x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Bebek Bakım

39 Ürün
11.73 ₺
9.97 ₺
20.04 ₺
17.04 ₺

Bebeğinize En İyi Gelecek Bebek Bakım Ürünleri Gittizon'da

Bebekler daha anne karnına düştüğü andan itibaren aileleri tarafından en iyi şekilde büyütülmek arzusu ile dünyaya gelmektedir. Bebekler doğmadan önce alınmaya başlanan pek çok bebek eşyası, onlar doğduktan sonra ihtiyaçlarının artması ile çeşitlenmektedir. Bebek bakımı sırasında kıyafetten, beze, bakım ürünlerinden biberonlara pek çok eşyaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bebekler çok hassas ciltlere sahip oldukları için dikkat etmeden aldığınız ürünler onlara zarar verebilmektedir. Bu sebeple bebeklerinizin ihtiyaç duyduğu ürünleri satın alırken içeriklerine ve kalitelerine dikkat etmenizde oldukça fayda vardır.

Bebek Bakım Ürünlerinin Seçimi Neden Önemlidir?

Bebeklerin çok hassas ciltlere sahip olduğundan bahsetmiştik. Bebeklerin ciltleri bizim cildimiz kadar kalın değil çok daha incedir. Ayrıca ciltlerinin üzerinde bulunan yağ molekülleri de daha azdır. Bu sebeplerle bebeğinizin cildine herhangi bir ürün sürdüğünüzde ciltleri tarafından bu ürünler hızlıca emilir. Hızla emilen maddeler vücutlarında kolay bir şekilde etkiler bırakabilmektedir. Bu sebeple bebeğiniz için bir bebek bakım ürünü almak istediğinizde bu ürünün organik olup olmadığına ve içeriğinde kimyasallar bulunup bulunmadığına dikkat etmelisiniz. Kimyasal içeriği bulunan ürünler sonucunda bebeğinizin cildi alerjik reaksiyon gösterebilir, kızarıklıklar veya yaralar oluşabilir.

Sadece doğal içerikli ürün kullanmanız yeterli gelmeyebilir !

Her bebeğin kendine özgü yapısı ve özellikleri vardır. Kaliteli ve doğal bir bebek bakım ürünü aldığınızda illa bu ürün sizin bebeğinize iyi gelmeyebilir. Sizin bebeğinizin bedeni diğer bebeklerden farklı olarak herhangi bir ürüne farklı tepki gösterebilmektedir. Bu sebeple bir ürünü aldığınızda tüm yorumların dışında bebeğinizin cildine iyi gelip gelmediğini takip etmelisiniz. Ciltte herhangi bir reaksiyon oluştuysa hemen bırakmalı ve farklı ürünler deneyebilirsiniz.

Bebek Bakım Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • Saf, doğal içerikli ürünler kullanmalısınız.
  • Bebek bakım ürünlerini seçerken ürünlerde paraben, alkol, sodyum sülfat gibi maddelerin olmamasına dikkat etmelisiniz.
  • Antialerjenik ürünler de yine bebeğinizin sağlığı için daha iyi olacaktır.
  • PH oranı 5,5 olan ürünleri daha fazla tercih edebilirsiniz.
  • Mikrobiyolojik kontrolden geçmiş olan bebek bakım ürünleri daha sağlıklıdır.

Gittizon'da Bulunan Bebek Bakım Ürünleri Neler?

Bebek yağı, bebek şampuanı, süt saklama poşeti, bebek diş fırçası, pişik önleyici krem, hassas ciltler için bebek çamaşır sabunu, bebek pudrası, bebek devam sütü, bebe bisküvisi, organik bebek şampuanı, bebek yüz ve vücut losyonu, çocuk burun bandı, bebek güneş kremi, burun aspiratörü, doğal diş macunu gibi pek çok bebek bakım ürünü Gittizon'da sizlere sunulmaktadır.

Bebeğinizin cildinin sağlıklı olması için kullanabileceğiniz en kaliteli pişik önleyici krem, bebek pudrası, bebek güneş kremi gibi ürünleri sitemizden kolayca bulabilirsiniz. Bebeğinizi yıkarken kullanabileceğiniz en sağlıklı bebek şampuanı, organik bebek şampuanı ve sabunu gibi ürünleri de yine Gittizon'dan hızlıca sipariş edebilirsiniz. Onlarca farklı markanın en iyi ürünlerini sunduğumuz sitemizden hızlıca sipariş ederek bebeğinizin ihtiyacı olan bakım ürünlerini fazla beklemeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bebek Bakım Ürünü Fiyatları

Bebek bakım ürünleri en iyi fiyatlar ile Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. 15₺'den başlayan fiyatlarla satın alabileceğiniz en doğal bebek bakım ürünleri iel bebeklerinizin sağlığını korurken aynı zamanda bütçenizi de sarsmayabilirsiniz. Organik bebek bakım ürünü çeşitleri ile kimyasallardan uzak bir şekilde bebeklerinizi büyütebilirsiniz. Geniş çalışma ekibimiz ile gece gündüz çalışarak ailenizin ihtiyaçlarını en kısa sürelerde sizlere ulaştırmak için çalışmaktayız. Sadece bebek ürünleri değil kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri, ev bakım ve temizlik ürünlerini de sizlerle buluşturduğumuz sitemizden tek tıkla kolay alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.