x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Anne Bakım

3 Ürün

En Kaliteli Anne Bakım Ürünleri Gittizon'da

Anne olmak pek çok kadının hayali olmanın yanı sıra oldukça kutsal bir görevdir. Dünyanın en zor işlerinden biri olan annelik, bebekler anne rahmine düştüğü andan itibaren kadınların yoğun duygular ile hissettiği özel bir duygudur. Çoğu yönü ile kadınlar için harika bir deneyim olan annelik, kadınların hamile olduğu andan itibaren pek çok ihtiyacı da beraberinde getirmektedir. Anne olduktan sonra ihtiyaç duyacağınız anne bakım ürünlerinin tamamına Gittizon ile ulaşmanız mümkündür. Anne bakım ürünü çeşitleri ile kendinizi çok daha iyi hissedebilir, hayat kalitenizi artırabilirsiniz. İsterseniz gelin bu ürünleri sizlere tanıtalım.

Anne Bakım Ürünlerimiz Neler?

Anne olduktan sonra anneliğe ait en önemli anlardan biri de emzirmektir. Bebeklerini emzirirken anneler daha önce hiç tatmadıkları özel duygular hissetmektedir. Bu duygu her ne kadar özel ve güzel olsa da anneler emzirirken bazı sıkıntılar yaşayabilmektedir. Göğüs uçlarında çatlaklar, hassasiyetler oluşabileceği gibi bazı bebekler emerken göğüs ucunu diş etleri ile fazla ısırdıkları için yaralar bile ortaya çıkabilmektedir. Siz de böyle sorunlarla karşı karşıya kaldıysanız anne bakım ürünleri arasında bulunan göğüs pedi ve koruyucu veya göğüs ucu kremi çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Göğüs Koruyucular

Göğüs pedi ve koruyucu çeşitleri, emzirirken annelerin göğüslerinde oluşabilecek hassasiyeti ortadan kaldırmaya yarayan ürünlerdir. Sadece anneler için değil bebeklerin de daha rahat bir emzirme süreci yaşamasını sağlamaktadır. Göğüs kalkanı, göğüs kalkanı silikon veya meme başlığı olarak adlandırılan bu ürünleri emzirme sırasında göğüs ucunuza takarak rahat bir emzirme yaşayabilirsiniz. Böylece bebeğinizi sütten kesmenize veya acı çekmenize gerek kalmadan bu problemi ortadan kaldırmış olursunuz. Ayrıca göğsünüzde oluşabilecek enfeksiyonlardan da bebeğinizi korumuş olursunuz. Bunların yanı sıra bazı bebekler emdikleri sırada göğüs ucunu tam olarak kavrayamamaktadır. Meme başlıklarını kullanarak bebeğinizin memeyi daha rahat kavramasını sağlayabilirsiniz. Göğüs koruyucular özel silikon malzemelerden üretildikleri için bebeğinize herhangi bir zararı yoktur. Herhangi bir koku veya tat içermeyen bu ürünleri siz de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Göğüs Pedleri

Emzirme sırasında annelerin vücutları fazla süt üretebilir veya emzirmedikleri zamanlarda da göğüs ucundan süt damlayabilir. Göğüs ucunda oluşan bu ıslaklıklar kıyafetlerden belli olabilir veya devamlı ıslak kalan göğüs uçların tahriş olabilir. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız göğüs pedi çeşitleri ile bu probleminizi ortadan kaldırabilirsiniz. Göğüs pedlerini meme ucunuza koyarak damlayan sütlerin bir alanda toplanmasını sağlayabilirsiniz. Yumuşak bir yapıya sahip olan göğüs pedleri sizleri rahatsız etmeyeceği gibi işinize oldukça yaramaktadır. Siz de göğüs pedi kullanmak istiyorsanız en iyi fiyatlar ile göğüs pedlerine Gittizon'dan ulaşabilirsiniz.

Göğüs Ucu Kremi

Göğüs ucu kremi, emzirme sırasında annelerin göğüslerinde oluşabilecek yara ve çatlakların giderilmesi için kullanılan ürünlerdir. Tüm hassasiyetinizi ortadan kaldırmanızı sağlayan göğüs ucu kremi çeşitleri ile siz de sağlıklı bir emzirme süreci yaşayabilirsiniz. Göğüs uçlarınıza masaj yapar gibi uygulayacağınız bu ürünler ile kısa sürede göğüs uçlarınızın çok daha sağlıklı olduğunu hissedebilirsiniz. Emzirme öncesinde göğüs ucunuzu kendi sütünüz ile temizleyerek bebeğinizi emzirebilirsiniz. 

Anne Bakım Ürünü Fiyatları 

Anne bakım ürünleri en uygun fiyatlar ile Gittizon'da. Annelerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm anne bakım ürünlerini kullanıcılarımıza sunduğumuz sitemizden en iyi fiyatlar ile en kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Sadece anne bakım ürünlerine değil bebek bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, ev bakım ve temizlik ürünleri de sitemizde yer almaktadır. Kolay alışveriş deneyimi sunan site haritamız ile siz de aradığınız ürünleri tek tık ile bulabilirsiniz. Geniş çalışma ekibimiz ve kargo anlaşmalarımız ile çok kısa süreler içinde ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.