x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Ağız Bakım

102 Ürün
46.11 ₺
39.19 ₺

Doğal ve Kaliteli Ağız Bakım Ürünleri Gittizon'da

Ağız bakım ürünleri güzel bir gülümsemeye ve sağlıklı dişlere sahip olmak için mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Her gün düzenli olarak ağız bakımının yapılması gerekmektedir. Genç, yaşlı, çocuk, yetişkin herkesin dikkat etmesi gereken ağız sağlığı, gerek sağlık gerekse güzellik anlamında bizleri etkilemektedir. Sağlıklı dişlere sahip olmak için günde iki defa düzenli olarak dişler fırçalanmalıdır. Diş fırçalarken kullanacağınız diş macunu, diş fırçası gibi ürünlerin doğal ve kaliteli içeriklere sahip olması diş sağlığınız için oldukça önemlidir. Kalitesiz ürünler kullanarak diş minenizin zarar görmesine sebep olabilir, dişlerinizi kaybedebilirsiniz. Bu sebeple ihtiyacınız olan en kaliteli ağız bakım ürünlerinin yer aldığı Gittizon ile güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ağız Bakım Ürünlerimiz Neler?

Diş Fırçası

Diş fırçası dişlerinize doğrudan temas ettirdiğiniz ürünler olduğu için bu ürünleri seçerken dikkatli olmalısınız. Diş minelerinize zarar vermeyecek ama aynı zamanda dişlerinizin temiz olmasını sağlayacak fırçaları tercih etmelisiniz. Diş fırçası seçiminizi yaparken plastiklerden uzak durarak tahta saplı doğal diş fırçalarını tercih ederek hem kendi sağlığınızı hem de doğanın sağlığını koruyabilirsiniz. Hassas dişlere sahipseniz yumuşak dokulu diş fırçalarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca şarj edilebilir ve manuel diş fırçası seçeneklerimizi de inceleyebilirsiniz. Humble Brush doğal diş fırçası çeşitleri Gittizon'da.

Diş Macunu

Diş macunu günlük olarak ağız bakımımızda kullandığımız ürünlerdendir. Diş macunu seçimi yaparken diş lekelerine karşı, hassasiyete karşı gibi seçenekleri bulunan ürünler arasından en ihtiyacınız olanı seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Sensodyne, Oral-B, Promine, Colgate, Paradontax gibi yıllardır kaliteli diş macunu çeşitlerini devamlı geliştirerek bizlere sunan ünlü markaları tercih edebileceğiniz gibi Jack N' Jill doğal diş macunu ve Marvis doğal diş macunu seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Ahududulu, meyanköklü ve naneli gibi çeşitleri olan doğal diş macunları ile hem vücut sağlığınızı hem de ağız sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Diş Beyazlatma Ürünü

Diş tozu, ağız spreyi, beyazlatıcı tablet, diş jeli ve diş mendili gibi ürünler ile dişlerinizin daha beyaz görünmesini sağlayabilirsiniz. Bembeyaz dişleriniz ile harika gülüşlere sahip olabilir, kahkahalarınızı rahatça atabilirsiniz. Sağlığa zararlı içeriği bulunmayan bu diş beyazlatma ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Diş İpi ve Kürdanı

Gün içinde devamlı olarak bir şeyler yiyip içmekteyiz. Her ne kadar dişlerimizi fırçalasak ve ağız bakımımıza dikkat etsek de yemek kalıntılarının dişlerimizin arasında kalmasını maalesef önleyemeyiz. İşte bu noktada diş ipi ve kürdan çeşitleri dişlerimizin arasındaki yiyecek artıklarını temizlememizde bizlere yardımcı  olmaktadır. Dişlerin arasında kalan yemek artıkları temizlenmediği takdirde diş çürüklerine sebep olmaktadır. Bu yüzden günlük olarak diş ipi kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Ağız Çalkalama Suyu

Daha ferah bir nefese sahip olmak isteyenlerin tercihi olan ağız çalkalama suları ile dişlerinizde oluşan bakteri plaklarını da  engelleyebilirsiniz. Gün içinde veya sabah ilk kalktığınızda, özellikle diş fırçaladıktan sonra ağız bakımınızı tamamlamak için ağız çalkalama suyu kullanabilirsiniz. Nane aromalı bu sular ile nefesiniz tertemiz kokmaktadır. Listerine, Humble, Jack N Jill gibi pek çok markanın ağız çalkalama suyu çeşitlerine Gittizon'dan ulaşabilirsiniz.

Protez Diş Bakım

Protez dişlerin bakımına dikkat etmek oldukça önemlidir. Genellikle belli bir yaştan sonra kullanılan bu ürünler, doğal dişlerimiz olmaması sebebiyle daha çabuk yıpranabilir ve bu sebeple ağız sağlığımızı da bozabilir. Siz de protez diş kullanıyorsanız Protez Temizleyici Tabletlerden yararlanabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu temizleme tabletleri ile protez dişlerinizi kısa sürelerde temizleyebilirsiniz. Boş bir kabın içine protez dişinizi, temizleyici tableti ve ılık suyu koyduktan sonra beş dakika boyunca beklemeli, ardından da protez dişlerinizi güzelce fırçalamalısınız.

Diş Pastası

Sigara kullanan veya gün içinde fazla kahve tüketen kişilerin dişlerinde oluşan lekelerin temizlenmesini sağlayan ürünlere diş pastası denmektedir. Dişlerinizde oluşan plak ve tartarları diş pastaları ile temizleyebilirsiniz. Böylece çok daha beyaz ve parlak dişlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca diş pastaları sadece dişleri beyazlatmayı değil nefesinizin de tertemiz kokmasını sağlamaktadır.

Ağız Bakım Ürünü Fiyatları

Ağız bakım ürünleri en iyi fiyatlar ile Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. Herkesin bütçesine uygun ağız bakım ürünlerinin yer aldığı sitemizden siz de onlarca farklı markanın yüzlerce çeşit ürününe ulaşabilirsiniz. Ağız bakımında kullanabileceğiniz diş fırçası, diş macunu, diş beyazlatma ürünleri, diş ipi ve kürdanları, ağız çalkalama suyu ve diş pastası gibi tüm ürünleri sitemizden tek tık ile hızlıca sipariş ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece ağız bakım ürünleri değil tüm kişisel bakım ürünlerini yine en iyi fiyatlar ile Gittizon'da bulabilirsiniz.