x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Anne & Bebek & Çocuk

104 Ürün

Anne & Bebek & Çocuk Ürünleri

Hamilelik ile başlayan annelik süreci bebeklerin dünyaya gelmesi ve büyümesi ile devam etmektedir. Tüm bu süreçte kadınlar anne olmadan önce ve sonrasında hem kendileri için hem de bebekleri için çeşitli ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Daha hamile kalınan andan itibaren gıda takviyeleri ve vitaminlere, vücutta oluşabilecek çatlaklara karşı vücut kremi ve yağlara, ağız sağlığınız için daha sağlıklı olacak organik diş fırçası, macunu gibi ürünlere, kısacası aklınıza gelebilecek pek çok kişisel bakım ürününe ihtiyaç duyulmaktadır. Anneler kendilerine ve kişisel bakımlarına dikkat ettikçe kendilerini daha iyi hissedebilecekleri gibi sağlıklarını da daha iyi korumuş olurlar. Çoğu anne daha sağlıklı çocuklar dünyaya getirebilmek için hem hamilelik süreçlerinde hem de bebek doğduktan sonraki süreçte en kaliteli ürünleri tercih ederek çocuklarına en iyi ürünleri sunmak istemektedir. Bunun için ihtiyaçları olan ürünleri internetten araştırarak ürün yorumlarına da oldukça önem vermektedir. En kaliteli anne & bebek & çocuk ürünlerini sunduğumuz sitemizden siz de ihtiyacınıza uygun kişisel bakım ürünlerini tek tık ile satın alabilirsiniz.

Annelerin İhtiyacı Olan Ürünler Nelerdir?

Anneler doğum öncesinde ve sonrasında çeşitli anne bakım ürünlerine ihtiyaç duymaktadır. Özellikle emzirme sürecinde anneler için kurtarıcı ürünler arasında göğüs ucu çıkarıcı, göğüs kalkanı, göğüs pompası gibi ürünler yer almaktadır. Bunların dışında çalışan annelerin kurtarıcısı olan ürünlerden biri de süt saklama poşeti ve süt saklama kabıdır. İşe gitmeden önce göğüs pompası ile sütünüzü sağarak süt saklama kaplarında sütünüzü bebeğiniz için hazır hale getirebilirsiniz. Bebeğinizi emzirdikten sonra göğüs uçlarınızda yaşayabileceğiniz hassasiyeti ve çatlakları önlemek için göğüs kalkanı gibi ürünleri tercih edebilir, göğüs kremleri ile göğüslerinizi nemlendirebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız için mama ısıtıcıları ve ısıtıcıları temizlemek için kireç temizleyici ürünlerini de kullanabilirsiniz.

Bebek ve Çocukların İhtiyacı Olan Ürünler Nelerdir?

Bebekler doğdukları andan itibaren pek çok bebek bakım ürününe ihtiyaç duymaktadır. Bunların en başında emmeyen bebekler için biberon ve emzikler gelmektedir. Bebeğinizi beslerken kullanabileceğiniz biberon çeşitleri için en kaliteli markaların bulunduğu Gittizon ile siz de onlarca farklı ürünü inceleyebilirsiniz. Damaklı emzik, pipetli bardak, kulplu biberon, meyve süzen emzik gibi bebek ürünleri ile onları besleyebileceğiniz gibi ağladıklarında sakinleşmeleri için emzik çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Bebeklerin ciltleri çok hassas olduğu için sıklıkla pişik olabilirler. Bu sebeple pişik kremi ve bebek pudraları ile bebeğinizin pişik olmamasını, olduysa da pişiğin geçmesini sağlayabilirsiniz. Eğer bebeğiniz bir yaz çocuğu ise güneşe çıkarken vücudunun açık olan bölgelerine organik güneş kremi sürerek cildini koruyabilirsiniz. Bebeğiniz biraz büyüdükten sonra ona yemek yedirmek için besleme kaşığı, çatalı ve bıçağı setlerinden yararlanabilirsiniz. Yine çocuklarınız için daha zararsız olacak şekilde üretilmiş el yıkama jellerini kullanabilirsiniz.

Bebeklerinizin ihtiyaç duyabileceği ürünlerden biri de bebek oyuncaklarıdır. Özellikle diş çıkarma döneminde olan bebekler ellerinin uzandığı tüm maddeleri ağızlarına götürebilmektedir. Bunu engellemek için silikon olarak üretilmiş diş kaşıyıcı oyuncakları tercih edebilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin yatağının veya oyun alanının üzerine koymak ve onların dikkatlerini çekerek ağlamalarını engellemek için sallanan bebek oyuncaklarını tercih edebilirsiniz.

Anne & Bebek & Çocuk Ürünleri Nereden Alınır?

Yüzlerce farklı markası ile Gittizon en kaliteli anne, bebek, çocuk ürünlerini kullanıcılarına sunmaktadır. İnternetten kişisel bakım ürünleri almak isteyen kişiler için kaliteli alışveriş deneyimi sunan Gittizon, tek tık ile hızlıca alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Anne bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, çocuk gereçleri ve oyuncaklarının tamamına sitemiz üzerinden en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Güvenilir markaların kişisel bakım ürünlerini bulabileceğiniz Gittizon, geniş çalışma kadrosu ile ürünlerinizi en kısa sürelerde sizlere ulaştırmaktadır. Siz de sitemizi ziyaret ederek kolay alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.