x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Ağda & Tüy Dökücü

6 Ürün

Ağda ve Tüy Dökücü Kremler ile Pürüzsüz Ciltler

Kadın, erkek farketmeksizin çoğu insan vücudunda bulunan istemediği tüyleri ağda ve tüy dökücü kremler ile almaktadır. Özellikle ağdanın geçmişi çok eski zamanlara dayanmakta ve yüz yıllardır insanlar ağda kullanmaktadır. İstenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen kişilerin cilt tipleri, acı eşikleri veya tercihleri kullanacakları ürünlerde belirleyici olmaktadır. Örnek verecek olursak ağda ile alınan tüyler diğer ürünlerle alınan tüylere göre daha uzun sürelerde çıkmaktadır. Eğer bir seferde tüylerimden pürüzsüz şekilde kurtulayım ve tüylerim daha geç uzasın istiyorsanız ağda kullanabilirsiniz. Bunun yanında tüyleriniz alınırken duyacağınız acıya katlanmak istemiyor da olabilirsiniz. Böyle bir durumda da tüy dökücü kremlerden yararlanabilirsiniz. Tüy dökücü krem çeşitleri özel olarak formüle edilmiş ve pek çok insanın kurtarıcısı olmuş ürünlerdir. Acısız epilasyon için en çok tercih edilen ürünlerden olan tüy dökücü kremler tüm vücuda uygulanabilmektedir. Özellikle genital bölge epilasyonu, bu bölgelerin daha hassas olması sebebiyle insanların fazla acı çekmesine sebep olabilmektedir. Tüy dökücü kremler genital bölge, bikini bölgesi, kol, bacak, koltuk altı gibi tüm alanlara uygulanabilir. 

Tüylerinizdeki Azalmayı Fark Edin 

Tüylerin alınması kadar o tüylerin alınırken çoğaltılmaması da önemlidir. Jilet gibi epilasyon aletleri tüylerin güçlenerek daha kalın çıkmasına sebep olmaktadır. Bunun yanında ağda kullanarak kıl köklerinizin zayıflamasını, bir süre sonra tüylerinizin azalmasını sağlayabilirsiniz. Hatta bazı insanlar epilasyonda sadece ağda kullandıklarında tüylerinin çok çok azalarak bitmeye yaklaştığını da söylemektedir. Elbette bu durum genetik faktörlerle de alakalı olduğu için ağda kullanırsanız tüyleriniz kesin olarak ortadan kalkar diyemeyiz. 

Ağda Çeşitleri İle Tüylerinizden Kurtulun

Ağda çeşitlerini seçerken dikkat etmeniz gereken konuların başında ağda markası gelmektedir. Kalitesiz veya daha önce duymadığınız ağda markalarının performansı sizi pek memnun edemeyeceği gibi cildinize de zarar verebilir. Türkiye'nin en kaliteli ağda markaları şüphesiz ki Veet, Bioder ve Çamsakızı'dır. Bu markaların ağdalarını gönül rahatlı ile tercih edebilir, cildinizi tahriş etmeden ağdanızı yapabilirsiniz. Ağda çeşitleri çamsakızı ve ağda bandı olarak ikiye ayrılmaktadır. Çamsakızı doğal içerikleri ile çoğu kadın tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Çamsakızı ağda daha fazla tüyü alması ve uzun süreler kullanılabilmesi sebebiyle daha ekonomiktir diyebiliriz. Bunun yanında biraz daha vaktinizi alabilir. Ağda bandı çeşitleri ise etraf kirlenmeden, aceleniz olduğunda veya kolaylıkla yanınızda taşıyarak ihtiyaç durumunda kullanabileceğiniz epilasyon ürünleridir. Ağda bandı iki elin arasına alınarak sürtünme kuvveti ile ısıtılır. Isıtılan banttaki ağda eridiği için cilde hemen yapıştırılarak tüyler hızla alınabilir. Çamsakızı ağdaya göre daha hızlı ve etkili bir ürün olan ağda bandını özellikle tatile gittinizde, aceleniz olduğunda ama jilet kullanmak istemediğinizde tercih edebilirsiniz. 

Çamsakızı ağdaları kullanmak için ağda makinası ve spatulaya ihtiyaç duyarsınız. Çamsakızı ağdayı, ağda makinasına koyduktan sonra tamamen erimesini beklemeli, tüylü olan bölgelerinize spatula yardımı ile yapıştırmalı ve ardından hızla çekmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken konu spatulaya aldığınız ağdayı hemen cildinize sürmemeniz. Çok sıcak olan ağda ile cildinizi yakabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için spatulada ortalama 15-20 snye ağdayı tutmalı ve cildinize öyle uygulamalısınız. 

Hızlı ve Acısız Çözüm İçin Tüy Dökücü Kremler

Tüy dökücü kremler özellikle yeni tüylenme yaşayan gençlerin veya acı eşiği düşük, tüylerden kurtulmak için acısız yöntemler arayan kişilerin ilk tercihlerindendir. Jilet kullanımına kıyasla tüylerin çok fazla güçlenmesine sebep olmaz. Kolay kullanımı ve acısız olması tüy dökücü kremlerin tercih edilme sebeplerindendir. Tüy dökücü kremi, tüylenme olan bölgenize sürdükten sonra belli bir süre beklemeli ardından spatula yardımı ile cildinizin üzerinden geçerek tüylerin cildinizden ayrılmasını sağlamalsınız. Zaten tüy dökücü kremlerinin kutularının arka kısmında detaylı olarak nasıl kullanılacağı yazmaktadır. 

Ağda ve Tüy Dökücü Kremlerin Fiyatları

Ağda ve tüy dökücü krem çeşitleri en iyi fiyatlar ile Gittizon'da kullanıcılara sunulmaktadır. En kaliteli epilasyon markalarının ürettiği ürünlere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Hızlı kargolama ile müşterilerilerimize ulaştırdığımız ürünlerimiz ile fazla beklemeden işlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Ürünlerle ilgili merak ettiklerinizi canlı destek hattımıza yazarak öğrenebilirsiniz. Sadece ağda değil epilasyon için ihtiyacınız olan tüm epilasyon ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Tek tıkla kolay alışveriş keyfini çıkarabileceğiniz sitemiz uygun fiyatları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.