı sağlamaktadır. Kapsül ve şurup şeklinde üretilen vitaminlerden tercih ettiğinizi seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Balık yağı şurubu ile çocuklarınızın daha kolay tüketebilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında balık yağı kokusundan rahatsız olan kişiler kapsül şeklinde üretilen balık yağlarını kolaylıkla tüketebilmektedir. Sadece insanlar için değil hayvanlar için de pek çok faydası olan yağları siz de evinizdeki evcil hayvanınızın tüketmesini sağlayabilirsiniz. 

Balık Yağı Faydaları Neler?

"Balık yağı hapı ne işe yarar, balık yağı hapı faydaları nelerdir, balık yağı ne işe yarar?" gibi sorular balık yağını kullanmayı düşünen kişiler tarafından araştırılan konulardandır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi balık yağlarının pek çok faydası bulunmaktadır. Uzun yıllardır insanlar tarafından tüketilen balık yağlarının faydaları kanıtlanmış ve bilimsel verilere dayanmaktadır. İsterseniz madde madde bu faydaları inceleyelim.

 • Kalp ve damar hastalıklarının iyileşmesinde etkilidir. 
 • Kireçlenmeye engel olur ve azaltır. 
 • Hafıza ve zeka güçlendirici etkisi görülmektedir. 
 • Dikkat dağınıklığını büyük ölçüde azaltır. 
 • Gebelik döneminde kullanıldığında gebeliğin ve gebelik sonrası dönemin daha rahat geçmesini sağladığı gözlemlenmiştir. 
 • Kemiklerin güçlenmesine katkı sağlar. 
 • Kilo verimini hızlandırır.
 • Cildin güzelleşmesini sağlar. 
 • Göz sağlığını koruru ve güçlendirir. 
 • Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı korunmanızı sağlar. 

Balık yağı kilo aldırır mı? Balık yağı kilo aldırmaz aksine zayıflamanıza katkı sağlar. 

Balık yağı hapı boy uzatır mı? Balık yağı hapı içeriğinde bulunan D vitamini ile kemikleri güçlendirmektedir. Bunun yanında boy uzamasına etki edip etmediği kanıtlanmış bir bilimsel veri değildir. 

Balık Yağı Nasıl Kullanılır?

Balık yağı hapı yetişkinler için ve çocuklar için ayrı olarak üretilen vitaminlerdendir. Çocuklarınızda şurup olarak tercih edebileceğiniz balık yağlarını ve balık yağı hapının nasıl kullanılacağını inceleyelim.

 1. Balık yağı seçerken bilindik markaları tercih etmeye dikkat edebilirsiniz. Kalitesini kanıtlamış olan markaları güvenle tercih edebilirsiniz. Bu markalardan biri de Apexis'dir. Apexis yıllardır ürettiği balık yağları ile kullanıcılarının sağlığına katkıda bulunmaya devam etmektedir. Çocuklar için balık yağı denince de ilk akla gelen markalardandır. Siz de Gittizon'da bulabileceğiniz en kalilteli balık yağları ile daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. 
 2. Balık yağını aldıktan sonra yetişkinler her yemekten önce tüketebilirler. 
 3. Bunun yanında balık yağını nasıl tüketmeniz gerektiğini doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz. 
 4. Balık yağlarını tüketirken ışıktan uzak ve buldolabında muhafaza etmeye dikkat edin. 
 5. Balık yağı doz aşımı gibi bir durumla karşılaşmadan önce yine doktorunuza danışarak ne kadar dozda kullanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. 
 6. EPA ve DHA'sı yüksek oranda olan balık yağlarını tercih edebilirsiniz. 

Balık Yağı Fiyatları

En kaliteli balık yağları en iyi fiyatlar ile Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. Daha zinde ve sağlıklı bir beyne sahip olmak, kendinizi daha sağlıklı hissetmek istiyorsanız hemen balık yağlarını sepete ekeleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile kullanıcılarımıza sunduğumuz ürünlerimiz ile herkesin daha sağlıklı olması için çalışmaktayız. Ürünlerle alakalı aklınıza takılan soruları canlı destek hattımıza yazarak veya bizi arayarak öğrenebilirsiniz.